Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AFN] Rogalowa robota
No i stało się ...
-
F1, Rajdy i Motorsport
???
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jasne, najlepiej jakby WEB zjechał do boksu, żeby Sebcio mógł sobie wyprzedzić. Poprostu gówniarz poczuł się trochę za pewnie.
-
F1, Rajdy i Motorsport
ALE URWAŁ SEB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mineralna to dobra na popitkę ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL] Reklamacja opon
Na szybko wyczytałem coś, że odliczają jakieś zużycie opon, jeśli mają więcej niż rok. Ale czy tak mogą robić, to nie wiem.- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Sam olej w sobie jest OK - też na takim jeżdżę. Ale ... jeśli jeździł wcześnie na np. Castrolu, to teraz faktycznie może zacząć brać olej. Niektore firmy mają w olejach jakieś dodatki uszczelniające, które jakby uzależniają silnik od tego oleju. Po zmianie na rzadszy są one wypłukiwane i faktycznie może ubywać. Przetestowane na kolegi Pasku. Jeździł długo na Castrolu. Namówiłem go na Motula i niestety zaczął troszeczkę dolewać. Przy następnej zmianie wrócił do Castrola i brak dolewek. Ja u siebie pomiędzy wymianami dolewam niecałego literka, ale do tego poci mi się uszczelka pod michą, więc trudno powiedzieć, czy silnik biere olej czy nie. Zresztą: Turbo Pije. Turbo Żyje- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A na czym teraz jeździłeś?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A przednia dokładka to jest pomalowana, bo na tych zdjęciach to g... widać- [ALL] Reklamacja opon
Dokładnie. Towar jest wadliwy albo nie. Jeżeli pozostałe 3 sztuki są OK, to zapewne musisz zapłacić za ich transport. Za transport nowej też, ale o procentowym uznaniu reklamacji pierwsze słyszę. Jednak każdy producent ma swoje warunki, więc mógł sobie tak ustalić. Pytanie, czy jest to zgodne z ustawą konsumencką. Ale na to pytanie odpowie Ci już Rzecznik Konsumentów - w każdym powiecie jest taka instytucja. A tak wogóle to wrzuć markę opon, sprzedawcę itd. Może się coś da wyczytać gdzieś w sieci.- [ALL] Reklamacja opon
I jak się czegoś dowiesz, to koniecznie napisz...- minicasco w PTU
Jak Ci wcisnęła ubezpieczenie, to Ci powinna też wcisnąć polisę w rękę, a z niej dowiesz się w jakiej firmie się ubezpieczyłeś- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
118,6 -> 138,9 254,9 -> 307,3- [B5 ADR] Klocki firmy A.B.S. ?
Dlatego, że są dobre, to starczają na krótko. Napewno nie zmieniaj na ATE, bo odczujesz pogorszenie w hamowaniu.- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Panownie, misja wykonana Ja się melduję u Rogala 27/05 godz. 1500. MalyBuli 1/06 godz. 10.00 w miejsce Maniuśka28 - Maniusię odmówiony! Dzięki Panowie. Niech MOC będzie z Wami- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 12:31_________________________________________________Dodzwonić się do Rogala to normalnie masakra jakaś ;( Chyba, że mnie już ignoruje jako natręta Wysłałem Witkowi PW i smsa z info - mam nadzieję, że odczyta i potwierdzi. W razie czego jutro kumpel będzie na programie, to mu karzę przekazać słuchawkę- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Rogalowi chyba będzie obojętne. Jestem w trakcie dzwonienia :-))) Mam nadzieję, że mi się uda.- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
No tak. Jeszcze poczekajmy aż MalyBuli potwierdzi i wtedy z Witkiem załatwię.- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
jak ktos sie nie zna to tak od razu nie rozpozna ze to RS, tyle jezdzi B5 ze wszyscy mysla ze to jedna buda Dokładnie, jeszcze bez znaczka. A jak się będzie dopytywał, CO TO?, to powiem że se zstjuningowałem troszkę ADRa- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
MalyBuli, ten termin chyba Ci podejdzie A ja Twój bym przygarną?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Najpierw to sobie znaczek załóż jak Pan B... przykazał- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Po to się, między innymi, kupuje RSa, żeby szczena ludziom opadała. Ja już mam swój egzemplarz upatrzony i zarezerwowany- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
A ja za 2 lata będę miał RSa, wpakuję w niego gaz, a wszyscy krytykańci niech mnie spróbuję cmoknąć w pompkę, jak mnie dogonią- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
;( to chyba się nie dogadaliście ... Jeszcze nie wszystko stracone :gwizdanie: - [ALL] Reklamacja opon