Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
no koks, nie ?
-
Tanie bilety lotnicze - ma ktoś jakieś możliwości ?
a własnie, że to jest już z opłatami I bilet Thaiem ruscy nie dbają o flotę
-
Tanie bilety lotnicze - ma ktoś jakieś możliwości ?
no ten po styczniu co jest zaraz
-
Tanie bilety lotnicze - ma ktoś jakieś możliwości ?
:good: dokładnie takie samo mam zdanie, właśnie jestem w trakcie organizowania lutowego wyjazdu Sama przyjemność
-
Tanie bilety lotnicze - ma ktoś jakieś możliwości ?
fra-bkk-fra, dwie osoby za : Gesamter Ticketpreis EUR 241,66
-
[ALL] Świecące światła STOPu
coś padły te czujniki ludziom ostatnio Przyznam się, że ja też dziada mam do wymiany
-
[ALL] Świecące światła STOPu
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53510.0.html;highlight=czujnik+stop+gdzie pewno nie szukałeś nawet, co ?
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
hmm, no faktycznie chyba tak wygląda... Zakodowało mi się, że ten napinacz jest w cholerę drogi, być może w późniejszych modelach inne rozwiązanie było.
-
[ALL B6] Czujnik czystości powietrza
ten czujnik znajduje się przed filtrem kabinowym
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
co ? fotele ? Czy że poduchy zadziałają ?
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
Łukasz, o jakim napinaczu piszesz ?
-
[ALL B7] Aktualizacja RNS
taaak ? a korzystasz już z tej nowej mapy ? chyba nie co ? no i tak "nie ma mnie znowu" To o czym hammer pisze, to już OLO ma
-
[B6 AKE] MOJA 2.5 TDI QUATTRO :)
kolor był dawany z nawigacją
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
gałka s-line skóra gładka : 5 biegowa: 8E0 863 278 CL xxx 5 biegowa: 8E0 863 278 CM xxx pod xxx podstawić kolor gałka s-line skóra pikowana 5 biegowa: 8E0 863 278 CL TAV 6 biegowa: 8E0 863 278 CM TAV tylko czarna gałka s-line aluminiowa 5 biegowa: 8E0 863 278 AF QQX 6 biegowa: 8E0 863 278 AG QQX 8E0863278AGQQX,8E0863278AFQQX,8E0863278CLTAV,8E0863278CLxxx
-
[ALL B7] Co oznacza ten parametr pojazdu?
czyli gdzie znalazłeś ? moze jakieś zdjęcie ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a tego nie wiem sądzę, że tak... z wątku warszawskiego : http://uokik.gov.pl/pl/jakosc_paliw/wyniki_kontroli_jakosci_paliw/kontrola_stacji_paliw/
-
[B6 ALT] Czy ktoś pozbył się na stałę błędu 17545 (paląca się kontrolka silnika)?
sonda lambda, przepływomierz etc : http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_20_20v_131km_pb_blad_vag_help_me-t13543.0.html;msg623758#msg623758
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
80zł w Gajosie
-
[B6 AVF] Proszę o analizę błędów
te dwa ostatnie błędy ze standheizungiem są na 100% związane z tym, że auto długo stało i ma problem z aku Pewno termostat do wymiany poza tym... Jaka temperatura na blacie i w vag-comie (post Pawła69)
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
no przecież podałem wyżej.,....
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
tutaj fotele z B6 w B7 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_moj_nowy_nabytek_audi_a4_20_tdi_avant_b7-t39852.0.html
-
[B5 ABC] Moduł komfortu gdzie tu ustrojstwo??
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12915.0.html;msg157163;highlight=b5+komfortu#msg157163
-
[ALL B7] Na co zwrócić uwagę przy wymianie zwykłych lamp przednich na xenon lub bi?
oj Marcinie już coś było na ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t37961.0.html;highlight=xenon+b7
-
[B5 ADP] Sprężyny tył sedan zwykłe NIEobniżające jakiej firmy i gdzie np allegro?
strasznie bawią mnie takie teksty, Ale czekaj, a może już kiedyś gadaliśmy o tym ? http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7336.0.html;highlight=jamex http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t46734.0.html;highlight=jamex http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_felgi_17_czy_18-t42570.0.html;msg472982#msg472982 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3201.0.html;highlight=jamex Już znasz naszą opinie ?
-
[ALL] Przestroga dla osób wymieniających rozrząd
Zgadzam się z Flyer'em, należy dodać jeszcze argument, że tutaj w Niemczech nikomu do głowy nie przyszłoby sprzedać auto, które nie miało zrobionego rozrządu na czas. Tak, wiem że są i flejtuchy w Niemczech... Ale nie generalizujmy. Poza tym, mój kolega w Polsce wymienił wszystkie wtryski w Fordzie Mondeo, w momencie kiedy auto już było w sprzedaży, więc nawet i Polacy są uczciwi Zapewne wielu Nam nie chce się w to wierzyć, ciekawe dlaczego, nie ?