Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. no ale 2.7 + chip to bedzie ok 220-230ps ciekawe ile by dal FIMC i wydech moze 250-270ps,pisalem do Patroxa ale cisza
  2. Nie każda, bo to dodatek. a mozna to dorezac?
  3. 7 kafli za opony z felami :gwizdanie: Mlody powiedz kazda 2.7 tdi Q TIP ma lopatki do zmiany biegow?
  4. Koval a 2.7 tdi podobno dobry silnik i pali mniej od 3.0 tdi,czytalem ze na trasie roznica moze byc nawet 2 l ,mowisz ze a6 za duze? ja lubie duze auta,jak bede testowal a6 musze cos sprawdzic,czy jak ustawie fotel pod siebie 186cm to ile bedzie z tylu miejsca bo w a4 za mna drugi taki nie usiadzie
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ronaldo duzo strzela z karnych i dostawia noge no ale mimo wszystko jest maszynka do strzelania zreszta zobaczcie ile real i barca maja goli juz nastrzelane :gwizdanie: ta liga jest zdecydowanie za slaba dla tych druzyn
  6. tempomat dobry bajer teraz jeszcze kiera multi co by se Rns-e obslugiwac no i gleba :gwizdanie:
  7. ja sprawdzalem z baku a nie jak wiekszosc z fisa do pracy w jedna strone mam 7km moja dziewczyna 5km i wyszlo mi przy mrozach -5/10 C 9l/100km
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ramsey strzela gola następnego dnia umiera milion ludzi...i jakos nikt sie nie przejmuje glupi ten demot,mialoby to sens jakby w tej samej sekundzie co on strzelil oni umarli
  9. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    serie a stracilo miejsce przez fatalna postawe zespolow w lidze europejskiej ,szczegolne brawa dla Romy i Palermo,w tym roku Napoli eliminujac City oraz Milan wczoraj pokazaly ze seria ma dobre druzyny napewno lepsze niz w Niemczech gdzie mistrz kraju Borussia nie wyszedl nawet z grupy LM :gwizdanie:
  10. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    dobrze dla serie A ze Milan tak pojechal Arsenal serie A musi sie odrodzic zeby znowu miec te 4 miejsca w LM
  11. daje rade ale u Ciebie na wsi sniegu :gwizdanie:
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek ogladalem ostatnio a6 i jest tam silnik 2.0 TFSI ale 170ps chcialbym zeby mi ktos wyjasnil czym sie rozni od tego silnika z b7 2.0 TFSI 200ps,on ma jakies inne turbo czy jest specjalnie zdlawiony przez Audi,no i czy to silnik rozwojowy jest a audi znalazlem takie http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=157247923&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minPrice=55000&maxPrice=70001&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=2008&tabNumber=1 nie za tanio to jakos http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=156394781&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minPrice=40000&maxPrice=70001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&colors=WHITE&colors=BLACK&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=2006&lang=pl&pageNumber=1
  13. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    up
  14. niech poszuka,podzwoni,ja tez myslalem ze nie znajde nikogo w Szczecinie ale jak popytalem,podzwonilem to okazalo sie ze w miescie jest 2 specow od licznikow,jak ma jechac pol polski i wydac na paliwo i czas to lepiej na miejscu dac 250-300 niz 150 a caly dzien stracic
  15. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    to jest tak ze Juve jest lepsze jesli chodzi o wyniki osiagane w serie A a Milan lepiej zawsze prezentowal sie w Europie
  16. wyciaga Twoj licznik i wklada ten nowy i pozniej koduje tymi programami,ja niestety wzialem ze soba tylko 1 kluczyk,wiem ze akajm montowal taniej bo za 150zl
  17. u mnie to ogarnal w okolo 1h ale niestety licznikow nie ma ja musialem sam dorwac na forum kupilem od Lukaszxxx za montaz zaplacilem 200zl,chcial 250 ale utargowalem
  18. jak chce Ci sie jechac do Szczecina to tu mam goscia co ogarnie fis kolor mnie to wyszlo 450zl bo sprzedalem stary licznik za 200zl
  19. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten silnik w a6 2.0 TFSI 170ps to czym sie rozni od tego z a4 2.0 TFSI 200ps?
  20. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Del Piero moze juz nie gra jak kiedys ale jest czlowiekiem o wielkim sercu w podstawowce biegalem w koszulce del piero dla fanow Juve pamietam ten mecz a sie podjaralem az
  21. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze jakos wlepimy w ten tytul swoje nicki? widzialem kiedys naklejke z forum audi a8 i fajnie mieli baner forum zlepiony z nickiem
  22. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    oby City nie wygralo
  23. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no to Barca w tym sezonie napewno mistrzostwa nie zdobedzie,przewaga jest zbyt duza a real jedzie wszystkie zespoly z miejsc 3-20,nawet jesli przegraja z Barca nic to nie zmieni,mysle ze brak im motywacji w tym sezonie,moze z powodu tak duzej ilosci trofeow w ostanich latach pilkarze Barcy mysla ze liga wygra sie sama,malym nakladem sil Milan dzisiaj zadzwił wygrali z Udinese ale to moze nawet i lepiej dla Juve bo razem z Milanem odskocza reszcie druzyn,ja mowilem to juz ze dla mnie najwazniejsze zeby Juve dostalo sie do ligi M na nastepny sezon i najlepiej bez kwalifikacji bo znajac wloskie druzyny to moga odpasc z kazdym
  24. co do modow z zew pomaluj grille na czarno i ta listwe w tylnej klapie - zobaczysz ze bedzie tak lepiej wygladac
  25. ale ta fela co kolega wrzucil to chyba nie ori? ori chyba jest takie jak u Mirona czyli srodek felgi jest wcisniety do srodka i to robi taki efekt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.