Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Czekolada, szczególnie gorzka, jest zdrowa dla organizmu A to dzięki zawartości kakaa, które jest dobrym antyoksydantem, opóźnia starzenie i dzięki niej jest szybsza regeneracja organizmu Ja w sumie jak tylko mam okazję to jem czekoladę ale tylko gorzką
-
Siłownia
Piotrze ale uja walę Napalma w Shotach a nie tego rozpuszczanego i serio nie mogę na niego narzekać Oczywiście może działanie jest lepsze bo łączę to z mocnym AAKG Olimpu Niektóre specyfiki są warte swojej kasy Oczywiście wg mnie nie trzeba tego jeść/pić codziennie bo organizm się uodparnia ale od czasu do czasu, szczególnie jak się jest trochę zmęczonym to naprawdę pomaga Polecam spróbować. Ja też byłem negatywnie do tego nastawiony i nie rozumiałem po co to się bierze ale później zmieniłem zdanie
-
[ALL] Jaką kurtkę na zimę
Kolego jedź do Fashion Housa (u was w Wawie chyba jest jeden z tego co pamiętam ) i poszukaj czegoś w sklepach narciarskich Na pewno najlepsze będą kurtki których używają właśnie narciarze i snowbordziści Tylko, że to same sportowe A z eleganckich to jedynie jakiś gruby płaszcz a pod spód gruby sweter Firmy takie jak Nike, Adidas itp bym sobie odpuścił, bo może i ładnie wyglądają ale na pewno nie są trwałe Zresztą jakis kolega juz o tym pisał. Ja osobiście już dawno nie kupowałem mega ciepłej kurtki, bo wszędzie jeżdżę autkiem i nie potrzebna mi taka. Jednakże płaszczyk na zime już jest
-
Siłownia
A ja wróciłem do ćwiczeń po 2-tygodniowej przerwie i na razie nie potrzebuję żadnych pobudzaczy Ale pewnie jak będzie cos potrzebne to zarzucę Napalma w Shocie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Potwierdzam Bardziej to komedia niż horror Ja polecam Paranormal Activity 2 - da radę oglądnąć i w porównaniu to "horrorów" które teraz wypuszczają to PA2 jest naprawdę straszny Oczywiście d*py nie urywa ale jest pare momentów
-
Jaki rowerek
a może lepiej złożyć coś dobrego? na ramie KTMa, z dobrymi podzespołami itp
-
Ken Block i jego impreza
koleś bez wątpienia umie jeździć ale jak widać na OS-ach sobie nie radzi wszystkie Gymkhany to są długie godziny/dni przygotowań, a później tygodnie montażu, żeby zrobić taki filmik także bez podniety :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
- Siłownia
dokładnie niestety ale w Gainerach jest mega dużo węgli jak dla mnie to o połowę za dużo lepiej carbo sobie wypić podczas treningu, a po albo białko albo od razu obiadek z mięskiem- Siłownia
mutant najlepszy na masę, mam go i polecam, jedyny minus to że może się smak z czasem znudzić, bo jest tego dużo do wypicia, kup sobie z kolegą dwa smaki i odsypcie sobie po połowie najlepszy na masę czyt. na tłuszcz?- Siłownia
ja mam tydzień wolnego niech mięśnie troszkę odpoczną a od piątku dalej jazdaaa- kupno QUAD'A
ja poluję na Can-Ama Outlandera 800- Siłownia
dowal mocne AAKG i będzie mega dobrze jakby ktoś chciał więcej tego to u mnie na siłwoni jest po 4 zł/szt.- Siłownia
wczoraj myślałem, że mi serce wysiądzie a robiłem "tylko" czworogłowe uda tylko, że ja jeszcze mocne AAKG biorę, więc rozszerzenie żył podwójne ja mogę polecić z czystym sercem mega power- Które auto do driftu?
dokładnie bierz tego japońca, a nie tam jakieś europejskie g*wno jakby nie było to japońce wymyslili tą "sztukę" poza tym wskazany przez kolegę samochodzik przewyższa mocą wszystkie inne podane przez Ciebie- Siłownia
ja zmieniłem trening na wstępnie mędzący mięśnie i jest fajnie zobaczymy jak to będzie przez 2 tygodnie później powrót do "normalnego" treningu, a następnie trening 100 powtórzeń- Siłownia
może trzeba będzie spróbować tego Rhino bo i tak dosyć często piję Napalma w shocie ktoś jeszcze do próbował?- Siłownia
dokładnie najlepiej wszystko wypróbować samemu ale kto ma tyle kasy, żeby wszystko kupować dlatego warto dzielić się opiniami ja np. ciągle jadę na Napalmie w Shotcie (FA) i nigdy złego słowa nie powiem ja tam teraz zresztą odstawiam wszystkie dziwne odżywki i zostaję przy samej kreatynce, białku i węglach- Siłownia
xpand wg mnie bardzo słabiutki lepiej zwykłą kreatynę albo jakiś lepszy mix kreatynowy ale nie Xpanda- Myjnia parowa na godilla
Większość pralni używa maszyn parowych do prania brudnej odzieży, więc z zabrudzoną tapicerką tez powinno dać radę Czy może się mylę? No i na Mango też sprzedają coś parowego i mówią, że działa- Siłownia
to jest kurczak w płynie trzeba będzie spróbować- Siłownia
i oczywiście na samym kurczaku- Siłownia
to u mnie tak samo jest- Siłownia
ja nie dam, bo mam za duzy brzuch na przyszly sezon dopiero sie podziele- Siłownia
Jeśli chodzi o smak to polecam Whey Protein (Fitness Authority) Niestety białka w składzie tylko 60%, czyli na miarkę 30g dostajemy tylko 20g białka Ale za to smaki rewelacyjne i nawet po zmieszaniu z wodą jest posmak mleka, po prostu smakowo bomba - Siłownia