Treść opublikowana przez David
-
[ALL B7] Listwy drzwiowe S4
kolega ktory moze Ci zakupic te listwy w niemczech ma nick "hexx" pisalem z nim przez pw kilka dni temu oto co mi napisal : " 8E0-853-969-A-7DL listwa lewy tył 68,19 8E0-853-970-A-7DL listwa prawy tył 68,19 8E0-853-959-A-7DL listwa lewy przód 82,71 8E0-853-960-A-7DL listwa prawy przód 82,71 Wow 300 euro Czy napewno chce wydac tyle kasy za 4 kawalki plastkiku..... Co do rabatu to jest wazny do 31.08.10 ale musisz powalczyc bo nomalnie te 25 euro jest tylko dla serwisu albo akcesorii a listwy niestety sa czesciami. Ja przy zderzaku s-line targowalem sie 30min z 4 ludzmi i dopielem swojego. Najlepiej najpierw ustal czy ci go wezma i zadaj odrazu rachunku i zaplac...jak juz ci go zamowia to przy odbiorze sie juz pluc nie beda. Jezeli chcesz to moge ci wziasc te listwy do Polski bo jade 30.04.10 czyli za 2 tygodnie. Potem bym ci przyslal to z Cieszyna ale najlepiej kurierem nie tymi zlodziejami z poczty polskiej. Jak co to daj znac. pozdrawiam " tez mysle nad listwami s4 ale nawet cena w niemczech to ok 1100zl ze znizka 25 euro,moglem brac w zime jak wychodzilo 900zl :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Czarna A4 1,9 TDI
Jedyny sluszny kolor poka jeszcze zdjecia srodka plany dobre przydaloby sie wieksze felgi wlozyc np 18 :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Metaliczne dzwięki z okolic sprzęgła, ustające po jego wciśnięciu
a ja 4 miesiace temu wymienialem sprzeglo i dwumasa na nowe i jak wcisne sprzeglo to auto chodzi glosniej pytalem sie mechanika mowi ze cos moze byc z lozyskiem sprzegla ??
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
ja bym jak najszybciej pomalowal dokladki w kolor
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Ogladalem kawalek meczu,pozniej musialem isc do pracy ale juve gralo dobrze pozniej dostalem smsa ze Sissoko czerwien i juz wiedzialem ze bedzie d*pa ale bedzie wstyd nie bedzie juve w LM
-
[B6 AVF] Czy bierze wam olej ten silnik i ile ?
a niech sie ktos kumaty wypowie czy po wirusie warto wymieniac olej czesciej niz co 15 tys km?
-
[B6 AVF] Czy bierze wam olej ten silnik i ile ?
u mnie na 15 tys dolewam ok.0,2-0,5 litra ale latam autostrada polska dania 160-170 km/h a czytalem ze przy duzych predkosciach silnik bierze wiecej oleju wiec mysle ze jest dobrze
-
[ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
a jak wyglada z przyspieszeniem 0-100 ? awx vs avf tez bedzie znaczaca roznica? wiem ze avf ma wiekszy moment.
-
[ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
a powiedzcie mi duze opony moga mi tak zmulic auto? bo na 4 biegu 60-100 wyszlo mi ok.6,5s....mam kola 19' opona 235/35 mam wirusa na 166ps i mam o ok.1,5 s gorszy czas niz seria AVF ?? Grazny na jakich oponach robiles pomiar?
-
[B6 AWX] AWX+BRD by Tune-up
i jak wrazenia po wlozeniu BRD ? czuc te 15 ps wiecej?
-
Liga Mistrzów 2009-2010
calciopolli 2 :> czytacie ? http://juvepoland.com/news.php?id=15852 fajnie ze Arsenal wczoraj przegral
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
kupil za male pieniadze pamietam ta aukcje :gwizdanie: ja tez sie przymierzam do takiego moda-bede zostawial to lakiernikowi
-
[BKE B7] Lekko słyszalna turbina
moja lekko sobie gwizda i tez jak przesiadlem sie z b5 to myslalem ze cos nie tak ale machanik sprawdzal ja i mowi ze wszystko ok
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
temat rozwiazany winny byl program niemiecki Robert przesunal moment i zrobil spokojny program,wibracje znikly,czekam na wykresy od Roberta,jak bede mial to wrzuce
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
u mnie temat wibracji rozwiazany :> winny byl program niemiecki,przy 1800 obr mialem juz chyba 330Nm momentu ale dokaldnie nie pamietam,czekam na maila od Roberta z Tune Up.Robert zrobil mi spokojny program na 166ps i przesunal moment.takze dwumas przestal sie trzasc i mozna noramlnie jedzic dzieki Robert polecam
-
Liga Mistrzów 2009-2010
a mnie cieszy ze Inter nie jest liderem Seria A a pol zycia kibicuje juve ale teraz to graja piach
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
tez mam Vredstein ale 235/35/19 opony wygladaja s line przod by sie przydal
-
Liga Mistrzów 2009-2010
swiete slowa wyglada na to ze Inter tez ustawial mecze :gwizdanie: fajnie macie ze mozecie obejrzec mecz...ja zaczynam prace o 21 ;(
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
no wlasnie niech sie ktos wypowie bo to podejrzanie tanio jak na gwint
-
Liga Mistrzów 2009-2010
messi - arsenal 4-1 hahahha
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
opony jak u mnie ale w Gdansku to Wy macie koleiny na tych kolach to wyzwanie jezdzic
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
to zalezy czy planujesz miec chrom wokol szyb czy robic audi cale czarne
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
powiem Ci Lukasz ze wyszlo elegancko ciekawe gdzie sa teraz Ci co pisali ze cale czarne felgi to bedzie ?? dobra gleba Ci wyszla
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
a dalbys rade wyciac cos wiecej? oczywiscie zaplace Ci jak cos to pisz PW
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
podipnam sie pod pytanie Dibo zreszta Pw tez poszlo