Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mantix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mantix

  1. mantix odpowiedział(a) na losiu24 temat w 1.9TDI
    Trzeba sprawdzić czy zmienna geometria pracuje.Sprawdzałeś jaki błąd się zapisał w sterowniku? Na jakiej podstawie ci "mechanicy " stwierdzili, że turbo do wymiany?
  2. Kolega miał na myśli pompę wtryskową. Pierwszy raz słyszę, żeby to koło ktoś ruszał jeżeli mu nic nie dolega, raczej każdy go w spokoju zostawia
  3. mantix odpowiedział(a) na fafikk temat w 1.9TDI
    Sprawdź organoleptycznie albo vagiem czy masz skok sztangi odpowiedni, albo zrób logi. Nie wiem jak usłyszałeś, że zmienna geometria pracuje
  4. mantix odpowiedział(a) na Lenio21 temat w 1.9TDI
    AFN nie ma klapy gaszącej
  5. mantix odpowiedział(a) na Myszor13 temat w 1.9TDI
    O jakiej Ty mapie mówisz? Masz na myśli jakiś program (chip)?.On Ci przełożeń w skrzyni nie zmieni
  6. Kolego przy rozgrzanym silniku możesz sobie kręcić powyżej 3 tyś. Ta turbina lubi obroty i nie znosi PSJ. Jak będziesz "mulił" ten silnik to się przygotuj na częste pucowanie zmiennej geometrii.Ja jak kupiłem mojego afna (jeździła nim kobieta) to tygodnia musiałem turbo wyszarpać, ponieważ notlauf prawie codziennie . Wyczyściłem vnt, wyciąłem kata i już rok minął i żadnej przycinki odpukać
  7. Ale to ten kolega założył ten temat
  8. mantix odpowiedział(a) na edward.6 temat w 1.9TDI
    No tak, ale czy w praktyce wyobrażasz sobie rano kompa zapinać i to sprawdzać?
  9. mantix odpowiedział(a) na edward.6 temat w 1.9TDI
    A skąd wiesz kiedy masz 50 stopni?
  10. Święta racja, do nowej turbiny musiał byś dołożyć nie kilka stów a kilkanaście, a regenerowane turbiny do już nie jest to co oryginał, z kolei używka to loteria.Najlepiej ogarnij swoją dmuchawkę. Jak masz choć trochę chęci i samozaparcia to nic trudnego.Jest dużo opisów i fotoporad np;http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=373199, więc nic tylko działać
  11. mantix odpowiedział(a) na Opals temat w 1.9TDI
    W logu 011 widać, że turbo troszkę późno wstaje, może spróbuj podmienić N75 z N18
  12. mantix odpowiedział(a) na Wisnia000 temat w 1.9TDI
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-diagnostyka-tdi-aktualizacja-20-viii-2012/
  13. mantix odpowiedział(a) na Opals temat w 1.9TDI
    Może działać, tyle że może przepuszczać , jak się nie domyka
  14. Nie musisz robić programu, przy wtryskach od afna dawka do regulcji i ewentualnie kąt wtrysku. to co poakzałeś to prawie nie jedzie . u mnie na serii + wtryski z ael-a minus kat bym go wciagnał . po chipie to juz wogole to żeś znalazł żyda Chciałbym, widzieć tego zetora w akcji , na dodatek jeszcze w serii ciekawe
  15. mantix odpowiedział(a) na menda321 temat w 1.9TDI
    Najlepiej niech kolega zapyta tego elektromechanika w jaki sposób to immo wywalił. Bo jak zalożyl jakiś dziwny emulator i skroił cztery stówy to ja bym mu do d...y nakopał.Do tego potrzebny jest programator, po wylutowaniu trzeba zmienić wartość komórek pamięci.Jak masz emulator to Ci skasował połączenie ze sterownikiem silnika
  16. mantix odpowiedział(a) na menda321 temat w 1.9TDI
    Jeżeli łączysz się u siebie z klimatronikiem, licznikiem i w innym audi z sterownikiem silnika to wina nie leży po stronie programu diagnostycznego. Za 300 złotych to kolega z rodzimego forum wywala immo i masz w tym czipsa na jakieś 20 PS. Ja u Niego za immo w ośmibitowcu do zetorka placiłem 80 zł i mam pewność, że jest to zrobione profesionalnie,
  17. mantix odpowiedział(a) na menda321 temat w 1.9TDI
    Kolego po pierwsze to raczej nie ten dział, a po drugie to czy problem się pojawił po wywaleniu immo? Jeśli tak to raczej pewne, że ktoś spaprał robotę.Jakim programem się łączysz?
  18. mantix odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Przeładowuje zazwyczaj jak masz zapieczone łopatki w turbinie, czysta ona wtedy raczej nie jest tylko zaje...a nagarem
  19. mantix odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Masz bardzo słabe doładowanie, ale nie jest to na tyle błąd krytyczny żeby ecu załączył tryb awaryjny, co innego jakby Ci przeładowywało.
  20. mantix odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Co znaczy, że jeździsz bez sterowania turbo? Nie masz n75? Czy wężyk od gruchy wypięty?
  21. komp z afn jedynie z chipem niestety
  22. Znajomy zmienił puszczające turbo i grzał sobie autko przed garażem, po chwili silnik zaczął dziwnie przebierać, więc wsiadł do auta troszkę przygazował i wtedy silnik poszedł na max obroty.Udało się go zgasić po chwili, niestety dwie korby skrzywiło , okazało się, że nie pomyślał i nie wyczyścił dolotu po tamtej dmuchawce(było go dużo w icku).Wiadomo, że olej w dolocie zawsze jest, ale jak go jest dużo to już trochę strach
  23. Jak masz dużo oleju w dolocie to się lepiej tym zająć jak najszybciej, bo jak Ci go turbina dmuchnie to już motorowni nie zatrzymasz , Wtedy to się tylko modlić żeby sprzęgło wytrzymało przy próbie zatrzymania silnika wyjącego na piekielnych obrotach
  24. Korek 3/4 cala bardzo ładnie pasuje.
  25. mantix odpowiedział(a) na michal_145 temat w 1.9TDI
    http://turbodiesel.hswg.pl/wymiana-alternatora-w-passacie-b5-fl/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.