Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. jakubek, faktem jest, że w bliżej nieokreślonej przyszłości sprzęt pewnie będę zmieniał. Ampli na razie nie chcę nowego/drogiego, bo Młody jest na etapie sprawdzania każdego guzika, więc nawet nowy sprzęt może długo nie pociągnąć. Czy jednak coś z powyższych ampli nadaje się? To ma dobrze zagrać w stereo - fajerwerki nie są mi potrzebne. A co powiesz o kolumnach tych MAGNAT MONITOR SUPREME 1000 NOWE CZARNE F-VAT (2828726636) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. Dobra Panowie, może ktoś pomóc coś wybrać z poniższej oferty? (oferta używek z allegro w Warszawie - chcę odebrać osobiście) Całość raczej w 1500 chciałbym się zamknąć. Muza głównie rock i szeroko pojęta klubowa. Bardziej amplituner niż wzmacniacz (odchodzi zakup tunera). Kolumny: Kolumny JBL LX 80 Warszawa ? Tablica.pl Kolumny zestaw - Prism HT-150 (2820671374) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kolumny SKART Alpha 150 W-wa (2820877995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wharfedale DIAMOND 9.4 + Subwoofer QUADRAL 5.1 (2811650396) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. INFINITY JBL HARMAN KOLUMNY GŁOŚNIKOWE DELTA 40 (2773239625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. MB Quart QL 60 C, wawa (2828358870) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jamo x850 (2818304237) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mivoc Elegance BUK FV/GW 24h+ GRATIS AUDIOPOL hit (2826658764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. KOLUMNA HECO VICTA 701 CZARNE SUPER CENA F-VATRATY (2828726624) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (tych kolumn słuchałem w Saturnie na jakimśamplitunerze - koncert rockowy - i grały dla mojego ucha bardzo przyjemnie, wporównaniu np. z Heco 501 i kilkoma innymi, których niestety nie zapamiętałem -podobna cena). Głośniki OR 260 Hi (2829524674) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Voice Kraft Energy VK 7820 - z aktywnym Subem 5+1 (2840157472) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Amplituner/wzmacniacz: YAMAHA RX-V457. Amplituner kina domowego (2842413650) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wieża SONY Super Legato Linear (2832615754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. --->SUPER AMPLITUNER SONY STR-DE335 5,1<--- (2818559871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. DENON AVR-700RD AMPLITUNER PILOT wa-wa (2819008669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. TECHNICS SU-V500 WZMACNIACZ+PILOT W LADNYM STANIE! (2821993552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. TEC AG 680 IDEALNY (2822520649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wzmacniacz Harman Kardon HK 980 (2823097320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. SONY AMPLITUNER STR-DE 325 (2840429992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. PHILIPS FR910 + CD910 AMPLITUNER + CD SERIA 900 (2840763652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. Mnie też ten system nie powalił. Chciałem się właśnie przesiąść z Nokii Symbiana na 800 i ... stanęło na SGS3 i jest OK.
  4. Z tego co czytam to pewnie był najlepszy w sezonie a ja qurwa nawet 5 minut go nie oglądałem bo zachciało mi się brać udział w turnieju F1 gdzie miałem 3 miejsce na 150 osób i na końcu się okazało że mój czas nie został zaliczony i nikt mi o tym nie powiedział z prowadzących:wallbash: 3h czekałem na ipada 2 (5 najszybszych osó na darmo i jeszcze w tym czasie wyścig był Jak będzie gdzieś można oglądnąć cały wyścig powtórkę to dajcie znać.. Polsat Sport Extra poniedziałek 2240
  5. ... a Robercik objeżdża wszystkich jak chce . Jutro musi być znowu podium.
  6. Góralu, a słuchałeś tych kolumn? Jak nie, to koniecznie do jakiegoś Media Markt, Saturna lub sklepu audio i słuchaj. Ja właśnie sobie posłuchałem kilku sztuk i ... niby niektóre lepsze, droższe itd. itp., ale po prostu nie grały w moim tonie. No i ja stawiam na stereo a nie kino.
  7. Z Compensą do czynienia nie miałem, ale obecnie likwiduję szkodę mieszkaniową w InterRisk. To jest ta sama grupa Vienna Insurance Group. Likwidacją szkód dla tej grupy zajmuje się ich spółka VIG Ekspert i ... to jest masakra. Nie dość, że w 30 dni nic nie zrobili, to dalej mnie zlewają. Ruszyło się dopiero coś, jak osobiście porozmawiałem z jakimś Dyrektorem Regionalnym i Dyr. ds. Rozliczeń. Nie znam jeszcze wyceny, więc nt. wyceny się wypowiedzieć nie mogę, ale napewno się będę odwoływał, pisał skargę i żądał odsetek - za ich podejście do sprawy to teraz ja im utrudnię życie jak mogę. Krótko: następnej polisy napewno tam nie wykupię.
  8. W życiu bym się nie spodziewał, że będę kibicował HAMowi
  9. No właśnie chodzi o to, czyli aplituner z 5.1 zagra dobrze na dwóch głośnikach (coś wyłączasz) czy do stereo jest inny.
  10. Podłączę się pod temat, bo moje kawalerskie hifi powiedziało pa pa, więc trzeba coś kupić. Budżet - najchętniej 1000-1500. Ja stawiam na dobre stereo, bo satelitów i tak nie mam gdzie postawić i ścian na kable teraz pruł nie będę. Czy ww. Denon/Yamaha nadają się do stereo czy bez sensu brać tylko do dwóch głośników?
