Treść opublikowana przez pan kierownik
-
Jakie powinno być napięcie na akumulatorze?
Jest złe. Minimum to 14V (bez względu na to czy włączone są odbiorniki prądu czy nie). Zajrzyj do karty gwarancyjnej swojego aku, powinny być tam podane normy napięcia i inne wskazówki dotyczące eksploatacji akumulatora. U mnie jest 14.3V
-
Zmiana silnika z 1.6ADP na 1.8
Nie, nie ma.
-
Wymiana termostatu WAHLER
Może wiskoza, może pompa wody... Uzupełnij profil bo nie wiadomo o jakim aucie rozmawiamy. U mnie od trzech lat siedzi ori termostat i ładnie trzyma temperaturę.
-
płyn do wspomagania
Po pierwsze piszesz w niewłaściwym dziale. Po drugie BYŁO JUŻ O TYM PISANE... ..i chyba wszystko w tym temacie już powiedziano. Może by tak ruszyć dupsko i sobie poszukać? ... pierwszy z brzegu temat z działu "układ kierowniczy" więc nawet specjalnie szukać nie trzeba: http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/ktory-plyn-wspomagania-wybrac-261244/ Podwieszony wątek w tym samym dziale: http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/wspomaganie-plyn-g004000m2-to-to-samo-g002000-414/
-
Spalony ksenon
... Nie możesz po prostu otworzyć maski i zobaczyć co tam jest?
-
Regulacja świateł przednich audi A4 B5 1999r.
Oczywiście. Jest jeszcze regulacja prawo/lewo.
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
Czy to nie jest aby jakaś podróbka ? Na stronie philipsa nie widać żeby takie produkowali. A to to co? Philips - X-tremeVision Reflektor samochodowy H7 12 V 55 W - 12972XVB1 - Reflektory - Lampy samochodowe - Oświetlenie
-
Wymiana płynu wspomagania????
przejrzałem cały dział 20 stron nic nie znalazłem Znalazłem ten temat ale widzę, że dotyczy B6... Tutaj są przydatne informacje na temat wymiany w B5: http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/b5-adp-wymienic-olej-wspomagania-204419/
-
Wymiana płynu wspomagania????
Jest w dziale "Warsztat - Zrób to sam".
-
Pilna wymiana koncowek drązkow
Właściwie to nie wiem po co zakładasz taki temat. Pokazujesz jedne z najtańszych końcówek (w hurcie pewnie za paręnaście złotych:facepalm:) i oczekujesz, że niby co Ci napiszemy? Są gówniane ale tak jak napisałeś, nie możesz/nie chcesz w tej chwili kupić czegoś lepszego więc kup te co pokazałeś i tyle... Ile wytrzymają końcówki za 25 zł? To zależy od ich hm "jakości", typu zawiechy, stanu dróg po których jeździsz, od tego jak i i ile jeździsz... Kryształowej kuli nikt nie ma.
-
SWAP na 1,8T czy 2,4?
Tak jak ktoś już proponował: kup ładnego, może nawet nieco młodszego anglika 2.4, quattro, full wypas itd. przełóż do niego wszystko co trzeba ze swojego starego auta, zarejestruj i sprzedaj to co zostanie po starym. Będzie Q, nie trzeba ruszać silnika, zawieszenia... W każdej opcji jest jakieś rezanie...
-
Obroty przy 100km/h
Ja poprosiłem o pomoc moją dziewczynę Jest sprytna i ma mniejsze dłonie. Wymieniła w minutę
-
Jakie żarówki na h4 do soczewek?????
Temperatura barwowa
-
Jaki olej ?
Oryginalny olej to G 052 911 Możesz spokojnie zalać Castrol Syntrans Transaxle 75w-90 GL4+. Pełny syntetyk, ma wymaganą normę (VW 501.50 / G 052 911). Ilość wg katalogu to 2,25l ale może wejść trochę więcej.
-
Jak wymienic plyn wspomagania?
1 litr
-
Płukanie silnika
Nie trzeba daleko szukać... http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/kompendium-wiedzy-olejach-silnikowych-250664/
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
Odrobina "wysiłku" i samemu można znaleźć odpowiedź. NGK - Wyszukiwarka produktów
-
Zmiana oleju Mobile1 10W40 benzyna na wersje diesel.
Według mnie różni je tylko napis "Diesel "na bańce. Mają te same normy, te same ceny...
-
Climatronik zwariował zmienia temperatury
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-zegar-radiowy-aucie-990/
-
Malowanie felg polerowanych w kolor
4. Zamień się felgami z kimś z klubu.
-
Jakie żarówki do ori xenonów ?
Pokaż zdjęcie tej żarówki. I raczej nie będzie to "cos kolo 20". 21w masz na światłach od wstecznego - wyobrażasz sobie jak by świeciły Ci te postojówki gdyby były tam żarówki o mocy ok 20w???
-
Wymiana uszczelniacza wejścia cięgna zmiany biegów.
http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/b5-adp-wyciek-wybieraku-skrzyni-biegow-28735/ http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/olej-skrzyni-biegow-dolewac-246634/
-
Urwany przewód - Od czego?
...
-
Klapki Kolektora Ssącego!!!
Wystarczy zajrzeć do odpowiedniego działu. Zapytaj tutaj http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/nowe-czesci-audi-termostaty-behr-zimmermann-czesci-oryginalne-zamienniki-46774/
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
A taki Moll M3plus 85Ah 710A za 440zł nie byłby lepszą ofertą? 2 lata gwarancji.