Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. No i stało się ...
  2. ???
  3. Jasne, najlepiej jakby WEB zjechał do boksu, żeby Sebcio mógł sobie wyprzedzić. Poprostu gówniarz poczuł się trochę za pewnie.
  4. ALE URWAŁ SEB
  5. mineralna to dobra na popitkę ...
  6. Na szybko wyczytałem coś, że odliczają jakieś zużycie opon, jeśli mają więcej niż rok. Ale czy tak mogą robić, to nie wiem.
  7. Sam olej w sobie jest OK - też na takim jeżdżę. Ale ... jeśli jeździł wcześnie na np. Castrolu, to teraz faktycznie może zacząć brać olej. Niektore firmy mają w olejach jakieś dodatki uszczelniające, które jakby uzależniają silnik od tego oleju. Po zmianie na rzadszy są one wypłukiwane i faktycznie może ubywać. Przetestowane na kolegi Pasku. Jeździł długo na Castrolu. Namówiłem go na Motula i niestety zaczął troszeczkę dolewać. Przy następnej zmianie wrócił do Castrola i brak dolewek. Ja u siebie pomiędzy wymianami dolewam niecałego literka, ale do tego poci mi się uszczelka pod michą, więc trudno powiedzieć, czy silnik biere olej czy nie. Zresztą: Turbo Pije. Turbo Żyje
  8. A na czym teraz jeździłeś?
  9. A przednia dokładka to jest pomalowana, bo na tych zdjęciach to g... widać
  10. Dokładnie. Towar jest wadliwy albo nie. Jeżeli pozostałe 3 sztuki są OK, to zapewne musisz zapłacić za ich transport. Za transport nowej też, ale o procentowym uznaniu reklamacji pierwsze słyszę. Jednak każdy producent ma swoje warunki, więc mógł sobie tak ustalić. Pytanie, czy jest to zgodne z ustawą konsumencką. Ale na to pytanie odpowie Ci już Rzecznik Konsumentów - w każdym powiecie jest taka instytucja. A tak wogóle to wrzuć markę opon, sprzedawcę itd. Może się coś da wyczytać gdzieś w sieci.
  11. I jak się czegoś dowiesz, to koniecznie napisz...
  12. Jak Ci wcisnęła ubezpieczenie, to Ci powinna też wcisnąć polisę w rękę, a z niej dowiesz się w jakiej firmie się ubezpieczyłeś
  13. Dlatego, że są dobre, to starczają na krótko. Napewno nie zmieniaj na ATE, bo odczujesz pogorszenie w hamowaniu.
  14. Panownie, misja wykonana Ja się melduję u Rogala 27/05 godz. 1500. MalyBuli 1/06 godz. 10.00 w miejsce Maniuśka28 - Maniusię odmówiony! Dzięki Panowie. Niech MOC będzie z Wami
  15. [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 12:31_________________________________________________Dodzwonić się do Rogala to normalnie masakra jakaś ;( Chyba, że mnie już ignoruje jako natręta Wysłałem Witkowi PW i smsa z info - mam nadzieję, że odczyta i potwierdzi. W razie czego jutro kumpel będzie na programie, to mu karzę przekazać słuchawkę
  16. Rogalowi chyba będzie obojętne. Jestem w trakcie dzwonienia :-))) Mam nadzieję, że mi się uda.
  17. No tak. Jeszcze poczekajmy aż MalyBuli potwierdzi i wtedy z Witkiem załatwię.
  18. jak ktos sie nie zna to tak od razu nie rozpozna ze to RS, tyle jezdzi B5 ze wszyscy mysla ze to jedna buda Dokładnie, jeszcze bez znaczka. A jak się będzie dopytywał, CO TO?, to powiem że se zstjuningowałem troszkę ADRa
  19. MalyBuli, ten termin chyba Ci podejdzie A ja Twój bym przygarną?
  20. Najpierw to sobie znaczek załóż jak Pan B... przykazał
  21. Po to się, między innymi, kupuje RSa, żeby szczena ludziom opadała. Ja już mam swój egzemplarz upatrzony i zarezerwowany
  22. A ja za 2 lata będę miał RSa, wpakuję w niego gaz, a wszyscy krytykańci niech mnie spróbuję cmoknąć w pompkę, jak mnie dogonią
  23. ;( to chyba się nie dogadaliście ... Jeszcze nie wszystko stracone :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.