Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spot jak zawsze udany, szkoda że sobie ni pojadłem no ale piwko jest także nie ma źle dzięki Krolu no i dzięki Piterra za te wiertełka , aż se jutro wymienie zamek no i musze zrobić liste rzeczy do wyfrezowania i wytoczenia a co do urodzin jak będe to tylko na grilla
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
my tu lubimy :> według mnie wielki rispect dla kierowcy za jaja i opanowanie auta . a poza tym to nie jest BMW , ani kierowca co spotykamy na ulicach polskich miast :gwizdanie:
-
[ALL B6] Felgi Audi R8 Black Line na zimę
mnie sie zajo podobają , sam bym sobie takie na lato sprawił także jak masz kase to kupuj , do B6 na zime jak znalazł , ale w lato też do przeżycia (chociaż nie zostaniesz największym lanserem klubu )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja będe dziś na 16tą , pisałem wcześniej przecież a co do urodzin spotów to jak dla mnie to już są 3cie ale pogadam z Martą i pewnie wpadniemy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziś prywaciarze mają pootwierane , dla nich to nie ma czegoś takiego jak święto , no i CPN'y są otwarte :gwizdanie:
-
[ALL] Replika R8 w 18 calach - czy warto ?
w gliwicach na giełdzie koleś ma takie R8ki w 18" za 2800zł - same felgi także ta cena chyba nie taka zła
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
http://www.allegro.pl/item649078326_felgi_19_cali_mtm_tuning.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahaha, tutaj spot przeniesiony z piątku na czwartek , a na innym klubie z czwartku na piątek :polew: czyli i tak będe mógł wpaść na oba spoty Piterra , mógłbyś wziąć to wiertełko o którym mówiłeś ? o kurde, zapomniałem , że mam niesprawne auto , także nie obiecuje że będe, chyba mi sie zwalił potencjometr gazu :/ jeszcze dziś pogrzebie i obaczymy
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=k1zzqyejE3A&feature=related :>
-
[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
heh, ludzie... napisałem , że nie podoba mi sie niepomalowane dokładka z przodu (powiedz mi prosze, skąd miałem wiedzieć , że założysz zderzak od eSy?? ) swoją drogą bardzo dobry wybór i furka bardzo dużo zyska. a jak chcesz wiedzieć dokładnie co mi sie nie podoba to tak: -chromowane dodatki w srebrnej furce (ramki pod rejestracje, paski na grillu i ten paskudny napis w środku) z tyłu mi sie autko podoba , czyli lampy do przeżycia , wydech mógłby być skromniejszy , no i może to jakieś zboczenie architekta, ale wydaje mi sie że masz z tyłu krzywo znaczek naklejony (ale to detal ) reasumując , jeżeli zmienisz lampy na soczewkowe(niekoniecznie z linka) , grill i ten zderzak na eSkowy i oczywiście wywalisz ten napis ze środka , to Moim Zdaniem Twoja A4 będzie jedną z ładniejszych ja w swoim też bym chciał mase rzeczy zmienić , żeby było auto ładniejsze , ale nie uznaje tanich półśrodków dlatego auto wygląda jak wygląda
-
[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
to po co wrzucasz fotki ? jak coś jest brzydkie to nie myśl że zostanie to bez echa pokaż fotke z boku bo chyba to dziwnie wygląda, przednie dokładka nie pomalowana a tylna tak a reszty przeróbek nie komentuje, bo bym musiał same brzydkie rzeczy pisać , a po co lampki z tyłu w miare
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema siema, wpadaj na spota w piątek i jakbyś miał wiertła to bym poprosił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, miałby ktoś tą naklejke dla mnie ?? a bym se szczelił na klape PS. to chyba z Piterrą gadałem , że ma jakieś super wiertła do metalu , także też bym prosił jak da rade przywieźć na piątek
-
Strefa Śmiechu
- [ALL] felgi 17" AVUS S4 - szukam opinii
felgi z S4 są mega wytrzymałe , ale faktycznie ciężkie jak cholera. jak ja ważyłem swoją felge to mi wyszło 12,8 także jak chcesz lekką i wytrzymałą to tylko OZ superleggera lub ultraleggera , waga 17" ~7,2kg- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregory, chyba te 600 to nie jest dużo http://www.allegro.pl/item651945782_audi_s4_sedan_tylni_zderzak.html- [ALL B7] Znaczek s-line na kierownicę trójramienną
to ja sie podepne pod temat, da sie wymienić znaczek w 3-ramiennej kierownicy , ale z S4 B5 ?? bo jakiś taki mam zużyty , czy trzeba kupować w ASO całą kiere :gwizdanie: ??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no spocik super. a w ogóle to Somes sobie porobił wrogów, pojechał sobie do holandii i teraz Czester będzie miał przerąbane na mieście :polew: a co do miejsca w rzędzie to jakby każdy stanął na jednym polu to bymy sie spokojnie zmieścili- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do kitu wogole nie pasuja do A4 b5 nie do kitu , tylko wpadaj na spot :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes ja mam pytanko , wyrezałeś ten dlot do IC ?? bo jak nie to nie widze tej Twojej trasy do holandii- Samochód na parkingu przy lotnisku - czy to bezpieczne ?
zagadaj na spotach warszawskich , może ktoś mieszka w domku i Ci pozwoli gdzieś na placu auto postawić lub poleci jakiś parking za rozsądną cene- [ALL B5] Opony 225/50/17 i felga ET45
z przodu miałem H&R 150zł , z tyłu miałem jakies z allegro 150zł , śruby jakieś 150zł plus zabezpieczające kpl 100zł (kupiłem dłuższe i dwie skróciłem)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zablokuj pedał w położeniu jakim uzyskujesz 900obrotów , tak żeby nie odbijał bardziej :polew: a tak serio to bym nic nie ruszałm, a jak nie chcesz telepania to świat stoi otworem , taki urok- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregory , no to będziesz miał zderzaczek z S4 do kompletu z przednim RS4 ja tam bym sie cieszył i żałuje że nie zadzwoniłem po policje jak mi jakiś czas temu policjant wjechał w dupe na światłach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dużej różnicy nie ma teraz jes pochylony prostokąt a wcześniej było pochylone jajo - [ALL] felgi 17" AVUS S4 - szukam opinii