Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Płynów podobno nie przyjmują. Jakiś "miły" Pan powiedział, że on nie przyjmie, bo "będzie sobie musiał to potem kupić", ale jak chcę to mogę rozmawiać z kierownikiem. Olałem ich, bo o dwadzieścia kilka złotych nie będę robił zadymy.
  2. Zalany mam kolor czerwony (G12plus kupowany w Audi), czy kolor ma jak ten Hepu. Do IC już nie jadę, bo nie chcą mi przyjąć zwrotu. Mam serwis Skody gdzieś obok, więc pewnie się tam zaopatrzę.
  3. No to mam płyn G12 do odstąpienia
  4. Witam. Samochód mam zalany płynem G12+ (ori VW). Ubyło mi trochę i chciałem dolać. Kupiłem w IC jakiś płyn Hepu Maxxus Top 12 w takim samym kolorku - taki mi dali do mojego Audi. Wszystko OK, ale jak się wczytałem w opokowanie to jest napisane: "Nie mieszać z innymi płynami ... G11, G12. Jeżeli po zmieszaniu płyn zabarwi się na brązowo, wypłukać cały układ itd. itp." Czy to oznacza, że nie mogę sobię zrobić dolewki to G12+??? Poradźcie coś, bo już zgłupiałem. Czy mam koniecznie kupić G12+?
  5. Wal do Rogala na Mineralną (nadworny Tuner A4 Klubu) - tam Ci to zrobią a jak dorzucisz jeszcze parę groszy, to jeszcze jakiegoś chipsika
  6. Podjedź do ASO - to nie może dużo kosztować. Tak pokażesz paluszkiem na monitorze i będzie wiadomo.
  7. Mam to samo. Też skrzypi. Raz mnie, raz bardziej, a czasami wogóle (nigdy nie skrzypiało jeszcze u mechanika ) Zapewne kończący się wahacz. Próbowałem dociec, który to, ale sam nie jestem w stanie, a u mechanika stwierdzili dwie wersje. Na siłę próbowałem też znaleźć kończące się wahacze (pukające), ale mechaniorzy kazali mi się nie czepiać, bo wszystko OK - mnie skrzypi i samochód prowadzi się gorzej - odpuściłem i na to konto kupię sobie nowe opony :> Jak znajdziesz, który wahacz Ci skrzypi, to można wstrzyknąć (strzykawką w główkę wahacza) podobno WD40, mieszankę ze smarem lub olej silnikowy - ja tego nie robiłem i chyba nie będę. Poczekam, aż zawiecha zacznie pukać i zrobię całość.
  8. No właśnie żonka dzisiaj wypatrzyła w Ikei jakąś nową wersję garnków do indukcji - 4 sztuki za 200 zeta Za taką kasę... trzeba je wypróbować.
  9. Płyta już kupiona, więc musi zostać Magnesik jakiś mam i...będę działał. Znalazłem na jakimś forum, że w Ikei są garnki po 29 zeta (z takich mniejszych) i poodbno chodzą na indukcji - zobaczymy...
  10. Niby tak, ale jak garnek będzie dopasowany to grzeje podobno najlepiej i najszybciej. Ale jak postawisz za duży garnek, to podobno nie chce grzać ??? O ile dobrze wyczytałem w instrukcji
  11. Kurde, ale ja chciałem tylko zwykłe garnki do indukcji a tu jakieś znowu systemu i znowu czytać, czytać.. Na gary jestem w stanie jakiegoś tysiąca wydać, ale jak popatrzyłem na alledrogo, to tam jakieś 20 cześciowe zestawy za pińcet sprzedają i już zgłupiałme całkowicie
  12. Drodzy Koledzy, a może raczej Koleżanki, pomóżcie Za chwilę zamontują mi w domu płytę indukcyjną a ja nadal nie mam garnków do niej Poradźcie co kupić, bo już mam taki mętlik w głowie z tym wszystkim, że do garów nie mam już zdrowia. Chciałbym jakiś zestaw 4-cześciowy (dwa garnki, rondelek i patelnię). Muszą to być jakieś dobre gary i najlepiej jeszcze niedrogie (jakbym się w 500 zetach zmieścił, to byłbym szczęśliwy ). Wyczytałem w instrukcji obsługi, że garnki powinny mieć średnicę dna jak pola na płycie - jak bardzo mam się do tego dostosować? Brać miarkę i co do milimetra mierzyć przy zakupie? Jakby ktoś mógł mi jeszcze polecić w Wawie (Targówek/Białołęka) kogoś z uprawnieniami do podłączenia tego cuda, to byłbym już w pełni happy.
