Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. wczoraj widziałem blachy G0 GRUBA tylko nie mówta, że 5 lat takie już jeżdża w po Trójmieście
  2. ha ! To wszystko wiadomo teraz.... Alv nie ma żadnej audicy (no chyba, że kuzyna) , a powozi się mesiem. Alvik, dawaj na spota, to oblukamy... Z zakupem kapelusza się wstrzymamy tym razem, obiecuję !
  3. no powaga, dopiero teraz dwa lata ? To od samego początku (premiera była coś z dwa lata temu)
  4. ależ wczoraj piękne auta widziałem na naszych ulicach, w tym jedno R8 na blachach GD No tu się zdziwiłem, bo nie wiedziałem że ktoś ma to w 3city
  5. czy czasem nie jest to tryb awaryjny ? Możliwe jestzawilgocenie instalacji, kontrolera skrzyni. Musisz dostać się do niego (jest chyba z tyłu skrzyni biegów) i zobaczyć czy nie ma "wody". Drugi błąd najczęściej wskazuje na problemy z silnikiem (właściwie jego osprzętem).
  6. pre_pl odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie musi, przeciez ma 2.5 tedei !!
  7. jakie Świeta ? na spot juz jechałeś ?
  8. mozna cos tam sprawdzic, przejdz po kolei bloki w silniku to w ktoryms zobaczysz wartosci dla aku ale to test nie jest
  9. bańki puszczał..... ...mydlane
  10. to jest nawigacja na DVD do nowego sprzetu montowanego w B8, nie ma nic wspólnego z Twoim autem. Poszukaj na forum, bo już pisaliśmy
  11. a to : Steering Angle Sensor (G85) Calibration [select] [03 - ABS Brakes] [Fault Codes - 02] [Done, Go Back] Start Engine (session still running). Turn steering wheel at least 30 ° left and back straight ahead. [Meas. Blocks - 08] Group 005 Field 1 (Steering Angle Sensor -G85-) Specification: 0.0 ° Tolerance (when straight): ±5.0 ° [Done, Go Back] [security Access - 16] Enter 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Fault Codes - 02] All fault codes should have disappeared. [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_(8E)_Brake_Electronics_(Bosch_8.0)#Coding
  12. bo u nas wszyscy w kaloszach przyjeżdzają na spoty...taka tradycja
  13. bardzo przepraszam za małe zamieszanie, ja zazwyczaj w tygodniu nie panuję nad tym, jaki mamy dzień tygodnia
  14. masz w pierwszym poście :-P
  15. pre_pl odpowiedział(a) na lukasz_fl temat w 1.9TDI
    o kalibracji czujnika na forum już było
  16. w języku polskim nie było, jest po niemiecku szukaj od Golfa
  17. panowie, podnoście auto tak, żeby czujniki zmieniały wartości. Czasem udaje się w pewnym momencie wywalić ten błąd.
  18. łęhehehe, mateo zara padnie na ziemie... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70950.0.html;highlight=przep%C5%82yw http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t68974.0.html;highlight=przepływ
  19. Jeśli masz możliwość, spróbuj zadzwonić do dealera w Niemczech, ja również otrzymałem taki komplet "wycięty". Na szczęście szybko zareagowałem, sprzedawca zaraz dzwonił do serwisu i w 1 minutę miał kod. Fakt, że działo się to w Niemczech... Ale może spróbuj, najlepiej oczywiście po niemiecku. W Polsce są sami idioci i nie ma podejścia do człowieka (klienta) ps. choć kod do radia w poprzednim audi, w Polsce udało mi się bez kasy załatwić....
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorki_g1900_arkadia_poziom_2_obszar_zolty-t45.0.html;msg827793#msg827793 trafna w 101% uwaga, pod rozwagę pany, będę w środę już w Polsce, jednak nie pojawię się na spocie z przyczyn..... Czy możliwy za to jest spot we wtorek zaraz po świetach ? (14.04) ? Z chęcią bym wtedy się pojawił
  21. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31746.0.html;highlight=vag+klima+cisnienie
  22. tak, są z etki - te Twoje to z A6ki Allroad'a, A8ki i czegoś tam jeszcze . no ale jak byłeś w ASO, to po VINie sami powinni powiedzieć Ci poprawne numery.
  23. ja bym zakładał numery takie jak powinny być. Miałeś coś z zawieszeniem robione ? Może tę dźwigenkę dałeś w odwrotną stronę ? ostatnie to nie jest przecież a45, tylko a8 Z tego co widzę, to czujniki mają numery 8E0941285J (przód) 8E0616571D (tył) Dlaczego sądzisz, że masz zły czujnik ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.