Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. te moce są za małe aby łatwo polatać sobie bokiem więcej się napocisz aby auto postawić na dłużej w poprzek szukaj 200sx bo one mają minimalną moc do takich zabaw Zima się zbliża, więc na mokrym lub śniegu wystarczy 2.0 do nauki. Kolejnym etapem będzie swap na coś większego i zabawa zacznie się na całego. Szlaki przetarte, koszty nie duża. Na początek dobry wybór. A w razie W nie duża strata - zawsze lepiej w rowie zostawić 2 tyś niż 15.
  2. Za wymiany eksploatacyjne nikt nie zwróci, ale wyposażenie ze szczegółami sprawdź w opisie rzeczoznawcy.
  3. Będzie szkoda całkowita, czyli koszt naprawy przekroczy wartość samochodu. Wycenią Ci auto sprzed szkody, następnie wartość wraku i dostaniesz różnicę. Przy wycenie rzeczoznawcy podaj wszystkie "plusy" auta, aby wartość była jak najwyższa.
  4. oho ... ciekawe ... ktos juz pisal cos ze jest to samo rozwiazanie co w 2.0TDI . i tak właśnie jest......tylko chyba różnica jest w długości zbieraka - jest dłuższy. coś czuję, że lada moment B8 CR będą się sypać jak BLB oby nie ja mam juz 176000 i dzisiaj byla na gruntownym przegladzie i jest oki 3 letni samochód i tyle przjechane Przecież 10-latki mają po 180 tyś. przebiegu Sorry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać
  5. Nie tyle dać sobie spokój, co nie nastawiać się na kokosy. Jeżeli w wyposażeniue nie ujęli Ci czegoś, to pisz odwołanie, że został za nisko wyceniony, bo ma jeszcze: .... .... .... . Jednocześnie zrób szczegółowe fotki i wystaw na allegro licytację z minialną ceną lub jakąś cenę wywoławczą. A jak masz czas i miejsce to może warto rozsprzedać wrak na części, tylko wtedy musisz mieć jakąś wtyczkę w kasacji, żeby wystawili Ci papier o złomowaniu potrzebny do wyrejestrowania auta.
  6. Jakby co, to mam prawie komplet MSa do sprzedania w dobrej cenie (bez górnych) :gwizdanie:
  7. Powiem tak, moje Audi, starsze ('98), z mniejszym silnikiem, z większym przebiegiem, z dobrym wyposażeniem wycenili na 1000 więcej (inne towarszystwo ale metoda zapewne ta sama). Jeśli masz jakieś dodatkowe wyposażenie seryjne, możesz spróbować się odwołać. Jednocześnie, to wyposażenie, jeśli nie uszkodzone, podniesię pewnie wartość wraku, ale nie aż tak bardzo. Nie wiem, jak wygląda auto po wypadku, więc trudno ocenić co uda się z niego odzyskać i sprzedać, ale 2500 to dość niska suma, więc pewnie sprzedając na części uzyskasz więcej, ale czasu też więcej zainwestujesz. Zawsze możesz wystawić wrak na allegro - może się sprzeda za więcej niż wycenili - dodatkowa kasa dla Ciebie.
  8. Jest problem. Jedno oko świeci na ... Maroko. Na CB powiedzili mi ostatnio, że lewa lampa świeci do góry. Dzisiaj wizyta na stacji diagnostycznej i d... blada. Lewa soczewka daje strasznie rozproszone światło. Na wykresie diagnostycznym brak widocznego odcięcia na skali. Prawa idealnie mieści się w zakresie, a lewa świeci mocno poniżej zakresu oraz daje dużo roproszonego, słabszego ale nadal mocnego światła powyżej dopuszczalnego zakresu. Fotki z diagnostyki nie mam, ale wrzucam parę fotek, na których powinno być mniej więcej widać o co chodzi. Xenon ori, sampoziom działa, regulacja lamp działa. Żarniki zamienione stronami (Philipsy) i dalej lewa świeci źle. Osadzenie żarników jest OK. Wszystko siedzi dobrze, równo, nie drga itd. itp. Soczewkę obejrzałem z zewnątrz na tyle, ile to możliwe bez rozbierania lampy i nic złego nie zauważyłem. Ma ktoś pomysł, w czym problem? Fotki:
  9. Nudny się robisz
  10. Bo klapki to się usuwa na dzień dobry. Szybki i tani zabieg.
  11. 5 600 to pewnie kwota do wypłaty? Plus wartość wraku, na który powinni Ci też ofertę odkupu przesłać. Sprawdź dokładnie co masz w papierkach napisane.
  12. To chyba standard niestety. Wkurzające, bo często samochód czysty a szyby ufajdane od płynu
  13. No, teraz to dałeś popis
  14. Nie wiem jak w B7, ale w E46 czujnik deszczu włącza też światła, jak wycieraczki zaczynają chodzić z większą częstotliwością, więc może i tutaj też tak jest.
  15. :shocked: lipa te audi, w starym E46 takie bajery są
  16. Oj zdziwiłbyś się jak często praktyka mocno odbiega od pięknej polityki firmy. Ja już się nauczyłem, że "ori" nie zawsze znaczy najlepsze, więc nie zawsze trzeba się rzucać na najdroższe części. A te "chińskie" części w tych wszystkich zakładach chyba nie są jednak takie najgorsze, bo sporo turbin jeździ jednak po regeneracji. W moim przypadku zakup nowej turbinki to chyba ok. 3500 a regeneracja 1000-1500, więc różnica w cenie jest. Jeżeli jest gwarancja, to może być i na chińskich częściach. Mam mnóstwo znajomych którzy regenerowali turba vnt ;(, zresztą na forum wystarczy poczytać jak to z tą regeneracją bywa. w moim przypadku (turbina AWX) regeneracja 1500 nówka 2300 Dobra kończę to OT jak kolega chce to niech poczyta i się sam rozejrzy. A tą gwarancją kolego to w większości przypadków można się podetrzeć Przy różnicy 800 to faktycznie lepiej wziąć nową.
  17. Oj zdziwiłbyś się jak często praktyka mocno odbiega od pięknej polityki firmy. Ja już się nauczyłem, że "ori" nie zawsze znaczy najlepsze, więc nie zawsze trzeba się rzucać na najdroższe części. A te "chińskie" części w tych wszystkich zakładach chyba nie są jednak takie najgorsze, bo sporo turbin jeździ jednak po regeneracji. W moim przypadku zakup nowej turbinki to chyba ok. 3500 a regeneracja 1000-1500, więc różnica w cenie jest. Jeżeli jest gwarancja, to może być i na chińskich częściach.
  18. Jak to turbina vnt to bym sobie regenerację odpuścił szkoda zdrowia i kasy ... lepiej skorzystać z tego http://www.motoarena.pl/index.php?go=program_wymiany (oryginał od przedstawiciela Garreta) A myślisz, że jaką turbinę tu dostaniesz? Regenerowaną - po to chcą starą. A cena kosmiczna. Osobiście miałem zamiar skorzystać z AB Turbo na Modlińskiej, bo mam ich po drugiej stronie ulicy, ale okazało się, że nie trzeba. Opinii żadnych nie znalazłem, ale koleś wydaje się sensowny.
  19. Yyyyyyhyyyyy.
  20. OCB, bo w robocię mi nie chodzi ta strona?
  21. Gwerty pisał, że jest w Suwałkach, więc może niech Ci sprawdzi przynajmniej ten adres jakoś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.