Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. U Ciebie Kowi póki co nawet eksploatacji nie ma
  2. Dawaj Mrogal na pomarańcz sukę walniemy, taki z Lambo
  3. Oczywiście jestem jak najbardziej za i lubię popatrzeć na te efekty, także powodzenia Panowie.
  4. Kurde kasa jak kasa ale ile czasu pochłania ten detailing
  5. Wy to powaleni jesteście Może pożyczyć Wam fartuch sterylny i rękawiczki gumowe ? Pozytywne Wariaty
  6. 11 mm mniejsza średnica koła . Czyli będzie 5,5 mm niżej.
  7. Tak jak wyżej napisane, trzeba się zorientować jaki mają otwór centrujący, bo mogę być potrzebne pierścienie. Inna sprawa że drogie są, złazi farba Żadna okazja. Poszukaj sobie ori łopat 16. Kupisz taniej, ładniejsze i mocniejsze. np te : http://allegro.pl/5x112-16-et45-audi-alufelgi-felgi-aluminiowe-i1891579751.html
  8. Zajebysty kolor, felgi czarne dać i czerwone zaciski Szkoda że klapa nie US. Masz halogeny do RS ?
  9. Odezwał się Ten od naklejek Kurde ale szkoda tył łopat co masz, zayebyste są.
  10. Białe z czerwonym paskiem
  11. Jak taki amator jak ja przyturlał się na 19, gwincie, to znaczy że każdy da radę :gwizdanie:
  12. Krystian żeby nie było recarosową żubrówkę miałem dla Ciebie w Zamościu A tak, hmm chyba sam wypiję...
  13. a może ściśnięte tym wynalazkiem z allegro ?
  14. chyba amorki ma wybite, bo jakieś takie niskie
  15. Przodem w dołku stał.
  16. Zobacz Mrogal jakie fajne fotki zdybałem
  17. Oblukałem dzisiaj na żywca i muszę powiedzieć że naprawdę fajnie wygląda. Wsio ładnie, pięknie zgrane, ze smakiem. Koło wygląda rewelacyjnie A tu kilka fotexów ode mnie :
  18. Chodziło mi że nowy kolor na kole, o tak miało być.
  19. Muszę powiedzieć, że auto naprawdę robi wrażenie. Zmiana koloru i nowe koło, to mody trafione w 100 %. Pochwal się co będzie dalej ?
  20. medik odpowiedział(a) na m-d5 temat w Audi A4 B5
    Wartości na kluczu będą różne w zależności od stopnia zużycia maglownicy. Trzeba próbować, dokręcić trochę i przejechać się. Cyfry nikt Ci nie poda.
  21. grn Ciebie rano widziałem na Abramowicach ?
  22. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jasna sprawa że lepiej na zimę zostawić, niż za taką śmieszna kasę puszczać. Moskal na wiosnę podrzucisz do mnie to się odmaluje po kosztach.
  23. Mi najbardziej podoba się przeróbka zderzaka S na RS look'a. Fajny pomysł. Ogólnie auto wygląda teraz o niebo lepiej
  24. Kolego folia wenecka nie jest dobrym pomysłem do żadnego koloru auta....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.