  11. Ciężko się doradza w takich sytuacjach, ale z dawnych lat pamiętam, że nawet najgorszy menel jak dostał porządny opierdol od dziewczyny lub po ryju, to uszy kulił i więcej nie brykał. Przyjrzyj się jego towarzystwu. Bo może być właśnie tak, że Twoja dziewczyna powinna mu "przywalić". Reszta towarzystwa będzie miała polewkę, bo kobieta go zlała i przynajmniej teoretycznie powinna stanąć w obronie, jeśli by mu coś odbiło. Niestety, każda tzw. patologia jest inna, więc musisz sam poszukać rozwiązania.
  12. Jeżeli jest to osoba prywatna, to będzie Ci ciężko coś wykazać. Jako osoba prywatna, nie prowadząca działalności gospodarczej, nie ma obowiązku znać przyczyny ubywającego płynu - nie jest fachowcem, tylko zwykłym kierowcą sprzedającym samochód. Mała ilość płynu została stwierdzona. W interesie kupującego powinno być sprawdzenie przed zakupem tego ubytku. Skoro nie sprawdził przyczyny, zgodził się na zakup auta w takim stanie. Koleś może się bronić tym, że on nie wiedział o wadzie bo się nie zna, ale Wy to chyba musieliście wiedzieć, bo cena w zamówieniu była taka a auto zostało sprzedane taniej (kwota na umowie), czyli cena została mocno obniżona. Ponadto, jeżeli auto nie było sprawdzane przed zakupem u mechanika (faktura, rachunek, bądź jakieś pisemne potwierdzenie przez mechanika), to sąd prawdopodobnie odrzuci jakiekolwiek roszczenia, ponieważ kupujący nie wykazał się należytą starannością w sprawdzeniu auta, a jak widać dość szybko można było stwierdzić usterkę. Jeżeli koleś przez telefon nie zgodzi się na ugodę, to od razu piszcie pismo do niego (propozycja ugody), w którym domagacie się pokrycia kosztów naprawy (koniecznie wycena jakiegoś mechanika) lub obniżenia ceny zakupu. Takie pismo poleconym. Chyba ma 30 dni na odpowiedź. Jeśli brak, to kolejne pismo (wezwanie przedsądowe) wzywające do rozwiązania problemu. Jeśli brak odpowiedzi, to dopiero wtedy sprawa do sądu.
  13. soolek odpowiedział(a) na piteras temat w Inne marki
    No, jako klubowicz to mogę ... siedzieć cicho. Albo założyć sobie własne forum Nie tylko w PZPN jest beton
  14. soolek odpowiedział(a) na piteras temat w Inne marki
    Wiem, że jest tolerancyjne, dlatego chciałem stworzyć jakiś mały kącik. Ale znalazło się chyba dwóch zakapiorów, którym coś jednak się nie podobało i ... pupa.
  15. soolek odpowiedział(a) na piteras temat w Inne marki
    Już kiedyś próbowałem założyć wątek o BMW ale kogoś za bardzo w oczy kuł, więc sobie darujcie. To jest temat tabu na tym forum.
  16. Kowi, bierz notatkę z Policji na początek. Zobaczysz jak opisała to Policja. Bo,że koleś z auta się nie przyznał, to miał do tego prawo, ale Policja mogła opisać to jako jego winę. Wtedy możesz próbować zgłosić to z jego ubezpieczenia. W notatce powinny być dane uczestników zdarzenia. To, że będzie sprawa sądowa wcale nie znaczy, że ubezpieczyciel nie może wypłacić Ci ubezpieczenia - różnie z tym bywa, więc warto spróbować. Po zgłoszeniu rzeczoznawca musi się zgłosić, czyli będziesz miał wycenę, chociażby na przyszłość, nawet jeśli ostatecznie ubezpieczyciel odmówi przyjęcia winy, bądź będzie czekał na orzeczenie sądu.
  17. Do tej pory faktycznie S6 nie było konkurencją dla M5 i AMG, ale chyba coś się zmieniło. Szymieniu, a nie planujesz jakichś odwiedzin hamowni? Pytam, bo jak na moc katalogową to ten samochód robi za duży przeciąg, szczególnie w porównaniu z wyżej wspomnianymi. Może jakieś porządne gratisy otrzymują?!
  18. AudiBoost - Car and Driver compares the 2013 F10 M5, 2013 C7 Audi S6, and 2013 W212 E63 AMG and picks the S6?
  19. Brałem przez Allegro od mapeta
  20. Moje Audi latało 4 lata na MTSach (lekko ponad 100 tyś km). Po roku jeden się wylał - szybka i sprawna reklamacja. Szwagier z tych MTSów przeszedł ostatnio na serię (mowa o moim Audi), bo dla niego było za nisko i za twardo, ale za nim to zrobił, to sprawdzał amorki i miały jeszcze po 60-65% sprawności. Według mnie dobry towar za dobrą cenę.
  21. Panowie, jak że mój "wspaniały" pracodawca obdarzył mnie w piątek SGS 3 (z moją lekką pomocą ), kilka krótkich pytań, bo jakoś tak nie mogę dojść co i jak: galeria: wszystkie zdjęcia pokazuje mi w folderach, które tworzone są w niezrozumiały dla mnie sposób zdjęcia z rana i z wieczora są w różnych folderach (wtf?), któreś z nich robiłem chyba burstem?! kalendarz/terminarz: jest jakaś opcja, aby dźwięk powiadomienia wył do bólu a nie tylko jeden dzwięk? profile: czy są tutaj takie profile, jak np. w nokiach, że dla każdego ustawie się rodziaj dzwonka, dźwięki powiadomień, klawiszy itd. itp.? Bo nie mogę znaleźć. Cdn...
  22. No właśnie, PIXI pucuj się...
  23. RPK jest w stanie pomóc, (kablówkę załatwili na cacy w moim przypadku). Ale jak trafisz na sprzedawcę jak kolega wyżej, to oczywiście może nie być szans. Według mnie warto spróbować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.