Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. znaczy co z czasem kolor traca?? ja tez nie myslalem o ori
  2. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur Twoje zdjecie jest super ale nie na grudzien :gwizdanie:
  3. dobry mod ja to chyba zrobie ale w czarnej alkantrze co do tego obnizenia to ja np nie mam wyzej przodu no ale musialem dac z przodu sprezyny -50 a z tylu - 30,jak ktos daje springio 30/30 zawsze daje to taki efekt ze przod jest wyzej
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Juve
  5. dla mnie taki glosny i maly silnik jak 2.0 w a6 to porazka one sa przeciez jeszcze na pd czyli to samo co w b5 ajm :gwizdanie:
  6. Ty juz tam na sile nie szukaj co dorezac
  7. Moja waży 2 z groszem więc nie wiem skąd te zdziwienie nie wierze ze b8 2.0 tdi wazy 2 tony
  8. bedziesz mial na sprzedaz z b6 czy b7?
  9. :oklaski: no to Bartek rezaj teraz webasto
  10. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    f*ck moze to nie pompa vacum
  11. ale bedzie mu mniej palic szkoda ze te listwy s6 tak mala odstaja a jakie najwieksze kolo mozna zapodac do a6? 21"
  12. Bartek rezaj te webasto wiesz dlaczego
  13. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ta fota to za duzo nie pokazuje :gwizdanie: w nocy kazda wyglada jak nowa, 25 stopni tak zimno u Ciebie? wunderbaum
  14. grubo jak skonczysz te mody to chyba bedzie najbardziej wypasiona b6 w Polsce jeszcze tylko swap na 2.5 z TT
  15. tyl b6 bije na glowe tyl w b7 szkoda ze juz w b6 nie zrobili duzego grila wtedy b6 byloby mega wirus dzieki za info w sprawie cen wszystkich czesci
  16. to ile Cie wynioslo to cale orurowanie? moze byc na PW,wyglada to profi
  17. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kiedys pamietalem wymiary oczek s-line chyba to bylo 34x17 ale pewnosci nie mam
  18. David odpowiedział(a) na maxus24 temat w Audi A4 B6
    :bicz3: :bicz3: :polew: :polew:
  19. David odpowiedział(a) na maxus24 temat w Audi A4 B6
    no i sie nie pojawia...trumniak to auto rodzinne do przewozenia lodowek,szafek itd a nie do tuningu na tej stronie jakos avantow nie ma :gwizdanie: http://www.a4mods.com/library/colors/
  20. moze i jest czarna siatka ale nie tak mocno jak grill,moze to od struktury materialu
  21. gleba jest cos jak u mnie super foty Artur ta siatka w dolnej dokladce nie jest chyba mocno czarna? pasowaloby ja chyba dac w mocny czarny, rowniez ta przy halogenach wtedy kolorystycznie pasowaloby to z grillem albo ja zle widze :gwizdanie:
  22. Nosb skrzynke pw wyczysc
  23. pozdrawiam kolege z dunskiej ziemi dawno tu nie bylem ale widze ze mody co chwila cos to pewnie przez to ze korona teraz dobrze stoi no ale ledy swieca ori led swieci duzo lepiej niz podrobki
  24. ja ze Szczecina jechalem do Tune Up Gdansk ale mozesz tez pojechac do Ecu Projekt czas przejazdu ten sam bo ok 5h w jedna strone ale do Wrocka bardziej komfortowo bo Niemiecka autostrada :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.