Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AFN] Płyn chłodniczy G12/G12+ - mieszanie
Płynów podobno nie przyjmują. Jakiś "miły" Pan powiedział, że on nie przyjmie, bo "będzie sobie musiał to potem kupić", ale jak chcę to mogę rozmawiać z kierownikiem. Olałem ich, bo o dwadzieścia kilka złotych nie będę robił zadymy.
-
[B5 AFN] Płyn chłodniczy G12/G12+ - mieszanie
Zalany mam kolor czerwony (G12plus kupowany w Audi), czy kolor ma jak ten Hepu. Do IC już nie jadę, bo nie chcą mi przyjąć zwrotu. Mam serwis Skody gdzieś obok, więc pewnie się tam zaopatrzę.
-
[B5 AFN] Płyn chłodniczy G12/G12+ - mieszanie
No to mam płyn G12 do odstąpienia
-
[B5 AFN] Płyn chłodniczy G12/G12+ - mieszanie
Witam. Samochód mam zalany płynem G12+ (ori VW). Ubyło mi trochę i chciałem dolać. Kupiłem w IC jakiś płyn Hepu Maxxus Top 12 w takim samym kolorku - taki mi dali do mojego Audi. Wszystko OK, ale jak się wczytałem w opokowanie to jest napisane: "Nie mieszać z innymi płynami ... G11, G12. Jeżeli po zmieszaniu płyn zabarwi się na brązowo, wypłukać cały układ itd. itp." Czy to oznacza, że nie mogę sobię zrobić dolewki to G12+??? Poradźcie coś, bo już zgłupiałem. Czy mam koniecznie kupić G12+?
-
[B5 1Z] Kto z Warszawy wytnie kata i wspawa w niego rurke????
Wal do Rogala na Mineralną (nadworny Tuner A4 Klubu) - tam Ci to zrobią a jak dorzucisz jeszcze parę groszy, to jeszcze jakiegoś chipsika
-
[B5 AFN] Jak fachowo nazywa się gumowy korek / zaślepka w błotniku tylnym
Podjedź do ASO - to nie może dużo kosztować. Tak pokażesz paluszkiem na monitorze i będzie wiadomo.
-
[ALL B5] Skrzypienie w prawym przodzie
Mam to samo. Też skrzypi. Raz mnie, raz bardziej, a czasami wogóle (nigdy nie skrzypiało jeszcze u mechanika ) Zapewne kończący się wahacz. Próbowałem dociec, który to, ale sam nie jestem w stanie, a u mechanika stwierdzili dwie wersje. Na siłę próbowałem też znaleźć kończące się wahacze (pukające), ale mechaniorzy kazali mi się nie czepiać, bo wszystko OK - mnie skrzypi i samochód prowadzi się gorzej - odpuściłem i na to konto kupię sobie nowe opony :> Jak znajdziesz, który wahacz Ci skrzypi, to można wstrzyknąć (strzykawką w główkę wahacza) podobno WD40, mieszankę ze smarem lub olej silnikowy - ja tego nie robiłem i chyba nie będę. Poczekam, aż zawiecha zacznie pukać i zrobię całość.
-
Płyta indukcyjna do kuchni - jakie garnki itp.
No właśnie żonka dzisiaj wypatrzyła w Ikei jakąś nową wersję garnków do indukcji - 4 sztuki za 200 zeta Za taką kasę... trzeba je wypróbować.
-
Płyta indukcyjna do kuchni - jakie garnki itp.
Płyta już kupiona, więc musi zostać Magnesik jakiś mam i...będę działał. Znalazłem na jakimś forum, że w Ikei są garnki po 29 zeta (z takich mniejszych) i poodbno chodzą na indukcji - zobaczymy...
-
Płyta indukcyjna do kuchni - jakie garnki itp.
Niby tak, ale jak garnek będzie dopasowany to grzeje podobno najlepiej i najszybciej. Ale jak postawisz za duży garnek, to podobno nie chce grzać ??? O ile dobrze wyczytałem w instrukcji
-
Płyta indukcyjna do kuchni - jakie garnki itp.
Kurde, ale ja chciałem tylko zwykłe garnki do indukcji a tu jakieś znowu systemu i znowu czytać, czytać.. Na gary jestem w stanie jakiegoś tysiąca wydać, ale jak popatrzyłem na alledrogo, to tam jakieś 20 cześciowe zestawy za pińcet sprzedają i już zgłupiałme całkowicie
-
Płyta indukcyjna do kuchni - jakie garnki itp.
