Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. korci mnie żeby dorzucić go do wiosennego zamówienia:naughty: zwłaszcza po obejrzeniu zdjęć/filmów:whistling:
  2. droga taka usługa wiercenia w felgach?
  3. Przez AirDroid na kompa i z kompa do picassy Wysłane z mojego GT-I9070
  4. dzięki:hi: a gdzie jeśli można wiedzieć? tutaj masz wątek o rezaniu kierunków http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-kierunkowskazy-przednie-stylu-amerykanskim-186934/
  5. jakoś niespecjalnie chciałbym potraktować rozpuchem lampę
  6. moja:wink:
  7. KW, H&R, Eibach, FK, Supersport, Tein, Bilstein - to tak z grubsza na KW znośnie się lata, mimo że dość sztywny:wink: ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- PUMA z forum ma za 1400pln nówkę Supersporta do ośki, albo przynajmniej miał
  8. najlepiej to czerwony lakier transparentny, ale to już mod nieodwracalny:kwasny: Glinek pamiętam miał pomalowane lampy jak dla mnie folia daje radę, z odległości 1m nie poznasz że pasek jest naklejony:wink:
  9. To oficjalna data?
  10. zdjęć to ja nie umiem robić, magia fotoszopa:wink: ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- dokładnie:thumbup1: nie ułatwia to cofania, ale tragedii też nie ma
  11. taką FOLIA DO LAMP 11 KOLORÓW 30CM X 50CM (2972771507) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. to chyba nawet Vario będzie zaskoczony:decayed:
  13. dzięki:hi: jak już wygrzebaliście wątek to rzucę jaką fotkę
  14. a jak chcesz zrobić połysk dipem?
  15. Nie gadaj glupot i nie wprowadzaj ludzi w blad... Wysłane z mojego GT-I9070
  16. to zrobimy tak, jak tylko się pojawi pentagram to go kupuje i lecę do Ciebie na zamianę za S3:naughty:
  17. jebnij na złoto, Szafa się ucieszy:decayed:
  18. nic lepszego Ci z tych zdjęć nie zrobię
  19. Będzie dobrze, o ABSy itd się nie martw:wink: Jedynie będziesz musiał bardziej uważać na krawężniki, zresztą Swir Ci podrzucił foty jak to będzie wyglądać Library | 9_225_35_R19
  20. et 35-45 i 7,5-8J wtedy to ma ręce i nogi:wink:
  21. za duże et, potrzebne będą dystanse żeby to jakoś wyglądało poza tym między przodem a tyłem będziesz miał prawie 2cm różnicy w średnicy koła
  22. Kurcze jakieś wąskie to koło masz jak na 20".Co to za model że ma tylko 8,5J? Na 8,5J to fajnie leży 225, ewentualnie 235
  23. A jaki fabrycznie jest rozmiar koła w C6?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.