Treść opublikowana przez Michał
-
[B6 AVF] Skórzana kiera (obszywana)
no to tylko jechać i obszywać :> a do tego zrób sobie jeszcze mieszek z tej samej pikowanej skóry i będzie http://moto.allegro.pl/item777685843_usluga_kierownica_audi_a4_s4_a6_s6_a8_s8_98_00.html to obszycie jest mega, może kiedyś i ja się skusze +mieszek+obszycie ręcznego
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Tak marudziłem o to zawieszenie, bo na przyszły sezon szykuje u siebie taką zmianę Podoba mi się w Twoim aucie że ta gleba nie jest przesadzona i dlatego chciałem wiedzieć czy to jest -30 względem 1ba czy 1be. Masz może jakieś namiary na te Eibachy?
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
nr 1 19" będzie ale bardziej mi się widzi tak jak na fotce, bez żadnych czarnych środków itp
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
gdyby nie dawało Ci to spokoju to zawsze możesz sprawdzić na naklejce w bagażniku, obok zapasu dobrze mówi
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
mają rozmach skurwisyny :polew:
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
ładna, mimo tego że avant tych felg bym nie malował na czarno, teraz jest A milicja się nie czepia przyciemnionego przodu? Ile masz %?
-
[B5 AFN] Najmocniejszy AFN na forum?
A w temacie to rtocki tez wydłubał coś kolo 170km i 350Nm na seryjnej pompie z tego co pamiętam
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
tył lepszy niż ori, popieram
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
wyposażenie :kox: te Eibachy to tylko sprężyny? Amortyzatory zostawiłeś seryjne? Ori miałeś 1ba czy 1be?
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
Droga taka przyjemność? Bo nie powiem, cieszy oko
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
Zostałem przewieziony i jak dla mnie trochę za twardo :gwizdanie: Ale przynajmniej nieźle się prezentuje tylko ten chrom na metry chrom madafaka ps. ta fotka idzie na mistrza :polew:
-
Doczego służy GALA i jak Używać
:gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81855.0.html;highlight=concert+serwisowe
-
[ALL B5] Radio Concert II CD
Z pinem 6 (podświetlenie w starym radiu jest na 6 pinie, wpinasz kabelek w kostke, nie w gniazdo radia) i wówczas wszystko gra. Może jakoś wybrnę A zaoszczędzone 250zł dołożę do nowych wtrysków czy większej turbiny kwestia podejścia, każdy ma inne
-
[ALL B5] Radio Concert II CD
wiesz, wlutowanie kabelka od podświetlenia to 10min, a can-adapter to ponad 200zł :gwizdanie: a czytałem gdzieś że te całe adaptery nawet gdy radio jest wyłączone pobierają sporo prądu a idzie zima więc rozładowany akumulator to nic dobrego
-
[ALL B5] Radio Concert II CD
dokładnie ten kabelek masz uciąć regulacja podświetlenia przycisków będzie działać razem ze wszystkimi w aucie (pokrętłem w liczniku), a dodatkowo concert II automatycznie reguluje sobie podświetlenie wyświetlacza w zależności od ilości światła w kabinie:) jedyne czego nie będziesz miał bez can adaptera to wyłączanie i włączanie radia po przekręceniu kluczyka. No i jeszcze concert II będzie sie wyłączał co godzinę, ale to chyba nie jest takie straszne :gwizdanie:
-
[ALL B5] Radio Concert II CD
jaki dobrze mówi, musisz uciąć kabel z pierwszego pinu zasilania. Starsze radia audi mają na tym pinie GALE, a concert CD ma na nim sygnał BOSE. (o ile dobrze pamiętam to u mnie ten kabel był biało-niebieski, ale nie ma reguły) tu masz link, zobaczysz o który pin chodzi http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm a tutaj link do instrukcji montażu podświetlenia bez can-adaptera http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic230940.html kabelek wyprowadzasz na zewnątrz obudowy radia i wpinasz się w pin 6 kostki zasilania, sprawdzone, działa:)
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no nie licho :kox:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jeśli SwirlX lub Plast-X to masz na myśli ręczną czy mechaniczną polerkę? Efekt widoczny na zdjęciu jest tylko przy zapalonych światłach, gdy są zgaszone prawie nie widać tych odprysków/zmatowień. Szczerze mówiąc trochę boje się użyć papieru ściernego...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie, a może Meguiar's ma jakiś środek do polerki tworzyw sztucznych? Chodzi mi konkretnie o lampy przednie...
-
[B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
Szybki ten Twój kulfon Pochwal się lepiej z jakiego dokładnie silnika (alfy) wziąłeś IC, może rozpoczniesz nowy trend na forum... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
więc wystarczy że kupię kierownicę "s" z polifta i taśma z mojej aktualnej poduszki będzie pasowała?
-
[ALL B5] Dekielek zewnętrzny uchwytu na kubek w B5
100zl to i tak sporo jak za kawałek tworzywa :> w a4 ten uchwyt ma nr 8d0 862 534 A w a6 4b0 862 534 C więc raczej są inne. Chociaż na obrazku w ETCE wyglądają identycznie
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
no to zgłupiałem na tych dwóch aukcjach jest taka sama taśma a poduszki różne http://moto.allegro.pl/item754105799_komplet_poduszek_air_bag_audi_a6_97.html http://moto.allegro.pl/item744012282_audi_a6_poduszki_komplet.html chyba trzeba będzie znaleźć chwilę i to rozebrać
-
[ALL B5] Dekielek zewnętrzny uchwytu na kubek w B5
ETKA mówi że uchwyt na kubek to jeden element. koszt w ASO ok 220zl
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
Nie chcę zakładać osobnego tematu, więc zapytam tutaj. taśma poduszki będzie pasowała z takiej kierownicy: do takiej?