Treść opublikowana przez David
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ile sobie bedziesz cenil pomalowanie na bialo? tez mam b6 sedan
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron jest firma ktora robi repliki audi felg i ma te kola w 20" zobacz http://v.calameo.com/2.0/cviewer.swf?bkcode=00034524815aab58ebfc0&langid=en cerchi in lega wheels wspitaly felgi tej firmy sprowadza serwis felg odemnie ze Szczecina,za srebrne Rotory 19" chcieli 3600zl nie wiem ile by chcieli za 20 firma ze Szczecina nazywa sie Linea PREMIO LINEA - Oferta
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
swietny projekt !
-
[B6 AWX] Work in progress...
ladnie to swieci
-
Licznik RB4 B6 2,5
u kogo byles montowac licznik?
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
fela dla Ciebie Audi C6 A6 Avant on 19 inch Hartmann HTT-256-MA:M wheels
-
Felgi z allegro 20" germany :)
powiem Ci ze do czarnego tez mi sie widzi srebrny rotor,a popatrz tutaj mozesz zobaczyc jak wyglada fela na roznych modelach miron zoba Audi B8 A4 on 19 inch Hartmann HTT-256-GS wheels Audi B8 A4 on 19 inch Hartmann HTT-256-MA:M wheels Hartmann Wheels - Audi Wheels, stock replicas - hartmannwheels.com
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
jak duze koncowki wydechow? mam tak samo ale na chwile obecna wygrywa c6 bo chce duze auto
-
Felgi z allegro 20" germany :)
jak widzisz miron duzego rabatu nie dostaniesz,moje fele kosztowaly na aukcji 2100 i dostalem 100zl a 20" kosztuja 4000zl i rabat 350zl na dwa komplety,gadalem wtedy z tym sprzedawca to sie chwalil ze mu te fele ladnie schodza,ogolnie chcialem inny model ale wszystkie wtedy wyprzedal mimo ze cena na allegro byla 2500zl,a to nie malo jak za 18"
-
Felgi z allegro 20" germany :)
mi poza allegro opuscil 100zl,przy wiekszej cenie pewnie bedzie wiecej
-
Felgi z allegro 20" germany :)
18"
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
rs3 ma lepszy "ryj" niz rs4
-
Felgi z allegro 20" germany :)
ja mam felgi od tego sprzedawcy niby produkcji wloskiej i nie raz wjebalem sie w wielka dziure i nic im nie jest
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to ta " wklęsłość " zalezna jest od ET ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
zastanawia mnie jedna rzecz,chodzi o Twoje felgi,pisales ze ori 20" zobacz na te felgi widzisz jaka jest roznica? rotory ktore sa na rs5 sa za***iście mocno wklęsłe a Twoje nie,a im bardziej ta fela wklęsła tym lepiej wyglada
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
dobra fura swietny kolor
-
B6 DIVISION
a nie powinni Cie usunac wkoncu audi sprzedane prawda?
-
[B6 AWX] Work in progress...
dobry mod jaka tarcza i klocek? odrazu czujesz roznice ? przeciez to sie musi dotrzec
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
srodek daje rade
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
zaskoczyles mnie tym wyborem pokaz srodek
-
B6 DIVISION
siema mam taka lampke w bagazniku a chce wlozyc ledowe zarowki - pomoze ktos ktore mam kupic z allegro?
-
B6 DIVISION
to jest audi forumowe,gosc ma nick guardian chyba mam http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-the-dark-side-edition-led-fmic-juz-pracuje-32170/#post389255
-
B6 DIVISION
ja mam taka dokladke i laki,wykonanie bdb,zreszta w Aso tez ja mozna kupic,jedynie spasowanie jest zle,ale one tak maja ale przod jest brzydki tak jak pisze Wandej
-
Piłka nożna
1-3 dla Realu
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
a jakie heble byly w a6 4.2 ?? moze z tego podpasuja