Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. bo nie były robione na lustro, tylko odświeżone przed sezonem:wink: ---------- Post dopisany 25-05-2013 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 11:38 ---------- To mówiłeś Tomeczku że lakier masz w dobrym stanie?
  2. ja bym robił fiolet:wink: dekory też, tylko lakierowane a nie jakieś tam szmaty:naughty:
  3. Oj tam, od razu gniecie... ledwie odchamiona, do prawdziwych zapaleńców mi daleko:wink:
  4. No możemy zrobić jakiego spota przy którymś czerwcowym weekendzie:naughty:
  5. nie do mnie tylko do j**anego imageshacka:facepalm: poprawię to wieczorem
  6. Dobra robota wujek:kox: Hologramów nie narobiłeś?
  7. Co mycie podpieram wosk jakimś QD więc ciężko powiedzieć ile wytrzymuje sam wosk, ale nowa warstwa idzie co ok 2 miesiące. Ktoś może powiedzieć że za często, ale ja jestem zboczony i lubię krople jak na masce wyżej:wink: ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- staram się
  8. kręci się jeśli o to pytasz:wink:
  9. zbiorniczek z alledrogo, zamiennik ale wygląda przyzwoicie:wink: na pewno lepiej niż żółty 14-sto letni, resztę powiem jak założę, może uda się jutro:wink: jakby co to ten: Zbiornik wyrównawczy Audi A4 A6 Passat Superb (3055481678) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a czarna buteleczka to płukanka silnika przed wymianą oleju Millersa, sam jestem ciekaw czy nie spłynie razem z uszczelkami:decayed: ---------- Post dopisany 19-05-2013 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 23:19 ---------- Srebrna w końcu po zimie odszczurzona:hi: Mycie wnęk, odsmalanie, glinkowanie, i później to co tygrysy lubią najbardziej:naughty:: -cięcie na grubo -później nieco łagodniej -i takie lekkie mizianie No i tradycyjnie coli, bo na srebrnym wszystko wygląda tak samo i nie ma się co szarpać, a przynajmniej zabezpieczenie dobre:wink: Po robocie:kox:
  10. Stąd moje zdziwienie jakim cudem na "poprzednim" setupie tarło... Wysłane z mojego GT-I9070 ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- Niekoniecznie:rolleyes: Wysłane z mojego GT-I9070
  11. co za bzdury:facepalm: a co kolega o tym mysli? kolega ma na myśli że na każdej szerokości felgi da się zrobić naciąg, wystarczy odpowiednio dobrać oponę fafnasty masz gdzieś foty auta? Bo sam jestem ciekaw jaka to musi być gleba żeby 7,5J et45 przycierało o błotnik.
  12. Oczywiście, na szczęście Maju jest sprytniejszy od tych wszystkich pseudo-fachowców i handlarzy i się nie dał
  13. tego brakowało:thumbup1: tylko gumy tam faktycznie niewiele i robi się szpara w nadkolu, 1-2cm niżej byłoby idealnie:naughty:
  14. Ale że jak sprzedam?? Następny co pogoni i będzie żałował Wysłane z mojego GT-I9070
  15. Nie. Teraz pomyśl ile razy Tobie mówiono żebyś się nie odzywał w tematach sprzedaży:facepalm:
  16. A melodyjkę też jaką wygrywa?
  17. Fura zdrowa fc**j, tylko trochę nie pasi mi to wystające koło z przodu, 10mm głębiej byłoby idealnie:kox:
  18. Mistrzowski jest ten avant, Cymek gratuluję upchnięcia tych felg, jest kosa:kox:
  19. 2.4.13
  20. pokusiłbym się o stwierdzenie że jedna z najładniejszych:whistling:
  21. Ale Wy musicie mieć drogi w tej Rudej, zazdroszczę
  22. którą wersję tapa masz?
  23. czyli działa normalnie jak piszesz posta klikasz ikonkę zdjęcia i wrzucasz z galerii, albo bezpośrednio na forum, albo przez hosting tapatalka:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.