Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. No to super,że problem rozwiązany,najgorsze co może być to szukanie przyczyny... No i jest nowe spostrzeżenie.
  2. Mam to samo od 3 dni.Pewnie przez mrozy. Rozbierać jeszcze mi się nie chce bo zimno. Spróbuję sprayem.
  3. Audi wydaje mi się miało podgrzewaną przednią szybę ale rzadkość.
  4. Poczekajmy-zobaczymy. Porównywać będzie można po pierwszych startach...
  5. fayera odpowiedział(a) na kami050 temat w Audi A4 B6
    Sruby torx-y-zobaczysz na słupku po otwarciu drzwi.
  6. fayera odpowiedział(a) na kami050 temat w Audi A4 B6
    no jest mała regulacja na śrubach,a co się stało,że do blacharza chcesz oddać?
  7. A płyn kiedy ostatnio wymieniałeś?
  8. No dobra dam znać jak wszystko podepnę-jeszcze nie kupiłem S-sub-a...
  9. No to trza kupić VGA. I jeszcze jak będzie z dzwiękiem,trzeba się oddzielnie podpinać>
  10. Euro-S-Video-Cinch
  11. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam w klubie. I tak można powiedzieć,że 20 lat. Głównie nad Wkrą siedzę bo najbliżej,chociaż 3 lata temu spieprzyli moje ulubione miejscówki...
  12. Witam panowie.Jak w temacie,chodzi o podłączenie PC pod LCD i jak to jest u Was z jakością dzwięku i obrazu? W moim przypadku na dzwięk nie narzekam ale mam problemy z jakością obrazu, jest jakby lekko zamglony obraz,ikonki da się odczytać ale też są rozmyte. Jak poprawić jakość obrazu bo próbowałem różnych ustawień i nic? TV Samsung 37''.
  13. "Wódko pozwól żyć" Już nie mogę.....
  14. Dzwoniłem do niego ale powiedział,że ma jakiś kolo ze śląskiego do niego podjechać w sobotę i jak ich nie wezmie to dopiero wrzuci mi fotkę wewnętrznej strony. a teraz ile za nie chce? jeżeli chodzi o wygląd to mi zupełnie nie podchodzą wuju Tobie nie muszą,dla mnie super wygląd-nie wiem jak z trwałością...
  15. ok.postaram się go nakłonić bo jakoś nie bardzo mu się wczoraj chciało. Twierdził,że dał za nie 2000PLN półtora roku temu.
  16. Orientuje się ktoś co to za felgi i o jakim ET? Sprzedający twierdzi,że nie ma na odwrocie made in ... i twierdzi,że napisane jest na odwrocie ET:i jakieś litery mi podał,nie ma cyfr. Jezdził na A6 99'. I jeszcze pytanko czy ktoś z Krakowa nie wybiera się w najbliższych dniach do Wawy lub bardziej na mazury?. [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:07_________________________________________________Nikt się nie orientuje? żadnych skojarzeń?
  17. Panowie jakie jest ET max-min. felg w A6??? Potrzebuję odp.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 19:26_________________________________________________ Potrzebuję odp. dziś plissss[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 20:17_________________________________________________Dla potomnych którzy mają lub będą mieli A6 ET 38-45 max.
  18. Może jakaś mała premia będzie... A może kierowniczka to przyszła żona
  19. Sory Grzechu,że teraz ale brakło czasu. Wiadomości niciekawe-niestety nie należy Ci się 13-stka. Gdyby to była umowa na czas określony to tak.
  20. Po przekręceniu włącznika świateł. W dzień prawie niewidoczne,żeby nie powiedzieć niewidoczne...
  21. Przy zegarach masz taki podłużny plkastik,podważasz go i masz 2 śrubki, odkręcasz je i wypychasz zegary,najlepiej od tyłu od bezpieczników. Mi też coś trzeszczy od strony pasażera,tyle,że nieraz zanika.
  22. Nie wiem czy nie jest tylko dla stałych-jak żona wróci z pracy to dam Ci znać, pracuje w podobnej branży i ma 13-stki...
  23. też takie coś muszę sobie nakleić Ja od wakacji powinienem mieć taką nalepkę.
  24. Też wybrałbym DEZENT-y-sprawdzona marka i ładnie wyglądają.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.