Treść opublikowana przez Kazik123
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
sprawdzałeś czy masz spryski ,sprawdź czy w pasie przednim idzie wąż taki jak ogrodowy może masz same zaślepki
-
Jazda testowa nowym Audi TT
jak robiłem serwis w BMW Fota, to na jazdę testową BMW 520 pojechał ze mną młody gościu i sam mówił żeby nie oszczędzać połowa trasy na czerwonym polu , a ile dziur zaliczyłem .... dlatego lepiej unikać auto z jazdy testowej sorki za OT szkoda że nie R8
-
pręty ze stali nierdzewnej
ja kiedyś zamawiałem elementy na http://elementybalustrad.pl/ uchwyty do nierdzewki jeśli nie maja prętów to poszukaj hurtowni metali kolorowych w swojej okolicy nawet w moim małym mieście znajdziesz coś takiego http://www.zelmetal.koszalin.pl/
-
Kołobrzeskie A4 .........
nie za nisko ci siedzi ? chłopaki kiedy robimy spota
-
Kołobrzeskie A4 .........
witamy nowi koledzy chetni na spota? przy okazji w piatek 31.10 na trasie Koszalin-Kołobrzeg widziałem b5 na glebie aż iskry leciały pozdr. Radek
-
Czy mamy na forum stolarza/firmę zajmującą się realizacją mebli na wymiar?
masz link do mojej stronki w podpisie www.zielinscy.info
-
Przeróbka 1din na 2din a4 b6
poczytaj temat o instalacji RNS-e znajdziesz tam sporo odpowiedz na swojej pytania http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z/ jeśli ma być po taniości to zostawiasz wszystko 1 Din- tunel, popiołke, i klimatronic wystarczy tylko podciąć tunel jedynie kosz musi być 2 din ( co do climatronica mam wątpliwość bo już nie pamiętam ) poczytaj
-
pomoc w kupnie taniej nawigacji
moja AutoMapa na fonie okazała się lepsza od TomToma mojego braciaka co jakis czas robie aktualizacje przez wifi polecam jeszcze Sygic na androida, ale AutoMapa sprawdziła się również w DE
-
Doinwestowane Audi - w groźnej odsłonie...
do Strefy Śmiechu z nim jakby to była Kalibra to jeszcze norma ale AUDI
-
Ostrzeżenie przed zakupem zderzaka s-line z OLX
Golfa również
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
dokładnie
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Kris prawda taka że kasę na auto łatwiej się wydaje a żona jak chce gwiady to natarasie może spać
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
jak zobaczyłem efekt końcowy to już szykowałem się docsiebie tylko cena. .. jak na bajer to za wysoka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
kolego zamawiasz gotowe cudo, nazywa się to "gwieździste niebo" czy coś takiego robiłem u gościa meble do biblioteki i widziałem jak montowali całą gotową płytę na suficie , sterowane jest pilotem jak do ledów rgb masz tu pierwszą stronę od wujka gogla http://www.gwiezdziste-niebo.pl/index.php
-
Dziwny czujnik przy lampce sufitowej?
sprawdź gdzie idzie kabel bo równie dobrze może iść pod osłonę pod kierownicą ja mam w tym miejscu pamiątkę po poprzedniej właścicielce ... centralkę od czujników parkowania dołożyła czujniki na przód i tył w A4
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
również polecam sam koniec trochę do bani ale i tak 8/10
-
Jaki impregnat lub lazurę polecacie do mebli ogrodowych ?
z profesjonalnych to Sikkens
-
Czy jest możliwy odbiór osobisty przesyłki kurierskiej w odziale?
ja kilka razy jechałem na rampę po przesyłkę
-
Remont garażu doradźcie :)
jestem zadowolony z chlorokauczuku, miałem z 5 lat i było spoko teraz dałem jaśniejszą http://s14.directupload.net/images/141006/v9u3r9fq.jpg
-
Remont garażu doradźcie :)
miałem biały ( super white ) i na długich waliło po oczach bylo za biało - jak w szpitalu jak byłem w delegacji to żona pomalowała na jasny szary - było za szaro , ściany wyglądały jak z betonu teraz została mi silikonowa z elewacji i poszła na ściany - kolor Ral 1015 sufit odświeżyłem super white posadzka była za ciemna i dałem 2x chlorokauczuk wyszło super jutro zapodam fotke jak wygląda
-
Zgubiona umowa kupa-sprzedaży PILNE!
i po co było kręcić... jedż i powiedz że żona wywaliła i jak kolega pisał 0.7 na łapówke a i dobry bajer też ważny
-
BMWprzypomina o sobie
debil jak nic
-
Problem z bi-xenonami
a jak dodajesz mocno gazu to coś się dzieje, ja obstawiam przetwornice zamień narazie żarniki miejscami i zobaczymy co się dzieje powodzenia
-
Lampy z diodami od a6 c6 do ori A4 b6
jeśli mnie pamieć nie myli to u kolegi Qwerty 1500 zł było za paski led i przeróbke na bix z modem jest zabawy bo trzzeba lampy rozklejać co do pasków to z a6 c6 a kolega Qwerty ma to jednym palcu
-
Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/1142080 czyja to b5 ....