Treść opublikowana przez David
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
znaczy co z czasem kolor traca?? ja tez nie myslalem o ori
-
B6 DIVISION
Artur Twoje zdjecie jest super ale nie na grudzien :gwizdanie:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
dobry mod ja to chyba zrobie ale w czarnej alkantrze co do tego obnizenia to ja np nie mam wyzej przodu no ale musialem dac z przodu sprezyny -50 a z tylu - 30,jak ktos daje springio 30/30 zawsze daje to taki efekt ze przod jest wyzej
- Piłka nożna
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
dla mnie taki glosny i maly silnik jak 2.0 w a6 to porazka one sa przeciez jeszcze na pd czyli to samo co w b5 ajm :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ty juz tam na sile nie szukaj co dorezac
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Moja waży 2 z groszem więc nie wiem skąd te zdziwienie nie wierze ze b8 2.0 tdi wazy 2 tony
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
bedziesz mial na sprzedaz z b6 czy b7?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:oklaski: no to Bartek rezaj teraz webasto
-
[B6 AWX] Oem +
f*ck moze to nie pompa vacum
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ale bedzie mu mniej palic szkoda ze te listwy s6 tak mala odstaja a jakie najwieksze kolo mozna zapodac do a6? 21"
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek rezaj te webasto wiesz dlaczego
-
[B6 AWX] Oem +
ta fota to za duzo nie pokazuje :gwizdanie: w nocy kazda wyglada jak nowa, 25 stopni tak zimno u Ciebie? wunderbaum
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
grubo jak skonczysz te mody to chyba bedzie najbardziej wypasiona b6 w Polsce jeszcze tylko swap na 2.5 z TT
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
tyl b6 bije na glowe tyl w b7 szkoda ze juz w b6 nie zrobili duzego grila wtedy b6 byloby mega wirus dzieki za info w sprawie cen wszystkich czesci
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
to ile Cie wynioslo to cale orurowanie? moze byc na PW,wyglada to profi
-
B6 DIVISION
kiedys pamietalem wymiary oczek s-line chyba to bylo 34x17 ale pewnosci nie mam
-
[ALL B6] Ktore lampy LED ?
:bicz3: :bicz3: :polew: :polew:
-
[ALL B6] Ktore lampy LED ?
no i sie nie pojawia...trumniak to auto rodzinne do przewozenia lodowek,szafek itd a nie do tuningu na tej stronie jakos avantow nie ma :gwizdanie: http://www.a4mods.com/library/colors/
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Ile?
-
[B6 AWX] Work in progress...
moze i jest czarna siatka ale nie tak mocno jak grill,moze to od struktury materialu
-
[B6 AWX] Work in progress...
gleba jest cos jak u mnie super foty Artur ta siatka w dolnej dokladce nie jest chyba mocno czarna? pasowaloby ja chyba dac w mocny czarny, rowniez ta przy halogenach wtedy kolorystycznie pasowaloby to z grillem albo ja zle widze :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb skrzynke pw wyczysc
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
pozdrawiam kolege z dunskiej ziemi dawno tu nie bylem ale widze ze mody co chwila cos to pewnie przez to ze korona teraz dobrze stoi no ale ledy swieca ori led swieci duzo lepiej niz podrobki
-
[B6 AWA] Chiptuning okolice Szczecina, Koszalina??
ja ze Szczecina jechalem do Tune Up Gdansk ale mozesz tez pojechac do Ecu Projekt czas przejazdu ten sam bo ok 5h w jedna strone ale do Wrocka bardziej komfortowo bo Niemiecka autostrada :>