Drodzy Koledzy, a może raczej Koleżanki, pomóżcie Za chwilę zamontują mi w domu płytę indukcyjną a ja nadal nie mam garnków do niej Poradźcie co kupić, bo już mam taki mętlik w głowie z tym wszystkim, że do garów nie mam już zdrowia. Chciałbym jakiś zestaw 4-cześciowy (dwa garnki, rondelek i patelnię). Muszą to być jakieś dobre gary i najlepiej jeszcze niedrogie (jakbym się w 500 zetach zmieścił, to byłbym szczęśliwy ). Wyczytałem w instrukcji obsługi, że garnki powinny mieć średnicę dna jak pola na płycie - jak bardzo mam się do tego dostosować? Brać miarkę i co do milimetra mierzyć przy zakupie? Jakby ktoś mógł mi jeszcze polecić w Wawie (Targówek/Białołęka) kogoś z uprawnieniami do podłączenia tego cuda, to byłbym już w pełni happy.
-
[ALL B5] opony 195/65/15 - czy jest sens zmieniać na szersze 15stki?
To bardzo niedobrze Teraz wygląda jak traktor, a po tym zabiegu będzie wyglądał jak traktor na "zamałych" kołach. To jakie można szersze kółka założyć? Czy jest wogóle sens zakładać szersze?
-
[ALL B5] opony 195/65/15 - czy jest sens zmieniać na szersze 15stki?
Muszę kupić nowe opony letnie. Z związku z tym, że na fele i opony 17tki mnie teraz nie stać, pozostaję przy 15ach. Czy jest sens kupić szersze opony, np. 205 albo nawet 215 na felgę 15? Jakie będą plusy i minusy w porównaniu z oponami 195/65? Jeżeli ma się poprawić prowadzenie, to oczywiście jest skłonny poświęcić komfort, który pewnie spadnie, tylko czy różnica będzie zauważalną?
-
[B5 AHU] Jakiej firmy są fabryczne amortyzatory w '97 66kW Avant?
Trochę się podczepię pod temat, bo nie mogę znaleźć: jakie amory są standardowe w B5, olejowe, gazowe, czy olejowo-gazowe??? Chyba będę wymieniał i mechanior kazał mi założyć olejowo-gazowe, bo twardsze są ???
-
Formuła 1 2008
No właśnie przejrzałem TV program i nic nie ma A chciałem obejrzeć końcówkę, bo nie widziałem
-
Formuła 1 2008
Dzisiaj coś nie wyszło, a bolidy BMW dobre dzisiaj były - widać po Heidfeldzie. Mogli dzisiaj przyszarpać we dwóch podium, a gdyby robert wykręcił jednak dobry czas w kwalifikacjach, to ... 1st ??? Pewnie ten ruch lewostronny mu był nie na rekę W każdym bądź razie moja przepowiednia z 2006 nadal może się spełnić - ROBERT MISTRZ !!!
-
[ALL] Najtańsze OC
Mimo, że w AXA miałem jeden samochód, to Audi wyszło mnie sporo taniej w Commercial Union Direct. Za pakiet OC/AC/NW + jakieś podstawowe assistance zapłaciłem ok. 1600. 27 lat, na OC miałem 40% zniżki i 0% na AC (nie miałem jeszcze AC). To samo w AXie wyliczyli na prawie 2000 (płatność jednorazowa oczywiście).
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
Leoncjo, a masz model tego kaseciaka, może znajdę takiego u siebie ? :>
-
Porownanie samochodów...
Albo z otwartym oknem
-
Formuła 1 2008
Ile postawiłeś/utopiłeś? A tak na poważnie, mam nadzieję, że to tylko cisza przed burzą (to 6 pole - przepraszam, jednak z 5 startuje ) i Robcio będzię na podium. Może ma pełny bak i będzie tylko jedno tankowanie ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W niedzielę, to będzie ciężko Ci kogoś załatwić do sprawdzenia. Ale w poniedziałek to już możesz się udać do VTG przy Modlińskiej - shamować go przy okazji i kondycja silnika wyjdzie.
-
Moje ostatnie auta, było ich kilka, czy się podobają ??
Fajna kolekcja. Też miałem BXa - komfort faktycznie niezły, ale niestety przy ostrzejszych zakrętach "tarł klamkami po asfalcie". Co do awaryjności to masz rację - głównie winni są ludzie, nie samochody - każdy odradzał mi zakup Mondeo '94 1.8 do gazu, bo to nie miało prawa jeździć dobrze - to był najtańszy samochód w użytkowaniu jaki miałem. Zresztą jak na razie, to Audi nie jest droższe (no może oleje trochę droższe leję )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
K U B I C A :kox: :kox: I OTO POLSKA WALCZYŁA :notworthy: Reszta to Popierdółki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy, może wiecie, gdzie w Wawie można znaleźć jakiś ogolnodostępny kanał, np. na jakiejś stacji benzynowej? Muszę sobie sam pogrzebać w samochodzie, więc nie chcę jechać do żadnego warsztatu, bo mnie jeszcze skasują za moją własną pracę