Treść opublikowana przez pan kierownik
-
Problem z wyciekiem na silniku. Proszę o pomoc skąd jest wyciek.
Na tych zdjęciach widzę tylko brud i olej. Zacznij od umycia tego wszystkiego a potem szukaj wycieku.
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Co za bzdury...
-
Co to jest? gumowy wężyk pod prawym progiem, zaczyna się od nadkola i kończy po 50cm.
Tylko, że to "odpowietrzenie" ZASYSA powietrze zamiast odprowadzać opary...
-
Co to jest? gumowy wężyk pod prawym progiem, zaczyna się od nadkola i kończy po 50cm.
<br /><br />
-
Kupno akumulatora - opinie o tym e-sklepie
Moll ma wybitą datę produkcji na biegunie "-" (tydzień i rok).
-
Kupno akumulatora - opinie o tym e-sklepie
700zł ??? Nieźle was tam łupią... U mnie, w miejscowym sklepie motoryzacyjnym (jest na liście dystrybutorów na stronie Moll) model m3+ 95Ah kosztuje równo 500zł (cena w sprzedaży detalicznej).
-
Wyświetlacz temperatury zew.
Tu znajdziesz odpowiedź... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-oryginalny-termometr-liczniku-4868/
-
Pytanie dot. hamulców
Porady na temat każdej z tych przypadłości znajdziesz na forum. Poczytaj odpowiednie działy, korzystaj z szukajki - wszystko to było omawiane. Te 100zł lepiej zainwestuj w kabel VAG.
-
Czy dobrze wybrałem żarówki?
Tak, dobrze wybrałeś. H7s jest do soczewek, H7r do lamp z odbłyśnikiem. Czy dadzą dobre światło to zależy od też stanu soczewek, klosza lampy, od tego czy masz dobrze ustawione światła itd. Generalnie te żarówki są całkiem OK. Niczego Ci nie stopią - mają standardową moc 55w i filtr UV. PS. Popraw proszę tytuł wątku żeby od razu było wiadomo o co pytasz.
-
Filtr paliwa -w którą stronę?
Przecież masz na zdjęciu strzałkę oznaczająca kierunek przepływu! Leci od "G" do "F".
-
Środek do czyszczenie rys na przeźroczystych plastikach, używał już ktoś?
Może coś takiego Meguiar's Polska - Sklep Online - Plast-X
-
Czy kolektor wydechowy z w Audi A4 B5 1.8T z roku '99 jest taki sam jak w A4 B5 00-01 ?
nie ma czegoś takiego jak "przedlift z 1999r"...
- Uchwyt klapy
-
Cieknie z chłodnicy
Widocznie cieknie tylko gdy jest wysokie ciśnienie w układzie - nic w tym dziwnego. Koledzy już Ci napisali, albo wymień chłodnice i miej święty spokój albo pilnuj temperatury i uzupełniaj braki płynu.
-
Skrzypiąca kierownica podczas kręcenia
Hmm, znam to skrzypienie.. Sprawdź miejsce, w którym kolumna kierownicza przechodzi przez ścianę grodziową.
-
Wymiana Oleju W Skrzyni Biegow
Temat był już omawiany, wystarczy trochę się wysilić i poszukać. Nie ma żadnego problemu z doborem oleju: albo ori albo np. castrol syntarns transaxle 75w90. Do tego nasadka spline m16 z otworem i tyle.
-
CZy po 99r montowano pelny fis zawsze?
Rocznik '99 może by jeszcze z czerwonym podświetleniem zegarów, analogowym zegarkiem i bez FIS.
-
Czym czyścić siedzenia
Kolega wyżej już Ci napisał. Przecierać możesz sobie do woli - brud masz głęboko w tapicerce. Odkurzacz piorący i proszek Karcher RM760 załatwi sprawę na długi czas.
-
[B5 ADR] Kontrolka oleju
Jakiej marki pompę założyłeś? Jaki był koszt?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Przelicz to sobie jeszcze raz... ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Kolego tu na forum (zresztą nie tylko na tym ) działają aktywnie sprzedawcy olejów i płukanek razem z naganiaczami .Dlatego wszelkie tego typu porady trzeba traktować jak reklamy i bardzo ostrożnie. W instrukcji obsługi nigdzie nie ma słowa na temat jakichkolwiek płukanek i innych specyfików dolewanych do oleju.Jest wręcz napisane że takie działanie jest zabronione i moze spowodować zniszczenie silnika. A na forach coraz częściej polecają jakieś płukanki przed każą wymianą oleju , wymiana oczywiście najlepiej co 7 tys km. I już są efekty .Kilka osób opisało że po płukankach lub po zmianie lepkości oleju zapychał się smok , nie bylo ciśnienia oleju, czerwone lampki olejowe, wycieki z silnika itp. a co za tym idzie uszkodzenie silnika. np. ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ---------- W instrukcji obsługi nie ma też mowy np. o wymianie oleju w skrzyni biegów. Czy to oznacza, że nie powinno sie tego robic? ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------
-
Padła ,tylna ,wycieraczka !!!!!
Pomoże. O ile dobrze pamiętam w skład zestawu wchodzi rurka/oska z zębatką, dysza spryskiwacza, uszczelka pokrywy, mały o-ring, dwa rodzaje smaru i instrukcja obsługi http://postimage.org/image/9u0zxih6rv/
-
Słaba moc, stukanie/trykanie w silniku...
A jak się ma ten szybki wzrost temperatury (z pierwszego filmiku) do wskazania temp na klimatroniku (kanał 49 lub 51)?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A na cholerę Ci to Allegro?! Masz przecież zaufanych sprzedawców na forum.
-
Rozładowujący się akumulator
Żeby ocenić na odległość stan akumulatora to trzeba chyba mieć kryształową kulę. Jedź gdzieś gdzie handlują akumulatorami, niech Ci sprawdzą akumulator testerem pod obciążeniem.