Treść opublikowana przez pre_pl
-
[A6 C5] Intercooler 2.5TDi - jakie wymiary?/i czy warto zamontować w A4 B6?
u siebie musisz przerobić, nie było ori w B6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
acha, czyli ma albo padać albo wiać ? Spoko, da się załatwić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nooo, w końcu wrócił miejsce, może Gajos - coby ekipa gdańska nie musiała jeździć "zbyt daleko od miasta"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hihi, no i zoba tutaj : http://blog.cardomain.com/blog/2008/06/hater-fodder-ev.html
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Tomek, to brzydactwo to amerykan ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jep, teraz możesz śmiało jechać na grillsona do Pozia
-
[B6 ALT] Informacja SERVICE
jak najbardziej, ja zawsze powtarzam, że na spotach jest czasem vag-com. Trzeba bywać, może się trafi [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 15:22 _________________________________________________acha, zauważyłem że Ty jeździsz już prawie 20tys km na tym oleju. No ja to bym zmienił już ze dwa razy Dawaj, dawaj na zmianę (powyżej napisane co)
-
[B6 ALT] Informacja SERVICE
ykk, ale po co kierujesz kolegę do wątków trójmiejskich ? Mamy odpowiedzieć na pytanie : Kolego andreas, poszukaj proszę co to jest ten serwis - zaraz ten temat zapewne wyląduje w śmietniku .... Serwis to informacja, że masz zajrzeć do serwisu na przegląd, bo od ostatniego minął już jakiś czas. Jeśli sam coś robiłeś w tym czasie i nie zmieniłeś okresów serwisowych w komputerze, to oczywiste jest, że nie trzeba jechać. Dla spokojności zmień olej i filtry.
-
[B5 ABC] jak dostać się do silniczka pod filtrem pyłkowym ??
lepiej byłoby jak pojawiłoby się zdjęcie jakieś chociaż... Wywal schowek to może coś lepiej dojrzysz.
-
[B5 ADR] Wymiana płynu hamulcowego
(rav) poszukałem i znalazłem co napisaliśmy na ten temat : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25937.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7097.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5124.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18816.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4788.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no pucuj się, pucuj....
-
[B6 AMB] Zaświeciła mi się kontrolka ESP, a potem...
yhm... a możesz zeskanować fakturę ? kurde, jaki czujnik poleciał ?
-
[B6 ALT] Błąd klimatronika
tak, możesz śmiało kupić z grzańcami, będzie działać. Moja koleżanka ma tak zrobione
-
Moje A4 z Luxemburga 2.0TDI
w tych 136ps siedział często perfidny DPF, tak zwany mokry... Ale w BNA w ogóle chyba nie ma DPFa.
-
[B6 ALT] Błąd klimatronika
mozesz zastąpić innym, ale uwaga.. ten z aukcji to do konsoli 2-din (masz taką ? ) da radę nauczyć go nowego vinu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dawaj, dawaj.....
-
Wygrywasz w totka i co?...
nie gram w totka ....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
brawo sądzę, że będzie to po 16 Prawda mydlo ?
-
[A6 C5] Intercooler 2.5TDi - jakie wymiary?/i czy warto zamontować w A4 B6?
zapewne to custom IC
-
[B6 AMB] Zaświeciła mi się kontrolka ESP, a potem...
podobny temat: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_problemy_z_esp-t20833.0.html ? AMB to chyba silnik z USA ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spotkania trójmiejskie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fuso, bartek213, pre_pl, Kocky kto jeszcze ? :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Brak mocy
to nie jest temat o 1.8n/a tylko o AEB (silnik z turbo) U ciebie : filtr powietrza, przepływomierz, przepustnica itd nie pisz dużymi literami proszę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sobota mi pasuje, komu jeszcze ?
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
a taki kod jest w ogóle możliwy ? Sprawdź to na poprzedniej stronie... Tak, tu się dodaje lub odejmuje spacjalnie w moim poscie pytajac Ciebie o to pogrubilem "np" ale jednak ..... tak trudno zrozumieć, że to są dodawane liczby ? Jednak niektórzy nie potrafią jak widać....