Treść opublikowana przez soolek
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Eeee tam. Co się tak czepiacie tego lusterka. Przecież wsztystko w nim widać, a przynajmniej wygląda oryginalnie. Poza tym w czarnym będzie się mnie rzucało w oczy.
-
[ALL] 19" felgi od S5 - będą pasować?
Z przodu będzie chyba delikatnie wystawać, ale można śmiało zakładać. Na tyle powinna się nawet schować.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Lustereczka przecież można też okleić na próbę i będzie wiadomo
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
;(
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Puściłem Ci PW
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
Samą ramkę można okleić folią - połysk lub mat. Prosta i tania robota, a efekt dużo trwalszy od malowania.
-
Mandat od Straży Miejskiej
Do sądu?? Chyba ich pogięło, nie mam czasu łazić po sądach.[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 10:02_________________________________________________ Dokładnie tak narazie jest wezwanie, źle się wyraziłem, sorrki. Ale im to wisi. Jak Ty nie masz dla nich czasu, to dla sądu będziesz musiał znaleźć :gwizdanie:
-
Mandat od Straży Miejskiej
Jeżeli zrobili Ci fotkę (chyba często tak robią), to się nie wymigasz. Jak ich teraz też olałeś, to sprawa trafi pewnie do sądu.
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Wrzuć fotki, także z bliska, to zaraz ocenimy
-
[B5 AFN] CHIP DYNOSOFT :)
Who knows?! Mam nadzieję, że niedługo Rogal znajdzie dla mnie czas, to zobaczymy co wyjdzie u mnie
-
[B5 AFN] CHIP DYNOSOFT :)
Spoko, spoko. Ale patrząć na poniższe wykresy, to po takiej serii spodziewałbym bym się deczko więcej, dlatego zapytałem czy lajtowy itp. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_chip_u_rogala_wyniki-t92378.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_po_dzisiejszej_wizycie_u_aligatora_dynosoft_kce-t95779.0.html
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
ja zamawiam czarny mat na grill i parę elementów wnętrza, w tym właśnie myślę o tych rączkach :gwizdanie: Co oklejasz matem we wnętrzu? Dibo, na rączki weź chyba połysk - mat strasznie ginie we wnętrzu. Przynajmniej u mnie wygląda jak najtańszy plastik Rączki to bym dodatkowo polakierował bezbarwnym, bo inaczej folia się możę szybko zniszczyć.
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
Jak zrobisz to co masz w planach, to dopiero będzie wyglądać, bo teraz ... seria szału nie robi. Wrzuć fotki wnętrza.
-
[B5 AFN] CHIP DYNOSOFT :)
Program lajtowy? Nie dało się więcej wyciągnąć, bo seria bardzo dobra
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Uuuu, z kratką to Ci chyba nie wyjdzie Chyba, że masz cholernie dużo cierpliwości, zdolności manualnych i drugą parę rąk do pomocy - inaczej tego nie widzę. Ale życzę powodzenia i koniecznie się pochwal tą kalkomanią
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Oklejenie ramki od grilla to nic trudnego - godzinka (pierwsze podejście), ciepłe jajka (na kolanach to robiłem) i jest (oklejałem czarnym matem). Listwa drzwi jeszcze prostsza , ale trzeba sobie zostawić odpowiednią ilość zapasu, żeby mieć za co naciągnąć załamania. Próbowałem jeszcze przedni znaczek OOOO okleić - tutaj niestety efekt kiepski, ale z daleka nie widać (ostatecznie będzie malowany).
-
Zdjecie z fotoradaru
Pieprzą. W ciągu 30 dni muszą ustalić i zawiadomić właściciela, czyli wysłać poleconym wezwanie. Jeśli w ciągu 30 dni nie uda im się obrobić dokumentacji, wtedy automatycznie do sądu. Jeżeli nie ma pewności, że na zdjęciu jesteś Ty (twarz naprawdę musi być nieczytelna, bo nowe urządzenia podobno robią takie fotki, że w powiększeniu piegi widać ), wtedy możesz iść w zaparte i teoretycznie nic Ci nie zrobią. Ale wszystko zależy od sędziego na jakiego trafisz.
-
[ALL] Kradzież auta, odnalezienie pociętego
Zdarzają się podobno takie przypadki. Teoretycznie nie mają prawa. Teoretycznie nie musisz mieć takiej umowy, ale zawsze mogą Ci kazać wziąć kopię z wydziału komunikacji - inaczej pewnie będą przeciągać wypłatę. A jak im dostarczysz umowę z niską kwotą, to Cię pewnie podpi... celnikom i będę mogli się wypiąć na Ciebie, bo samochód sprowadzony z naruszeniem prawa, czyli zaniżona cena. Ale to trzebaby poszukać w internecie, albo skonsultować się z jakimś prawnikiem, czego tak naprawdę mogą żądać.
-
[ALL] Nexen n3000 vs Nankang ns2
Mam Nexeny - właśnie drugi sezon je ujeżdżam. W sumie zrobione pewnie ok. 20 tyś. i jak na razie wsio
-
[ALL B5] Oryginalna antena nie zbiera...
Przede wszystkim bat masz jakiś dokładany. Sprawdź, czy wogóle jest połączenie z podstawą anteny. Poza tym, u mnie też nie ori radio kiepsko zbiera. Separatora nie kupowałem jeszcze, więc nie wiem, czy pomoże.
-
Laptop zgubił myszkę w jednym gniazdku
Jak to się mówi: mogą mi skoczyć. Mają obowiązek przyjąć. Temat już przerabiany, więc ...
-
Laptop zgubił myszkę w jednym gniazdku
Saturna (tam kupiłem) mam pod nosem, więc oni się będą martwić. Ale dam mu jeszcze chwilę.
- [B5 AFN] Śmierdzi Ropą
-
Laptop zgubił myszkę w jednym gniazdku
Samsung
-
Laptop zgubił myszkę w jednym gniazdku
Laptok świeży, więc jeszcze trochę gwarancji zostało