Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów
a jak można je zrobić? przecież ich nie pomaluję
-
[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów
no właśnie... widziałem gdzieś czarne wężyki silikonowe do podciśnienia, to może znajdę i złączki
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
u mnie pod maską będzie black madafaka satanedition :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 18:47_________________________________________________no chyba że nie znajdę czarnych złączek to będzie black madafaka satan edition with blue silicons
-
[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów
kto Cię przekonał? a zasięgnąłem opinii tu i tam no i Wy i ten wykres (z FMIC'em): [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 18:43_________________________________________________ zwłaszcza te +300 mam trochę takich opasek jak sprzedaje SID, kilka dokupię, trochę rurek i szukam czarnych silikonów...
-
[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów
Panowie, dzięki za pomoc przekonaliście mnie że jednak FMIC, rzeźby trochę więcej a efekt dużo lepszy, pryśnie się go czarnym matem i będzie cicho-ciemny
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wiem, ale chciałem taką profi i polerowaną
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
tak dokładnie taką: chciałem jeszcze ładnie wyciętą na CNC zaślepkę EGR'a na kolektor wydechowy, ale nie dało rady +100 to jeszcze się wahałem, ale jak mówisz że +300 to robię
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
i jeszcze naklejki battalionu 2x +15, każdy wunderbaum +5 (a mam ich chyba z 5 w aucie ) ...jakby tak podliczyć to chyba już ogarniam LEVEL 2 :decayed:
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
Sztomel chyba wspominałeś w tym wątku że masz odłączoną odmę z dolotu, możesz opisać jak to u Ciebie wygląda?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
typowe zegary z polifta Michał a FISa nie rezasz dokładnie, zwykłe zegary z polifta z podświetleniem ustawionym na max a co do FISa to gdyby się trafił w dobrej cenie, poliftowy to czemu nie :gwizdanie: ale teraz priorytetem jest IC... i to chyba jednak będzie FMIC Pany jak zdemontować (i nie zepsuć ) uchwyt do telefonu z podłokietnika? o tym cholerstwie mówię:
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
a mi nie chciał zrobić
-
Nimbus Grau Perl Effekt
sam jakiś specjalny specyfik, lakier, utwardzacz czy co to się tam jeszcze daje?
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
zestaw dyskotekowy, klatka-biceps
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Mrogal sam malowałeś te felgi?
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
to się nie zgadzaj miałem na myśli to że nie da się naprawdę hardkorowo budować masy (czytaj: zrobić z siebie świnię jak kulturyści między zawodami) i jednocześnie utrzymać kaloryfer na brzuchu zgadzam się z kolegą Kamosorem, potrzebny jest cel (tylko realny a nie +15kg do masy i rzeźba w rok ), ale też systematyka i upór, był czas że ćwiczyłem na siłowni w której temp otoczenia w zimie wynosiła ok-10st (na dworze -20), woda marzła chwilę po odkręceniu butelki ale byłem tam 5 razy w tygodniu i targałem żelastwo, bardzo ważna sprawa w tym sporcie (zresztą chyba w każdym) to psychika i upór w dążeniu do celu [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:23_________________________________________________ tylko się nie
-
[B5 AFN] Srebrna piękna limuzyna :-))
wydaje mi się że kolega mówi o białym podświetleniu zegarów (jak w poliftach) a nie o białych tarczach i taka zmiana jak najbardziej na plus
-
[B5 AFB] Nowe turbo -gdzie szukac
Jak szukałem w tamtym roku do siebie, to za regenerowana AWX krzykneli 1800zł ogólnie na temat tej firmy można duzo znaleść pozytywnych wypowiedzi słyszałem że ceny mają wysokie, ale i sprzęt który oferują też niezły ale tylko słyszałem, więc może ktoś z forum coś u nich robił i mógłby się wypowiedzieć na temat profesjonalizmu tej firmy swoją drogą dwuletnia gwarancja (chyba bez limitu kilometrów) jest kusząca
-
[B5 AFB] Nowe turbo -gdzie szukac
Panowie, a http://www.turbo-tec.eu/pl/index.php ?? Ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia?
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
jeszcze nie, Jarucki dzisiaj wysłał mi flanszę ale pamiętam jak odkręcić bo czyściłem też stary
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
specjalne klucze raczej nie, zwykły imbus (nie pamiętam dokładnie rozmiaru), tylko mówiąc zwykły mam na myśli np takie: bo grzechotkami i nasadkami nie dojdziesz, przeszkadza gruszka od turbo (przynajmniej u mnie) i radzę od razu wymienić uszczelkę, koszt ok 7zł, do dostania w każdym sklepie motoryzacyjnym
-
Strefa Śmiechu
profil tego drugiego już kiedyś widziałem ale mietek fajny
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
ważne żeby nie był waniliowy doradź jakiegoś niezłego gainera, mutant mass daje radę? brałeś to? ...bo muszę Cie jakoś dogonić
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
ooo to prawda ! i pamietajcie o takich pierdolach aby rozgrzac nadgarstki i kark... ja kiedys zapomnialem rozgrzac kark i teraz musze robic barki z mocno pochylona glowa bo inaczej cos mi strzyka w kapturze i potem 7-14 dni nie moge ruszac glowa ( pewnie nadciagam wiezadlo ... ) wiec kontuzja pewnie na lata bo tak juz mialem 3 razy. :/ u mnie podobnie, brak odpowiedniej rozgrzewki i bark wyyebany... pomyśl bardziej nad czymś takim http://www.supleshop.pl/produkt/3128/pvl-mutant-mass-6-8kg niezłą ma opinię ten gainer, sam sobie chyba coś takiego zaaplikuję
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
dobrze prawi, słuchaj Nowaka dodałbym tylko: dobra rozgrzewka to podstawa
-
[B5 AFN] Srebrna piękna limuzyna :-))
da się fajnie zrobić furkę? da się tak trzymaj