Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. sprawdzałeś czy masz spryski ,sprawdź czy w pasie przednim idzie wąż taki jak ogrodowy może masz same zaślepki
  2. jak robiłem serwis w BMW Fota, to na jazdę testową BMW 520 pojechał ze mną młody gościu i sam mówił żeby nie oszczędzać połowa trasy na czerwonym polu , a ile dziur zaliczyłem .... dlatego lepiej unikać auto z jazdy testowej sorki za OT szkoda że nie R8
  3. ja kiedyś zamawiałem elementy na http://elementybalustrad.pl/ uchwyty do nierdzewki jeśli nie maja prętów to poszukaj hurtowni metali kolorowych w swojej okolicy nawet w moim małym mieście znajdziesz coś takiego http://www.zelmetal.koszalin.pl/
  4. nie za nisko ci siedzi ? chłopaki kiedy robimy spota
  5. witamy nowi koledzy chetni na spota? przy okazji w piatek 31.10 na trasie Koszalin-Kołobrzeg widziałem b5 na glebie aż iskry leciały pozdr. Radek
  6. masz link do mojej stronki w podpisie www.zielinscy.info
  7. poczytaj temat o instalacji RNS-e znajdziesz tam sporo odpowiedz na swojej pytania http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z/ jeśli ma być po taniości to zostawiasz wszystko 1 Din- tunel, popiołke, i klimatronic wystarczy tylko podciąć tunel jedynie kosz musi być 2 din ( co do climatronica mam wątpliwość bo już nie pamiętam ) poczytaj
  8. moja AutoMapa na fonie okazała się lepsza od TomToma mojego braciaka co jakis czas robie aktualizacje przez wifi polecam jeszcze Sygic na androida, ale AutoMapa sprawdziła się również w DE
  9. do Strefy Śmiechu z nim jakby to była Kalibra to jeszcze norma ale AUDI
  10. Golfa również
  11. Kris prawda taka że kasę na auto łatwiej się wydaje a żona jak chce gwiady to natarasie może spać
  12. jak zobaczyłem efekt końcowy to już szykowałem się docsiebie tylko cena. .. jak na bajer to za wysoka
  13. kolego zamawiasz gotowe cudo, nazywa się to "gwieździste niebo" czy coś takiego robiłem u gościa meble do biblioteki i widziałem jak montowali całą gotową płytę na suficie , sterowane jest pilotem jak do ledów rgb masz tu pierwszą stronę od wujka gogla http://www.gwiezdziste-niebo.pl/index.php
  14. sprawdź gdzie idzie kabel bo równie dobrze może iść pod osłonę pod kierownicą ja mam w tym miejscu pamiątkę po poprzedniej właścicielce ... centralkę od czujników parkowania dołożyła czujniki na przód i tył w A4
  15. również polecam sam koniec trochę do bani ale i tak 8/10
  16. ja kilka razy jechałem na rampę po przesyłkę
  17. jestem zadowolony z chlorokauczuku, miałem z 5 lat i było spoko teraz dałem jaśniejszą http://s14.directupload.net/images/141006/v9u3r9fq.jpg
  18. miałem biały ( super white ) i na długich waliło po oczach bylo za biało - jak w szpitalu jak byłem w delegacji to żona pomalowała na jasny szary - było za szaro , ściany wyglądały jak z betonu teraz została mi silikonowa z elewacji i poszła na ściany - kolor Ral 1015 sufit odświeżyłem super white posadzka była za ciemna i dałem 2x chlorokauczuk wyszło super jutro zapodam fotke jak wygląda
  19. i po co było kręcić... jedż i powiedz że żona wywaliła i jak kolega pisał 0.7 na łapówke a i dobry bajer też ważny
  20. debil jak nic
  21. Kazik123 odpowiedział(a) na sity temat w Audi A4 B6/B7
    a jak dodajesz mocno gazu to coś się dzieje, ja obstawiam przetwornice zamień narazie żarniki miejscami i zobaczymy co się dzieje powodzenia
  22. jeśli mnie pamieć nie myli to u kolegi Qwerty 1500 zł było za paski led i przeróbke na bix z modem jest zabawy bo trzzeba lampy rozklejać co do pasków to z a6 c6 a kolega Qwerty ma to jednym palcu
  23. http://www.wiocha.pl/1142080 czyja to b5 ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.