Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. u siebie musisz przerobić, nie było ori w B6
  2. acha, czyli ma albo padać albo wiać ? Spoko, da się załatwić
  3. nooo, w końcu wrócił miejsce, może Gajos - coby ekipa gdańska nie musiała jeździć "zbyt daleko od miasta"
  4. hihi, no i zoba tutaj : http://blog.cardomain.com/blog/2008/06/hater-fodder-ev.html
  5. Tomek, to brzydactwo to amerykan ?
  6. jep, teraz możesz śmiało jechać na grillsona do Pozia
  7. jak najbardziej, ja zawsze powtarzam, że na spotach jest czasem vag-com. Trzeba bywać, może się trafi [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 15:22 _________________________________________________acha, zauważyłem że Ty jeździsz już prawie 20tys km na tym oleju. No ja to bym zmienił już ze dwa razy Dawaj, dawaj na zmianę (powyżej napisane co)
  8. ykk, ale po co kierujesz kolegę do wątków trójmiejskich ? Mamy odpowiedzieć na pytanie : Kolego andreas, poszukaj proszę co to jest ten serwis - zaraz ten temat zapewne wyląduje w śmietniku .... Serwis to informacja, że masz zajrzeć do serwisu na przegląd, bo od ostatniego minął już jakiś czas. Jeśli sam coś robiłeś w tym czasie i nie zmieniłeś okresów serwisowych w komputerze, to oczywiste jest, że nie trzeba jechać. Dla spokojności zmień olej i filtry.
  9. lepiej byłoby jak pojawiłoby się zdjęcie jakieś chociaż... Wywal schowek to może coś lepiej dojrzysz.
  10. (rav) poszukałem i znalazłem co napisaliśmy na ten temat : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25937.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7097.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5124.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18816.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4788.0.html
  11. no pucuj się, pucuj....
  12. yhm... a możesz zeskanować fakturę ? kurde, jaki czujnik poleciał ?
  13. tak, możesz śmiało kupić z grzańcami, będzie działać. Moja koleżanka ma tak zrobione
  14. w tych 136ps siedział często perfidny DPF, tak zwany mokry... Ale w BNA w ogóle chyba nie ma DPFa.
  15. mozesz zastąpić innym, ale uwaga.. ten z aukcji to do konsoli 2-din (masz taką ? ) da radę nauczyć go nowego vinu
  16. dawaj, dawaj.....
  17. nie gram w totka ....
  18. brawo sądzę, że będzie to po 16 Prawda mydlo ?
  19. podobny temat: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_problemy_z_esp-t20833.0.html ? AMB to chyba silnik z USA ?
  20. witamy i zapraszamy na spotkania trójmiejskie
  21. fuso, bartek213, pre_pl, Kocky kto jeszcze ? :gwizdanie:
  22. pre_pl odpowiedział(a) na nao temat w Audi A4 B5
    to nie jest temat o 1.8n/a tylko o AEB (silnik z turbo) U ciebie : filtr powietrza, przepływomierz, przepustnica itd nie pisz dużymi literami proszę
  23. sobota mi pasuje, komu jeszcze ?
  24. a taki kod jest w ogóle możliwy ? Sprawdź to na poprzedniej stronie... Tak, tu się dodaje lub odejmuje spacjalnie w moim poscie pytajac Ciebie o to pogrubilem "np" ale jednak ..... tak trudno zrozumieć, że to są dodawane liczby ? Jednak niektórzy nie potrafią jak widać....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.