Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kolega kibic Barcy? :cool1:od niepamiętnych czasów
  2. fayera odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Najlepsi byli w ostatniej kolejce LM 2:3 z dziadkami z Mediolanu
  3. A może masz na myśli diody które są też w przednich lampkach w pakiecie oświetlenia?
  4. Nie wiem czy czytałeś http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=manetka+a6+pasuje ale chyba tam ktoś wspominał o manetkach od A6. Moduł powinien mieć chyba końcówkę:L,N,M,P,J-nowsze Q,R
  5. http://www.allegro.pl/item793379761_felgi_17_s_line_audi_5x112_vw_5x100_jak_nowe.html nawet w 17'',podobają mi się...
  6. Z tego co wiem to manetki z A6 nie pasują ani do B6 ani B7
  7. Sprawdz czy dochodzi napięcie.
  8. Chopy a powiedzcie,czy te felgi mają rozstaw 5x112 http://moto.allegro.pl/item785051304_mercedes_w_210_211_203_17_nowy_model_za_mala_kas.html i czy można usunąć z nich znaczek mesia i wstawiś oooo Nie chodzi o te konkretnie z aukcji t.j. przykład lub coś bardzo podobnego 5 ramion w Srodku BLACK-thnx
  9. KUMPEL DO KUMPLA: -Ty może byśmy w sobotę zaszaleli i zorganizowali jakiś sex grupowy? -Super,extra pomysł-no a kto miałby być? -No ja,Ty i Twoja żona...
  10. No w sumie jeżeli wszystko ok to poco ale jak w cenie i będziesz miał nadmiar czasu to czemu nie.
  11. Ja wtopiłem kiedyś 2 szpilki i jest
  12. U mnie też 2 bieg coś ciężko wchodzi-reszty objawów nie mam.
  13. Ucieknie "Uciec ale dokąd"? Myślę,że nie ucieknie-dwóch Polaków walczy ale bardziej wierzę w Tomka...
  14. Oni podali Ci cenę za rozkodowanie ale zapytaj się o sam kod.Podasz vin i tyle...
  15. 150zł -to sobie liczą. ktoś z forum robi takie rzeczy,może się odezwie
  16. Złodziejski system banków-jak zawsze.PKO to tragedia. Ja mam pożyczkę z firmy na 1%
  17. Wal na priva rudik z nieba Ci Damiancio spadł
  18. Szczotka z miękkim włosiem.
  19. Ja pierwszą wymianę oleju jaką robiłem,zalałem właśnie mobilem1 spełniającym normy i było przez 15000km i było super-teraz mam zalany motul i też jest super... Kolegi ittt może jakbyś porównał pracę silnika z innym audi-najlepiej z tym samym silnikiem.
  20. ruskie to mają nasrane
  21. No właśnie brudu(kurzu) nie widać bo jest wewnątrz,na zewnątrz to tyłkami powycieramy-tylko dokładne i dogłębne pranie ale to chyba nie pora.
  22. Drugie to tragedia. Nie lepiej 17''?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.