Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. wedlug mnie 18 jest w sam raz 17 troche za mala a 19 do lasnsu ale niestety nie na nasze drogi,ja mam 19 tylko dlatego ze jezdze po Danii po polsce to jest meczarnia a fele MAM robi fajne fele
  2. Bieniek a jak idzie Twoje 2.5 w porownaniu do poprzedniego 1.9 + brd?
  3. gratuluje moda wyniki standard dobrze powiedziane "poki co" ps miales cos nie tak z rozrządem?
  4. dobrze ze chociaz Ty widziales na zywo i mozesz ocenic efekty,mi jeszcze nie bylo to dane...to juz chyba lepiej pomalowac cale auto
  5. ja juz wiem ze chip to najwazniejszy mod pewnie Ty teraz tez no jak przyroslo 30 ps to wiadomo ze banan ale ciekawe na jak dlugo ?? :gwizdanie: apetyt rosnie w miare jedzienia
  6. Ty mi Witek lepiej napisz co myslisz o wykresie
  7. dobrze mowisz bo wywalic 2500-3500 za oklejenie a pozniej gdzies rysa i moze od deszczu sie odklejac,albo co jak ktos w Ciebie trafi i bedziesz mial stluczke...jak wtedy ubezpieczalnia traktuje takie cos
  8. fura fajna pakiet s-line a ja wolalbym kupic b8 zmienic stolki wgrac wirusa i masz juz fajne auto a b7 to b6 po lifcie czyli technika prawie 10 letnia a b8 to juz calkiem nowe auto powodzenia w modach
  9. 1.Opel Calibra 2,5 v6 2.Opel Calibra 2.0 Lpg 3.Opel Vectra A 1.6 Lpg 4.Audi a4 b5 1.9 110ps no i teraz b6 :>
  10. David odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 2.0
    jak jest mocna gorka to Ci nie wyhamuje bo tempomat tylko gaz puszcza
  11. kliknij http://www.postimage.org/image.php?v=PqDOs9J
  12. Nowak duzy chlopak jestes a cisniesz sie w TT :gwizdanie: wez sprzedaj i kup cos wiekszego. ostanio widzialem czarne a8 na bialych felach chyba 20' i chyba bede zbieral na takie a jak bedziesz malowal wal pomarancz lub bialy
  13. ja robilem u nich hamownie i wywarli na mnie negatywne odczucia,jestem ze Szczecina a jechalem do Gdanska 5h do Roba i moge Ci go polecic,jeden chlopak od nas z forum jechal nawet do Wawy do Rogala :gwizdanie: mozesz tez pojechac do Wrocka przez Niemcy bedzie szybciej jak bedziesz cisnal 160 to pewnie w 4 h bys zajechal bo google pokazuje Szczecin-Wroclaw 5 h do mojego mechanika przyjezdza a6 3.0 tdi automat i podobno skrzynia w nim padla od programu a robil w V-tech Szczecin
  14. jak masz 180 ps to napewno przesadzony program. ja mam pompki BQ mocniejsze od BA i turbo to samo i mam 173ps,a ludzie mowia ze na turbo awx rzadko przekracza sie 170 ps
  15. Artur jakie Ty masz dokladki porogowe? to jest Votex?
  16. bylo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=43314.msg507172#msg507172 nie zdziwie sie jak watek wyladuje w koszu :gwizdanie:
  17. z tylu jak moja mam taka sama dokladke troche gleby by sie przydalo szczegolnie przod
  18. jaro4444 a jaka cena tych tarcz CAR za komplet na przod? mam teraz 320 Ate poki co nie narzekam ale czytalem ze Siemian po jezdzie gorskiej narzekal na nie
  19. Mysle, ze trzeba go bedzie pociac do wysylki... wolabym nie za 2 tyg mam urlop wiec moze sie przejade po ten tlumik tylko niech mi ktos powie czy wejdzie do sedana przy zlozonych fotelach?
  20. no wlasnie ten tlumik mnie interesuje, dzwonilem do sprzedajacego i mowi ze jest rdza na nim ale nie jest dziurawy,tylko problem jest taki ze nie wie on ile wysylka takiego tlumika,mowi ze wolalby odbior osobisty no ale nie bede jechal ze Szczecina do Zar, ile moze kosztowac wysylka takiego tlumika?
  21. do wrocka przez Niemcy 5 h jazdy a jak zaoszczedzisz 500zl-1000zl to mysle ze warto mallorca to wyspa poplynales promem ??
  22. Tomek a gdzie byles na wakacjach? ladnie tam powiem wam ze coraz bardziej podoba mi sie czarny mat ale koszta oklejenia calego audi sa duze
  23. tak pytam skoro mowisz ze niezawodna a co planujesz? pewnie b7...
  24. dlaczego sprzedajesz fure?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.