Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. teraz to już w każdej chwili...
  2. Też lałem "pod korek" ale mi weszło max 67l ale za 400pln nigdy
  3. jakiś rok temu był identyczny przypadek
  4. Jeżeli ktoś ma ori kołpaki to może zakładać bo marketówki to... Ja mam i zakładam-jak bym nie miał lub jak się zniszczą nie będę zakładał napewmno nie ma sensu dokupywanie BTW to temat już jest o stali i kołpakach
  5. Niestety nie wszystkie-tak jak w B6
  6. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Na jakiej rzeczce łowisz te brzany? Trzeba bedzie wpaść
  7. Oczywiście odbieganie od sedna sprawy ale powróćmy do tematu po... Zrobić referendum...
  8. oj miejmy
  9. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    na kukurydze.na splawik. No proszę.U mnie też siedziała ładna brzana ale po regulacji rzeki wszystkie się wyniosły. Na ser nie próbowałeś?
  10. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem jak w innych częściach Polski ale u mnie bida jak nigdy może nie jeździłem tak często jak kiedyś ale wyniki były mniej niż mierne moim zdaniem to ta pogoda popieprzyła tegoroczne połowy nie było nawet kilku dni pod rząd z jednakową pogodą i ciśnieniem...
  11. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Na co ją złapałeś? Jeszcze tydzień został na szczupaka
  12. Jak ktoś ma bilet(y) to priv poproszę
  13. nie i szczerze mówiąc nie wiem jak się to robi Poszukaj na forum jest sporo vag konieczny
  14. Posiadam kompresor denso o nr. 8E0 260 805 BA. Ktoś wie jakimi oznaczeniami na końcu(chodzi o litery)można zastąpić mój obecny?
  15. fayera odpowiedział(a) na kajzera temat w Audi A4 B6
    racja po co przepłacać
  16. Napewno podałeś mi numery paska bez komresora?
  17. kompresor normalnie z prawej ptrząc od auta a jakie ma to znaczenie? 04'rok
  18. Fakt...silnik jak Twój profil
  19. Wiem,że to rzadkość ale B6 wychodziły bez klimy i tu mam pytanie jaki jest numer paska wielorowkowego bez klimy,ponieważ kompresor wyląduje na stole,a auto potrzebuję na codzień i nie mogę zostawić na kilka dni w warsztacie....
  20. I to dobry ściągacz jesteś chyba jedyny albo masz tyle pary w łapach
  21. Gdy dodam na postoju obrotów tak do około 1800 to chrobotanie ucisza się do zera ale gdy nawet podczas jazdy pedał z gazu to przy schodzeniu z obrotów powraca dzieje się tak od ponad 2 m-cy i na razie nic się nie dzieje Dlatego pytałem wcześniej jakie sprężarki tj.numery podejdą
  22. Może ktoś napisać nr sprężarek sprzed 06.2003 i po 06.2003 Czi jest jakaś różnica między 1.9,2.0,1.8 itd... Czy jak ktoś już wcześniej pisał przypasi od passata,skody itd...?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 21:08_________________________________________________Ile łożysk znajduje się w samym komresorze i ma ktoś numery? I schemat kompresora?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.