Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mantix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mantix

  1. mantix odpowiedział(a) na bebos temat w 1.9TDI
    Co miałeś na myśli? Poprzecznie były montowane chyba tylko w A3
  2. Ja oczywiście wierzę, tyle że tamto audi nie chciało jechać , dlatego odpuściłem
  3. Byłem kiedyś na oględzinach takiego autka po przekładce na 1.9 z zamiarem kupna. Przekładka była robiona w jakimś warsztacie, pamiętam, że była jakaś straszna rzeźba z wężami od wspomagania.Gość zapłacił 4500+ jego motor w rozliczeniu.Oczywiście afna dostał w tej cenie z osprzętem. Niestety nie kupiłem, gość mi wmawiał, że silnik z programem na 130PS, machał starymi kościami z kompa, a auto jeździło jak zamulony 1z na boschu , a szkoda bo skrzynia szóstka, autko zadbane...
  4. mantix odpowiedział(a) na mati101086 temat w 1.9TDI
    Jak tak miałem, akurat nie w audi.Kopcił na biało i spaliny czuć było taką niedopaloną ropą.Tutaj przyczyną był totalnie zawalony filtr paliwa.Acha silnik minimalnie nierówno pracował.
  5. mantix odpowiedział(a) na jacek666b temat w 1.9TDI
    Wiem, że można ją wyjąć z całą obudową z boku, ale czy ja wiem czy to wygodniejsze
  6. Nowymi poduszkami, kupujemy albo nowe ori albo używane ori. Będziesz tak miał i nic się nie poprawi niestety
  7. mantix odpowiedział(a) na jacek666b temat w 1.9TDI
    A co to ma do rzeczy czy fruwa na rozrządzie czy nie jak i tak musisz cały przód desantować
  8. Możesz
  9. To są bliźniacze zaworki, choć jest minimalnie inne wysterowanie, ale tego byś nie odczuł
  10. mantix odpowiedział(a) na manus2006 temat w 1.9TDI
    no szkoda by było pompy i wtrysków też nie zmienić , trochę rzeźby jest z turbiną, ja bym włożył wtryski, pompę od afn i jakiś program do tego i zostałbym przy T15 bo to wytrzymała i bezawaryjna praktycznie dmuchawka, a z Vnt wiesz jak bywa Zobacz sobie http://www.audi80.pl/b4-19-1z-modyfikacje-montaz-turbo-vnt-afn-z-1z-foto-vt47380.htm
  11. mantix odpowiedział(a) na jacek666b temat w 1.9TDI
    No niby tak, tyle, że jak padnie to znowu się trzeba gimnastykować żeby wymienić, a tak przy okazji wymiany rozrządu masz pięć minut dodatkowej roboty i jakaś stówka na pompę
  12. mantix odpowiedział(a) na manus2006 temat w 1.9TDI
    O jaki osprzęt dokładnie Ci chodzi?
  13. Kolego, wiadomo, że jak masz pojęcie to złożysz dobrze, ale chodzi o to,że Ty i ten drugi kolega pisaliście, że nie ma fizycznej możliwości tzn, że się nie zejdzie, złożenia turbiny z odwróconym pierścieniem, to ja wątpie, żebyście dokładnie znali budowę vnt15 , takie moje zdanie
  14. Raczej dawkę
  15. Może masz nieszczelny dolot i będzie świstać, a n75 sprawdzić możesz podpinając wakumetr zamiast gruszki, jednocześnie logując grupę 11BS
  16. W 40 minut całą pompę uszczelniłeś?
  17. Możesz jeszcze sprawdzić zawór N 109 w pompie podpinając mu +12 na krotko, lub jak masz możliwość to podmień od kogoś.
  18. mantix odpowiedział(a) na KIREK-A4-B5 temat w 1.9TDI
    No tak, na lewo od N18, tylko pytam o czujnik temperatury dolotu, bo w 97 on siedzi właśnie mniej więcej tam, gdzie mapsensor w 98. Czy już w 98 ten czujnik mierzy także temperaturę dolotu?Ja mam afn z 97 i mam już rurze mapsensor, nie wiem czym to uwarunkowane
  19. mantix odpowiedział(a) na KIREK-A4-B5 temat w 1.9TDI
    Dziwne w 98 powinien już być na rurze, a propos jak jest na rurze dolotowej, to gdzie wtedy jest czujnik temperatury powietrza dolotu?
  20. No tak właśnie czytałem i nie wiem co miał goldi na myśli
  21. , chyba w część zimną
  22. Tyle, że czasami niutonki diesla zjedzą sprzęgło w momencie i nic nam to nie da
  23. Chodzi o przestawiony pierścień, kolego rozbierałeś kiedyś vnt15?
  24. Mój szwagier rok jeździł ze źle założonym pierścieniem, zmieniał n75, gruszkę i nic z tego ciągle przeładowywała i w końcu wyciągnął jeszcze raz turbo i okazało się co było przyczyną
  25. Z tą akurat się można, wszystko się złoży, sztanga będzie pracować, tyle że nawet jak wężyk od gruszki odepniesz będzie będzie przeładowywała. Zobacz sobie kilka postów w górę, kolega Hezen pokazał co można namącić, jak się nie poznaczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.