Treść opublikowana przez zibi66
-
[ALL B6] Problem z lewarkiem skrzyni biegów
A masz wszystkie osłony od spodu /silnika i skrzyni/ bo może dostaje się woda i skrzynia się obladza.???
-
[ALL B6] Nie działa tylnia wycieraczka
Z tego co widzę to jest jednak zestaw naprawczy do starszej wersji gdzie spryskiwacz sika w jedną stronę a powinien iść razem z wycieraczką,do B6 powinien być inny z oringiem uszczelniającym na rurce spryskiwacza a tu go nie ma,jeśli nie występuje faktycznie ta nowsza wersja można pokombinować z tą.
-
[ALL] Problem z drżeniem nadwozia b4
A oponki dobre,zobacz czy nie mają bicia ???
-
[ALL B6] Nie działa tylnia wycieraczka
A możesz podać nr.katalogowy tego zestawu i w jakiej jest cenie?
-
[ALL B6] Nie działa tylnia wycieraczka
To częsty problem,jak chcesz się upewnić czy silniczek pracuje podłącz żaróweczkę pod kostkę,najczęściej siada uszczelniacz na ośce spryskiwacza i wlewa się woda do mechanizmu i powoduje zalanie elektryki,tak czy owak warto zajrzeć do środka. Może się ktoś orientuje czy można dostać taki uszczelniacz,w serwisie pytałem to powiedzieli,że do tego modelu nie ma zestawu naprawczego.
-
[B6 AVF] Nadmierny dym z wydechu
Jeśli dym jest koloru białego i jest przez jakiś czas to nie ma się czym martwić bo to para z wydechu,jeśli utrzymuje się cały czas to mogła pójść uszczelka pod głowicą,napisz jaki masz kolor tych spalin.
-
[ALL B7] Dziwny dźwięk w czasie skręcania
Ja obstawiam raczej na pompę wspomagania,sprawdź poziom płynu w układzie.
-
[B6 AWX] Biopaliwa
Dla mnie podwyższki nie robią wrażenia bo i tak zawsze tankuję za 200 zł,oczywiście ON
-
[ALL B6] Stukanie podczas skrętu!
Jednak miałem racje, masz problem z głowy,zapomniałeś dokręcić czy jakaś inna przyczyna?
-
[ALL B6] Zestaw głośnomówiący
Spróbuj połączyć się blutuczem innym telefonem,powinien go wykryć.
-
[B6 AWX] Przy przyśpieszaniu oborty rosną, po chwili spadają i znowu rosną.
Objawy były podobne a jest to efekt ślizgania się sprzęgła,płyn chłodzący jest dość śliski więc jak się dostanie do sprzęgła to jest poślizg przy większych obrotach,luknij pod maskę i zobacz czy są jakieś wycieki.
-
[B6 AVF] Numer mechanizmu wycieraczek A4 B6
Może tu znajdziesz to co szukasz http://moto.allegro.pl/mechanizm-wycieraczek-8e1955023e-audi-a4-b6-b7-i1985084935.html tu masz inny http://moto.allegro.pl/oryginalny-mechanizm-wycieraczek-audi-a4-b6-b7-i1987182686.html
-
[ALL B6] Zestaw głośnomówiący
Jesli posiadasz ori zestaw głośnomówiący to z reguły jest wyposażony w blutucza,a wtedy możesz łączyć się prawie z każdym tel.ja mam nokię i śmiga wszystko jak należy łącznie ze sterowaniem w kierownicy.
-
[B6 AWX] Przy przyśpieszaniu oborty rosną, po chwili spadają i znowu rosną.
Sprawdż jeszcze czy nie masz jakiegoś wycieku np.z gumowego wężyka który jest w okolicy czujnika temp.,miałem kiedyś coś takiego i właśnie tak się działo jak piszesz.
-
[ALL B6] Stukanie podczas skrętu!
Zobacz jeszcze czy nie masz lużnego akumulatora bo czasami tam też mogą iść jakieś odgłosy.
-
[ALL B6] Stukanie podczas skrętu!
Warto wjechać na kanał i zobaczyć co się dzieje z drążkami i sworzniami przy okazji zobacz jak wyglądają gumy na przegłubach,myśle że na tzepaku może coś pokazać,może też być problem z maglownicą.
-
[B6 AWX] Nie działa sterowanie elektrycznych szyb
Kolego,jeżeli sobie poczytasz wątki to wszystko było opisane prawdopodobnie masz przerwany kabelek/ki więc aby to naprawić trzeba zdemontować boczek.Powodzenia
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Nie ma sprawy,ciekawe ilu nas dzisiaj będzie ??? Marcys wiesz coś więcej ???
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Super,a bedzie ktoś z VAG-iem ???
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
oki pisze sie na 18 Ja też się piszę rozumiem,że chodzi o dzień jutrzejszy ????
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Witam Klubowiczów !!! Trochę dawno nie byłem na forum a tu widzę,że w Pile szykuje się spocik więc zgłaszam swoje uczestnictwo Pozdrawiam wszystkich
-
[B6 AVF] Wentylator klimatyzacji pracuje na maksymalnych obrotach
Powiem szczerze,ze tez myślałem o wymianie tego czujnika ale nie byłem pewien,wcześniej podłaczałem sie pod OBD 2 ale nic nie pokazało.Jutro postaram sie to wymienić i napisze czy sie poprawiło.Dzieki za informacje [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 09:00_________________________________________________Usterka usunięta :> po wymianie czujnika G62 wszystko gra.Dzieki za info,pozdrawiam
-
[B6 AVF] Wentylator klimatyzacji pracuje na maksymalnych obrotach
Witam!Niestety nic nie znalazłem na forum,mam problem z wentylatorem od klimy,po odpaleniu auta za kazdym razem wentylator wchodzi na max.obroty i po chwili zwalnia aby ponownie krecic na maxa.Dzieje sie tak niezaleznie czy jest właczona czy wyłaczona klima,podczas jazdy dzieje sie to samo,dodam,ze klima pracuje ok.Wymieniłem juz ten moduł sterujacy ktory jest przy wentylatorze i nic to nie dało Moze ktos ma jakies rozwiazanie tego problemu ???? Z gory dziekuje i pozdrawiam
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
I tak ma byc,wszystko w porzadeczku
-
[B6 AVF] Gdzie jest czujnik poziomu paliwa (avant) ?
Dzieki za instrukcje,od razu wziąłem sie do pracy i porozbierałem co trzeba i wreszcie znalazłem ten czujnik tam gdzie opisaliscie .Po wyjeciu go okazało sie,ze pływak sie zawiesił i przez to miałem złe wskazania na liczniku Teraz juz jest wszystko w porządku.Dzieki za info a temat mozna chyba zamknac