Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tylko drugi smic z b5
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Raczej DP, bo te katy i tak już często są na wykończeniu. Ja mam taki setup ???
-
Z jednego przewodu jest wyciek i śmierdzi takim spalonym
Przewód olejowy turbiny. Spróbuj dokręcić
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Jesteś niemożliwy ?. Ale jak planujesz 250 to masz łatwiej. Hybryda, wtryski i gotowe. Chyba że ostro jeździsz to jeszcze fmic ?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Jak masz jeden Icek to nie masz bexa ?. Teoretycznie wszystko się da, tylko po co?
-
Audi A4/B7 2007 18t Turbina
Tu pęknięcie ma prawie każda i zazwyczaj drugie jest WG. Na szczęście tego drugiego nie widać, więc komplet logów pokaże czy można wirusować ? i jak wszystko jest ok to na pewno będzie więcej niż 10 km ?
-
Kilka pytań -silnik 1.8 t
Kiniam ale w opisie tego produktu pisze, że nie jest do silników zasilanych gazem i z dpf ?. A ty zawsze polecasz tbn do LPG. To jak to jest? Czy ja czegoś nie kumam, a to wielce prawdopodobne ?
-
(LOG) Rozrząd przestawiony/ rozciągnięty?
Niech mnie przem8 poprawi, ale w 93 to jest góra rozrządu prawda? W 90 jest przód, więc tu jest ok.
-
(LOG) Rozrząd przestawiony/ rozciągnięty?
W 90 jest ok, ale w 93 - 14 więc łańcuch rozciągnięty, albo napinacz. Też powinno być w okolicy 0.
-
Uszczelka pod głowicą
Jak odkręciłeś gorący płyn to nic dziwnego że płyn uciekł. Jak jest gorący i odkręcisz to ciśnienie wyrzuca go dołem zbiornika. Prawdopodobnie przez to że uciekł nie dał się odpowietrzyć, bo on działa grawitacyjnie. Żeby leciało przez tą śrubę to musisz nalewać do pełna zbiorniczek i musi być odkrecony. Poniżej pewnego poziomu nie wycieknie. Lejesz, aż się przeleje przez śrubę, następnie zakręcasz śrubę, dolewasz płyn do poziomu i zakręcasz zbiornik. Temperatura może skakać z kilku powodów. Zapowietrzony, łapie lewe powietrze przez redka, węże wodne lub walnięty czujnik. Płynu ubywało?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dla zainteresowanych. Kupiłem w Aso po 49 zł . Na allegro wystawiają używki po 55 zł. ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Może ktoś wie gdzie dostać i czy tylko w aso przednie mocowanie pdc te przy grilu w b7? W sklepach nic, po nr na allegro też nie ma. Czy tylko aso?
-
Turbo bex
Ja zrobiłbym hybrydę na twoim miejscu. Trochę drożej, ale i mocy przybędzie.
-
Problem z odpalaniem samochodu
Brzmi jakby bendyks nie chodził. Najprawdopodobniej rozrusznik
-
Wałki rozrządu, koła zębate BEX
Hopek, a co z zaworami? Ktoś tam pisał, że trzeba wymieniać z ostrzejszymi wałkami
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
OMG ?
-
Delikatny rezonans w zakresie obrotów
Jeśli na 2 masz 4 bary to już po nim ?
-
Jaki intercooler w 1.8t BFB
W sumie 200 kontra 1200 lub 600 kontra 1200. Zależy ile to mało.
-
Gwizd
Najprawdopodobniej jakieś niedoważenie wirnika. Są maszyny dokładne i dokładniejsze.
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
A nie masz czasem ustawionej skrzyni na automat? Miałem tak w b5. Wciskasz sprzęgło i obroty podskakują. Niby żeby utrzymać obroty podczas ostrzejszej jazdy
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
Do sprzęgła. Ale awx na miękko to powinien ogarnąć. Rozumiem jakbyś na każdych światłach strzelał, ale z rolki ??
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
To już lepiej pomyśl o vfiz. Więcej kasy, ale większe możliwości i zawsze odsprzedaż. Bardzo się przydaje. Co do trakcji to na suchym w ośce nie ma tragedii. Przy tych pogodach to może koła się ślizgają i dlatego wydaje ci się sprzęgło. U mnie jeszcze seryjne i daje radę, więc awx to jeszcze daleko z możliwościami. Setup mam bardzo podobny
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Ma ktoś może do odstąpienia tą blaszkę na dwie śruby co wchodzi na mocowanie i jest przykręcane do stopki lusterka?
-
dokładka co sądzicie ?
Może ktoś wrzucić fotkę zderzaka sline z dokładką cupry? Właśnie założyłem zderzak i się zastanawiam. W zwykłym wyglądała super, a nie wiem jak w sline
-
Spadek mocy po jeździe na trasie.
Pewnie że słabe chłodzenie. To normalne. Pomoże tylko dsmic lub fmic