Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no jeszcze dwóch rzeczy zapomniałem wykręcić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja tam oglądałem auto Jacy zresztą znowu będę się musiał "przyjrzeć"
-
[ALL] Różnica w spalaniu po zamianie na większe koła
zakładając, że rocznie robisz 80tys km w miesiącu (w zaokrągleniu) wychodzi 6500 to różnica w koszcie paliwa to 230-240zł (miesięcznie) To dużo ? 80tys rocznie to już naprawdę sporo. (7L/100km średnie spalanie- takie wziąłem Twoje dzisiejsze spalanie) W mojej ocenie poza tym, nie jest to 1L więcej "na 100"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dawać info mi gnidy jedne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaki Jarosławiec
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jutro będę wiedział bo są reserviert ..nicponiu jeden
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi się nie chce Łepski : w toku...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
odpowiedz sobie jaką normę spełnia ten olej, który Ci proponują Przeczytaj to, co jest napisane w pierwszym poście ( no takie duże litery chyba zauważyłeś) możesz wlać ten olej
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów
01361 przełącznik w drzwiach pada albo problem z "okablowaniem"
-
[B6 AVB] Nie działa klimatyzacja - sprzęgło klimatyzacji, sprawa rozwiązana.
to znaczy co? Co Ci nie działa, jakieś błędy znowu ? Nowe ? Stare ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
:good:
-
[B7 BPW] Czym Vagować?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4810.0.html;msg418366;highlight=yassek#msg418366 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61497.0.html;msg660505;highlight=yassek#msg660505
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.a4-klub.pl/smf/vi_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska_pila_2009-t77250.0.html wpłacamy zaliczki panowie
-
[B7 BPW] Czym Vagować?
vag-comem 6.12 i wzwyż (łącznie z vcdsem)
-
[ALL B6] Wszystko o Audi A4 B6 2.0 benzyna 130 KM
nic takiego poczytaj głównie o tym oleju, bo widać, że to bolączka tego silnika
-
[B5 AZR] Która sonda do wymiany ?
to nie jest błąd sony, tylko czujnika EGT (strona kierowcy) czujnik znajduje się w komorze silnika vagiem można sprawdzić w grupach 200,201,202,112
-
[ALL B6] Wszystko o Audi A4 B6 2.0 benzyna 130 KM
tu nie ma nic o tym modelu DZIĘKUJĘ o tym, że zjada olej http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53061.0.html;highlight=alt o tym, że ucieka płyn chłodzący http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78919.0.html;highlight=alt%20b6 'fuel trim bank' errory http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78853.0.html;highlight=alt%20b6 sonda lambda - sprawdzenie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t76063.0.html;highlight=alt%20b6 mruga kontrolka ładowania http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53118.0.html;highlight=alt gaz do ALTa ? http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69508.0.html;highlight=alt%20b6 napinacz w ALT http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t68054.0.html;highlight=alt%20b6 bład 17545 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56721.0.html;highlight=alt%20b6 bład 17545 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60201.0.html;highlight=alt%20b6 check engine, falujące obroty http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t35226.0.html;highlight=alt%20b6
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ja się spotkałem z takimi opiniami : - moduły bez 'A' i z 'A' nie działają dobrze z BT - wszystkie moduły w A38P działają z BT Widziałem, że moduł z 'A' działał z BT (u GRaznego w a4ce), więc może ten bez 'A' też będzie działał
-
Strefa Śmiechu
ja pier**le, powstrzymalibyście się...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kur, zapomniałem o kierownicach powietrza.... Na razie mam pusto, na szczęście nie są drogie 75zeta jedna... (s-line jest tańszy niż zwykłe ) no, to już tylko felgi i znaczki audi są srebrne, reszta schwaaaaarz
-
[B5 AFN] Czy mam założone dobre spreżyny ?
to nie jest od Twojego auta, poza tym to do aut od 2007 - do S4B7 takie ładowano
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siet.. 17tki
-
[ALL B6] Wszystko o Audi A4 B6 2.0 benzyna 130 KM
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2;search=ALT http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2;search=%22ALT%20b6%22 proszę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Falkeny rok produkcji 2006 42 tydzień, 7mm bieżnika 350zł para ktoś reflektuje ?
-
[ALL B5] czy napewno mam zawieszenie 1BE???
a według tego co wychodzi : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_oznaczenie_sprezyn_i_amortyzatorow-t66166.0.html ?