Treść opublikowana przez medik
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jest okazja to korzystam
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Daj go Armi do mnie to ci podlepię coby była nówka sztuka Elegancki froncik
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
michal_s87 nie jest tak źle, poczekaj aż wrzucę fotki mojego body na stalli 15'
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Właśnie Szafa co tutaj nowego się dzieje ? Jakie to koło ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie wątpię Pastaldo możesz badać per rectum
-
Spoty Puławskie
Akurat nie silnika to wina tylko 19 i gwintu
-
Spoty Puławskie
Pany ale ja i tak japanesem lecę, bo do teściów b5 to ze 3 dni bym jechał.
- Wąskie e30
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak w ogóle to po co są 3 wątki o spotach w LBN ? Zróbcie jeden.
-
Spoty Puławskie
Pany ja jednak odpadam. Będę jechał w nocy. Dzwonił facet od szafy, że będzie montował do wieczora.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja to jestem do 14 - 15 tylko także na spota za wcześnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Cześć Dziewczyny Jestem w tym Waszym LUBLYNE codziennie. Ale macie tutaj boskie drogi....A porządne to rozkopane.
-
Spoty Puławskie
w czwartek będę leciał przez Puławy ok 20
-
Spoty Puławskie
Kurde Paput, a najciekawszy wątek na forum się zrobił. Detektyw Armi i Al Paputos No i dobrze ze wsio wyjaśnione. To kiedy ten spot ? Pokażę Wam konkretną furę
-
Spoty Puławskie
Armi odpuść, Paput napisz jak z tym spawem, był czy nie. I będzie po sprawie... Szkoda życia na takie rzeczy.
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
LU_Angel nie wiesz że lubelscy rezacze wszystko sami ogarniają :bicz3: Do roboty Leniu, przez zimę sam spolerujesz, a 300 stówki na coś innego się przyda.
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
That's the way i like it
-
Spoty Puławskie
z kumplem się chajtasz ?
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
Jakby coś było chętnie wpadnę. Ale Japanesem
-
Spoty Puławskie
W tą niedzielę będę w Radomiu.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Specjalna nuta na ta okazję :gwizdanie: Peja-Na Dnie
-
Spoty Puławskie
Kiedy macie ten spot, bo będę w okolicy... :gwizdanie: Jak pozwolicie to może zajrzę
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
sknera
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Błotnik se napraw. Koło naprawdę fajne jak na zimę