Treść opublikowana przez David
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
no ale 2.7 + chip to bedzie ok 220-230ps ciekawe ile by dal FIMC i wydech moze 250-270ps,pisalem do Patroxa ale cisza
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Nie każda, bo to dodatek. a mozna to dorezac?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
7 kafli za opony z felami :gwizdanie: Mlody powiedz kazda 2.7 tdi Q TIP ma lopatki do zmiany biegow?
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
Koval a 2.7 tdi podobno dobry silnik i pali mniej od 3.0 tdi,czytalem ze na trasie roznica moze byc nawet 2 l ,mowisz ze a6 za duze? ja lubie duze auta,jak bede testowal a6 musze cos sprawdzic,czy jak ustawie fotel pod siebie 186cm to ile bedzie z tylu miejsca bo w a4 za mna drugi taki nie usiadzie
-
Piłka nożna
ronaldo duzo strzela z karnych i dostawia noge no ale mimo wszystko jest maszynka do strzelania zreszta zobaczcie ile real i barca maja goli juz nastrzelane :gwizdanie: ta liga jest zdecydowanie za slaba dla tych druzyn
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
tempomat dobry bajer teraz jeszcze kiera multi co by se Rns-e obslugiwac no i gleba :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
ja sprawdzalem z baku a nie jak wiekszosc z fisa do pracy w jedna strone mam 7km moja dziewczyna 5km i wyszlo mi przy mrozach -5/10 C 9l/100km
-
Piłka nożna
Ramsey strzela gola następnego dnia umiera milion ludzi...i jakos nikt sie nie przejmuje glupi ten demot,mialoby to sens jakby w tej samej sekundzie co on strzelil oni umarli
-
Piłka nożna
serie a stracilo miejsce przez fatalna postawe zespolow w lidze europejskiej ,szczegolne brawa dla Romy i Palermo,w tym roku Napoli eliminujac City oraz Milan wczoraj pokazaly ze seria ma dobre druzyny napewno lepsze niz w Niemczech gdzie mistrz kraju Borussia nie wyszedl nawet z grupy LM :gwizdanie:
-
Piłka nożna
dobrze dla serie A ze Milan tak pojechal Arsenal serie A musi sie odrodzic zeby znowu miec te 4 miejsca w LM
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
daje rade ale u Ciebie na wsi sniegu :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Bartek ogladalem ostatnio a6 i jest tam silnik 2.0 TFSI ale 170ps chcialbym zeby mi ktos wyjasnil czym sie rozni od tego silnika z b7 2.0 TFSI 200ps,on ma jakies inne turbo czy jest specjalnie zdlawiony przez Audi,no i czy to silnik rozwojowy jest a audi znalazlem takie http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=157247923&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minPrice=55000&maxPrice=70001&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=2008&tabNumber=1 nie za tanio to jakos http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=156394781&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minPrice=40000&maxPrice=70001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&colors=WHITE&colors=BLACK&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=2006&lang=pl&pageNumber=1
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Work in progress...
niech poszuka,podzwoni,ja tez myslalem ze nie znajde nikogo w Szczecinie ale jak popytalem,podzwonilem to okazalo sie ze w miescie jest 2 specow od licznikow,jak ma jechac pol polski i wydac na paliwo i czas to lepiej na miejscu dac 250-300 niz 150 a caly dzien stracic
-
Piłka nożna
to jest tak ze Juve jest lepsze jesli chodzi o wyniki osiagane w serie A a Milan lepiej zawsze prezentowal sie w Europie
-
[B6 AWX] Work in progress...
wyciaga Twoj licznik i wklada ten nowy i pozniej koduje tymi programami,ja niestety wzialem ze soba tylko 1 kluczyk,wiem ze akajm montowal taniej bo za 150zl
-
[B6 AWX] Work in progress...
u mnie to ogarnal w okolo 1h ale niestety licznikow nie ma ja musialem sam dorwac na forum kupilem od Lukaszxxx za montaz zaplacilem 200zl,chcial 250 ale utargowalem
-
[B6 AWX] Work in progress...
jak chce Ci sie jechac do Szczecina to tu mam goscia co ogarnie fis kolor mnie to wyszlo 450zl bo sprzedalem stary licznik za 200zl
-
B6 DIVISION
ten silnik w a6 2.0 TFSI 170ps to czym sie rozni od tego z a4 2.0 TFSI 200ps?
-
Piłka nożna
Del Piero moze juz nie gra jak kiedys ale jest czlowiekiem o wielkim sercu w podstawowce biegalem w koszulce del piero dla fanow Juve pamietam ten mecz a sie podjaralem az
-
B6 DIVISION
moze jakos wlepimy w ten tytul swoje nicki? widzialem kiedys naklejke z forum audi a8 i fajnie mieli baner forum zlepiony z nickiem
-
Piłka nożna
oby City nie wygralo
-
Piłka nożna
no to Barca w tym sezonie napewno mistrzostwa nie zdobedzie,przewaga jest zbyt duza a real jedzie wszystkie zespoly z miejsc 3-20,nawet jesli przegraja z Barca nic to nie zmieni,mysle ze brak im motywacji w tym sezonie,moze z powodu tak duzej ilosci trofeow w ostanich latach pilkarze Barcy mysla ze liga wygra sie sama,malym nakladem sil Milan dzisiaj zadzwił wygrali z Udinese ale to moze nawet i lepiej dla Juve bo razem z Milanem odskocza reszcie druzyn,ja mowilem to juz ze dla mnie najwazniejsze zeby Juve dostalo sie do ligi M na nastepny sezon i najlepiej bez kwalifikacji bo znajac wloskie druzyny to moga odpasc z kazdym
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
co do modow z zew pomaluj grille na czarno i ta listwe w tylnej klapie - zobaczysz ze bedzie tak lepiej wygladac
-
[ALL B7] Co myślicie o takich felgach do A4 B7?
ale ta fela co kolega wrzucil to chyba nie ori? ori chyba jest takie jak u Mirona czyli srodek felgi jest wcisniety do srodka i to robi taki efekt