Treść opublikowana przez Michał
-
Radio włącza się za głośno
Concertów by Blaupunkt?
-
[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)
yyyyy... przecież dokładnie tak jest w poliftach i jest dobrze
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
to dziadzia szybko jeździł do tego kościoła :decayed: plany na plus
-
[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)
naprawdę nieźle Ci wyszło to podświetlenie zwłaszcza zegary
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
folia, folia sam planuje tak zrobić
-
[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)
patrzę, patrzę i tych zmian nie widzę zapodaj jakieś fotki jak to wszystko świeci a tak poza tym to fajna widać że zadbana
-
[B5 AFN] Temperatura na kanale 49
u mnie od 30* z tego co widzę po wątkach to w przedliftach od 45*, a w poliftach od 30*, pewnie zależy od klimy
-
Radio włącza się za głośno
w starych concertach jest coś takiego jak menu serwisowe, nie wiem może i u Ciebie też jest to opis interesującej Cie opcji w trochę starszym radiu, pokombinuj, może da radę: Tryb serwisowy uruchamiamy następująco: Na wyłączonym radio (wciśnięte pokrętło) przytrzymujemy przycisk TP i włączamy radio (naciskamy pokrętło). Ustawiamy tam kilka wartości, są to m.in. GALA, NAV, TA, VOL i inne. ONVOL Ustawieniem wartości ONVOL ograniczamy maksymalny poziom głośności, w którym może zostać uruchomione radio. W trybie normalnym podczas włączania radia zostaje przywrócony ostatni poziom głośności. W przypadku gdy w.w. poziom jest wyższy niż ustawiony w opcji ONVOL poziom głośności zostanie automatycznie obniżony do wartości ONVOL. Dopasowanie poziomu głośności może zostać przeprowadzona indywidualnie. - Wybrać w trybie konfiguracji pozycję ONVOL. Wyświetlacz pokaże "SETUP ONVOL" i aktualną wartość. - Za pomocą guzika (1) ustawiamy żądaną wartość. Zakres zawiera się pomiędzy 1 a 35.
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
ale że karbonową? a masz jakieś fotki DIY karbonu?
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
no niby tak, ale tam całą robotę robi karbon nie widziałem ładniejszej kierownicy do b5... a jak już obszywać to może konsolkę tez?
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
widziałem tą fotkę na zagramanicznym forum w temacie "Official" The Sickest B5! To już liga światowa :slina: jeśli zrobisz cos w podobie to w kącie urządzę sobie ołtarzyk z Twoim zdjęciem chyba ps dzięki za info, czekam na paczkę od Ciebie
-
[B5 ANA] 2000 r. SANTORINBLAU PERLEFFEKT
gdyby miało 1.9tdi powiedziałbym że jest lepsze od mojego... a tak jest tylko ładne :decayed: dobry kierunek modów pochwal się jeszcze wnętrzem
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Dramat...
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
ja jebie malina... zakładaj jak najprędzej
-
[ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
ale AFN chyba nie wykorzysta potencjału drzemiącego w tym modzie :decayed: trzaby moc podnieść... np pomalować wszystkie literki w TDI na klapie na czerwono
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
na śląsku nie lepiej a program już jest? czy może planujesz jakieś grubsze mody pod maską?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to jak nazwać człowieka który jeździ na 19" po naszych drogach? zegary konkret tylko nie wiem czemu ale myślałem że będą miały białe podświetlenie
-
[ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
:polew: "miszczostwo"
-
[ALL] Garrett gt1749vc
wydechowym? przecie, z tego co wiem, kolektor wydechowy pasuje do turbo awx/brd
-
[ALL] Garrett gt1749vc
stara szkoła mówi: większe turbo=lepsze turbo :decayed: a jaką konfigurację planujesz? turbo awx+kolektor ssący awx+0.216+fmic+program? ile masz zamiar kunia wyciągnąć?
-
[ALL] Garrett gt1749vc
jak się bawić to się bawić, powalcz trochę z brd jeśli celujesz w jakieś 170km to turbo z awx będzie miało sporo roboty przy takiej mocy, a dla brd to chleb powszedni. chyba gdzieś widziałem (nie potwierdzone) że da radę zrobić taki myk: silnik afn/avg+turbo brd+wąż z awx (mowa o wężu między przepływką a częścią zimna turbo). jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym roku moje padło dostanie taki zestaw
-
felgi od R8
Dokładnie myślę że za taką kasę można trafić jakieś ori używki lub markowe felgi
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2098-Dodatek-do-diesla-Diesel-Spulung-Liqui-Moly-2186-Opakowanie-0-5L-.html zalałem czymś takim i mimo że sceptycznie podchodziłem do różnego rodzaju dodatków to efekty są zauważalne przede wszystkim kultura pracy na plus, a głównie o to mi chodziło profilaktycznie będę stosował co jakiś czas
-
Skradzione kola
jeśli będą w jakiejś normalnej cenie to bym się pisał
-
Wymiana gumowych nakładek w kluczykach
niestety u mnie to samo ale i tak wygląda lepiej niż oryginalna dziesięcioletnia