Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. czy to forum Daewoo Tico ? kolego od rzepakowego, zajrzyj tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html dla Octawki zasady są te same, poza tym przejrzyj ten dział o diagnostyce
  2. specyfikacja pakietów (po niemiecku) 25 jahre Quattro Advance Plus Audi Exclusive Line Elektronik Paket Glanz Paket Optipaket Schwartz Proline Style S-Line Ext S-Line Fahrwerk S-Line Sportpaket S-Line Sportpaket Plus
  3. Musisz przekodować zegary, żeby nie było info z "navi", ale nie wiem czy chcesz tego. Pojedziesz za Polskę i już nie będziesz miał wskazań na FISie (bo wyłączysz to na stałe) Więcej info : http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
  4. a co Ci wyskoczyło podczas szukania na forum ? http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_bledy_na_vagu_prosze_o_porady-t23862.0.html;msg279751#msg279751 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_bledy_klimatyzacji-t4614.0.html;msg61830#msg61830 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avb_prosba_o_analize_logow_i_ocene_przez_zakupem-t14823.0.html;msg174792#msg174792 http://www.a4-klub.pl/smf/avg_a6_bledy_klimy-t15193.0.html;msg178965#msg178965 (widzę pewną nieścisłość, gdzie jest V71) http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_dziwne_zachowanie_klimatyzacji_nawiewu-t22470.0.html;msg265694#msg265694 na elektrodzie szukałeś, a tutaj nie ?
  5. ale jakby padł któryś mikrostyk, to raczej by światło się paliło w danej części auta (na przykład tylko z tyłu) No i skąd to kodowanie takie, ja nie mogę doliczyć się Twojego w 46 przejdź się po blokach i zobacz gdzie są zmiany jak otwierasz drzwi
  6. co to za kodowanie ? mi wychodzi, że powinieneś mieć 06720 +002048 - Tür-/Fensterheberlogik +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) +000512 - Funk-Quittierung schliessen (Blinken) +000064 - Komfortfunktion über Funk http://de.openobd.org/audi/a4_8e.htm#46 http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html;msg300998#msg300998
  7. ja mogę przywieźć kompa, niech ktoś przywiezie monitor... ...posadzi się tomeksa na rower i załączy dynamo
  8. podobno na spocie ma też ktoś mieć vag'a .... fuso, to Ty go zabrałeś ostatnio ?
  9. tak, wydaje mi się, ze 01011 (choć do końca nie jestem pewien, czy to akurat coś zmieni, ale kto wie - miałem na mysli co innego pisząc o złym kodowaniu). No ale popraw to, nic się złego nie stanie
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/a4_apr_jak_vagiem_sprawdzic_sonde_lambda-t76260.0.html
  11. łał... przecież wyjaśnienia błędów już sam bart wkleił... może zacznij od tego ; http://wiki.ross-tech.com/index.php/01329
  12. alona, co Ty wyprawiasz z tym biednym urządzonkiem ? ja tam pod maską mam 6 chomików
  13. no to pokasz scan z "kierownicy", to jest adres 16 - może masz złe kodowanie tylko..
  14. który to wtedy "ociec derechtor" ?
  15. patrzyłeś jak zdjęcie wyglądałoby bez kabli u góry ?
  16. serdecznie proszę o pozwolenie
  17. z ankiety wynika, że należy się zastanowić co z ludźmi, którzy woleliby wtorek
  18. to co, środa w tym tygodniu ?
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15731.0.html;highlight=logi+benzyn http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_jakie_logi_wykonac-t17614.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_prosze_o_analize_logow-t23443.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/adr_lambda_analiza_logow-t16722.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_arg_logi_z_analizatora_spalin_ze_stacji_diagnostycznej-t38523.0.html;msg440057#msg440057 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t39380.0.html;highlight=logi+benzyn
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22281.0.html;highlight=telematic i pewno nawet szukałeś na forum jeszcze....
  21. obrazek ilustrujący
  22. kiedy jedziesz oglądać auto Alona ?
  23. nie ustaliłem, im więcej głosów tym lepiej... będziemy mieć jakiś tam pogląd kiedy chcemy się spotykać.
  24. GILI, dawaj, dawaj... Nie żałuj se Mi też jest obojętnie, a zagłosowałem... zresztą remisu już nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.