Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. jest okazja to korzystam
  2. Daj go Armi do mnie to ci podlepię coby była nówka sztuka Elegancki froncik
  3. michal_s87 nie jest tak źle, poczekaj aż wrzucę fotki mojego body na stalli 15'
  4. Właśnie Szafa co tutaj nowego się dzieje ? Jakie to koło ?
  5. nie wątpię Pastaldo możesz badać per rectum
  6. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Akurat nie silnika to wina tylko 19 i gwintu
  7. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Pany ale ja i tak japanesem lecę, bo do teściów b5 to ze 3 dni bym jechał.
  8. medik odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    :slina:
  9. Tak w ogóle to po co są 3 wątki o spotach w LBN ? Zróbcie jeden.
  10. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Pany ja jednak odpadam. Będę jechał w nocy. Dzwonił facet od szafy, że będzie montował do wieczora.
  11. ja to jestem do 14 - 15 tylko także na spota za wcześnie
  12. Cześć Dziewczyny Jestem w tym Waszym LUBLYNE codziennie. Ale macie tutaj boskie drogi....A porządne to rozkopane.
  13. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    w czwartek będę leciał przez Puławy ok 20
  14. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kurde Paput, a najciekawszy wątek na forum się zrobił. Detektyw Armi i Al Paputos No i dobrze ze wsio wyjaśnione. To kiedy ten spot ? Pokażę Wam konkretną furę
  15. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Armi odpuść, Paput napisz jak z tym spawem, był czy nie. I będzie po sprawie... Szkoda życia na takie rzeczy.
  16. LU_Angel nie wiesz że lubelscy rezacze wszystko sami ogarniają :bicz3: Do roboty Leniu, przez zimę sam spolerujesz, a 300 stówki na coś innego się przyda.
  17. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    z kumplem się chajtasz ?
  18. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    swoje ?
  19. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jakby coś było chętnie wpadnę. Ale Japanesem
  20. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    W tą niedzielę będę w Radomiu.
  21. Specjalna nuta na ta okazję :gwizdanie: Peja-Na Dnie
  22. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kiedy macie ten spot, bo będę w okolicy... :gwizdanie: Jak pozwolicie to może zajrzę
  23. sknera
  24. Błotnik se napraw. Koło naprawdę fajne jak na zimę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.