Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na Tomeks temat w Audi A4 B6
    kolega ktory moze Ci zakupic te listwy w niemczech ma nick "hexx" pisalem z nim przez pw kilka dni temu oto co mi napisal : " 8E0-853-969-A-7DL listwa lewy tył 68,19 8E0-853-970-A-7DL listwa prawy tył 68,19 8E0-853-959-A-7DL listwa lewy przód 82,71 8E0-853-960-A-7DL listwa prawy przód 82,71 Wow 300 euro Czy napewno chce wydac tyle kasy za 4 kawalki plastkiku..... Co do rabatu to jest wazny do 31.08.10 ale musisz powalczyc bo nomalnie te 25 euro jest tylko dla serwisu albo akcesorii a listwy niestety sa czesciami. Ja przy zderzaku s-line targowalem sie 30min z 4 ludzmi i dopielem swojego. Najlepiej najpierw ustal czy ci go wezma i zadaj odrazu rachunku i zaplac...jak juz ci go zamowia to przy odbiorze sie juz pluc nie beda. Jezeli chcesz to moge ci wziasc te listwy do Polski bo jade 30.04.10 czyli za 2 tygodnie. Potem bym ci przyslal to z Cieszyna ale najlepiej kurierem nie tymi zlodziejami z poczty polskiej. Jak co to daj znac. pozdrawiam " tez mysle nad listwami s4 ale nawet cena w niemczech to ok 1100zl ze znizka 25 euro,moglem brac w zime jak wychodzilo 900zl :gwizdanie:
  2. Jedyny sluszny kolor poka jeszcze zdjecia srodka plany dobre przydaloby sie wieksze felgi wlozyc np 18 :gwizdanie:
  3. a ja 4 miesiace temu wymienialem sprzeglo i dwumasa na nowe i jak wcisne sprzeglo to auto chodzi glosniej pytalem sie mechanika mowi ze cos moze byc z lozyskiem sprzegla ??
  4. ja bym jak najszybciej pomalowal dokladki w kolor
  5. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ogladalem kawalek meczu,pozniej musialem isc do pracy ale juve gralo dobrze pozniej dostalem smsa ze Sissoko czerwien i juz wiedzialem ze bedzie d*pa ale bedzie wstyd nie bedzie juve w LM
  6. a niech sie ktos kumaty wypowie czy po wirusie warto wymieniac olej czesciej niz co 15 tys km?
  7. u mnie na 15 tys dolewam ok.0,2-0,5 litra ale latam autostrada polska dania 160-170 km/h a czytalem ze przy duzych predkosciach silnik bierze wiecej oleju wiec mysle ze jest dobrze
  8. a jak wyglada z przyspieszeniem 0-100 ? awx vs avf tez bedzie znaczaca roznica? wiem ze avf ma wiekszy moment.
  9. a powiedzcie mi duze opony moga mi tak zmulic auto? bo na 4 biegu 60-100 wyszlo mi ok.6,5s....mam kola 19' opona 235/35 mam wirusa na 166ps i mam o ok.1,5 s gorszy czas niz seria AVF ?? Grazny na jakich oponach robiles pomiar?
  10. i jak wrazenia po wlozeniu BRD ? czuc te 15 ps wiecej?
  11. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    calciopolli 2 :> czytacie ? http://juvepoland.com/news.php?id=15852 fajnie ze Arsenal wczoraj przegral
  12. kupil za male pieniadze pamietam ta aukcje :gwizdanie: ja tez sie przymierzam do takiego moda-bede zostawial to lakiernikowi
  13. moja lekko sobie gwizda i tez jak przesiadlem sie z b5 to myslalem ze cos nie tak ale machanik sprawdzal ja i mowi ze wszystko ok
  14. temat rozwiazany winny byl program niemiecki Robert przesunal moment i zrobil spokojny program,wibracje znikly,czekam na wykresy od Roberta,jak bede mial to wrzuce
  15. u mnie temat wibracji rozwiazany :> winny byl program niemiecki,przy 1800 obr mialem juz chyba 330Nm momentu ale dokaldnie nie pamietam,czekam na maila od Roberta z Tune Up.Robert zrobil mi spokojny program na 166ps i przesunal moment.takze dwumas przestal sie trzasc i mozna noramlnie jedzic dzieki Robert polecam
  16. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a mnie cieszy ze Inter nie jest liderem Seria A a pol zycia kibicuje juve ale teraz to graja piach
  17. tez mam Vredstein ale 235/35/19 opony wygladaja s line przod by sie przydal
  18. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    swiete slowa wyglada na to ze Inter tez ustawial mecze :gwizdanie: fajnie macie ze mozecie obejrzec mecz...ja zaczynam prace o 21 ;(
  19. no wlasnie niech sie ktos wypowie bo to podejrzanie tanio jak na gwint
  20. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    messi - arsenal 4-1 hahahha
  21. opony jak u mnie ale w Gdansku to Wy macie koleiny na tych kolach to wyzwanie jezdzic
  22. to zalezy czy planujesz miec chrom wokol szyb czy robic audi cale czarne
  23. powiem Ci Lukasz ze wyszlo elegancko ciekawe gdzie sa teraz Ci co pisali ze cale czarne felgi to bedzie ?? dobra gleba Ci wyszla
  24. a dalbys rade wyciac cos wiecej? oczywiscie zaplace Ci jak cos to pisz PW
  25. podipnam sie pod pytanie Dibo zreszta Pw tez poszlo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.