  13. To bardzo niedobrze Teraz wygląda jak traktor, a po tym zabiegu będzie wyglądał jak traktor na "zamałych" kołach. To jakie można szersze kółka założyć? Czy jest wogóle sens zakładać szersze?
  14. Muszę kupić nowe opony letnie. Z związku z tym, że na fele i opony 17tki mnie teraz nie stać, pozostaję przy 15ach. Czy jest sens kupić szersze opony, np. 205 albo nawet 215 na felgę 15? Jakie będą plusy i minusy w porównaniu z oponami 195/65? Jeżeli ma się poprawić prowadzenie, to oczywiście jest skłonny poświęcić komfort, który pewnie spadnie, tylko czy różnica będzie zauważalną?
  15. Trochę się podczepię pod temat, bo nie mogę znaleźć: jakie amory są standardowe w B5, olejowe, gazowe, czy olejowo-gazowe??? Chyba będę wymieniał i mechanior kazał mi założyć olejowo-gazowe, bo twardsze są ???
  16. No właśnie przejrzałem TV program i nic nie ma A chciałem obejrzeć końcówkę, bo nie widziałem
  17. Dzisiaj coś nie wyszło, a bolidy BMW dobre dzisiaj były - widać po Heidfeldzie. Mogli dzisiaj przyszarpać we dwóch podium, a gdyby robert wykręcił jednak dobry czas w kwalifikacjach, to ... 1st ??? Pewnie ten ruch lewostronny mu był nie na rekę W każdym bądź razie moja przepowiednia z 2006 nadal może się spełnić - ROBERT MISTRZ !!!
  18. Mimo, że w AXA miałem jeden samochód, to Audi wyszło mnie sporo taniej w Commercial Union Direct. Za pakiet OC/AC/NW + jakieś podstawowe assistance zapłaciłem ok. 1600. 27 lat, na OC miałem 40% zniżki i 0% na AC (nie miałem jeszcze AC). To samo w AXie wyliczyli na prawie 2000 (płatność jednorazowa oczywiście).
  19. Leoncjo, a masz model tego kaseciaka, może znajdę takiego u siebie ? :>
  20. Albo z otwartym oknem
  21. Ile postawiłeś/utopiłeś? A tak na poważnie, mam nadzieję, że to tylko cisza przed burzą (to 6 pole - przepraszam, jednak z 5 startuje ) i Robcio będzię na podium. Może ma pełny bak i będzie tylko jedno tankowanie ???
  22. W niedzielę, to będzie ciężko Ci kogoś załatwić do sprawdzenia. Ale w poniedziałek to już możesz się udać do VTG przy Modlińskiej - shamować go przy okazji i kondycja silnika wyjdzie.
  23. Fajna kolekcja. Też miałem BXa - komfort faktycznie niezły, ale niestety przy ostrzejszych zakrętach "tarł klamkami po asfalcie". Co do awaryjności to masz rację - głównie winni są ludzie, nie samochody - każdy odradzał mi zakup Mondeo '94 1.8 do gazu, bo to nie miało prawa jeździć dobrze - to był najtańszy samochód w użytkowaniu jaki miałem. Zresztą jak na razie, to Audi nie jest droższe (no może oleje trochę droższe leję )
  24. K U B I C A :kox: :kox: I OTO POLSKA WALCZYŁA :notworthy: Reszta to Popierdółki
  25. Koledzy, może wiecie, gdzie w Wawie można znaleźć jakiś ogolnodostępny kanał, np. na jakiejś stacji benzynowej? Muszę sobie sam pogrzebać w samochodzie, więc nie chcę jechać do żadnego warsztatu, bo mnie jeszcze skasują za moją własną pracę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.