Treść opublikowana przez adrianus
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siemano to jest nas trzech, juz daaawno nikt nic w "nocnych" nie pisal, trzeba ozywic watek:)
-
[B5 AEB] 1995r. 1,8T Quattro. niebieska nowe fotki wnętrza
pomaluj jeszcze jedynie progi pod kolor, bo nie pasuja do pomalowanych listwach na zderzakach, poza tym to silnik git, naped mega gicior i odpowiednia felga. caly zestaw :good: gratulowac
-
Spoty Olsztyńskie
pochwale sie!! zdalem egzamin, odzyskalem prawko, teraz bede mogl juz w pelni legalnie piratowac na szosach
-
[ALL B5] Audi A4 Kameleon, troche S4, 17 " na chromie i dużo pracy = moje A4
przylacze sie tutaj do wszystkich tych, ktorzy sa za wiekszym kolem! wczesniej mialem 15'' , teraz 19'' i moze to zabrzmi dziwnie, ale w komforcie jazdy po normalnych drogach nie jest zle, za to jaka przyczepnosc:D oczywiscie trzeba mega uwazac na dziury, nierownosci i kraweznikach, ale jezdzi sie najzupelniej w swiecie normalnie. tak sie juz przyzwyczailem ze na nastepny sezon pewnie wrzuce 20'' bo tez da rade! a co do Twojego auta, to lakier wymiara :kox:
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
ja pier%#^* suhy, rece mi opadaja jak jakis pojeb z uporem maniaka trzymasz sie okreslenia "dziecko neo" :polew: i jaki Ty odwazny jestes, probujesz uciszyc kogos, normalnie truchleje przed Twoja wiedza Masz cos z deklem chyba nie tak, ale diagnozowac tego nie bede, idz do specialisty, poza tym to naucz sie poprawnie uzywac jezyka polskiego "ogladnac, dorosnoł" masz C-klase w CDI? fajnie, chyba taty, poki co zajmij sie swoim 1.6 LPG :gwizdanie: i na koniec to wielkie pozdro, hahah, bo rozbawilies mnie dzis dopisze jeszcze: trzeba czekac ok. 20 sekund? przed wylaczeniem? kup koledze w prezencie turbo timer lepiej! dooobra mistrzu suhy jestes dla mnie guru w sprawach motoryzacyjnych, skladam poklony przed Twoja wielka wiedza
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
nie ma to jak 22latek mowi innemu zeby dorosnal pewnie ze silnika aby jezdzic do 90'C grzac nie trzeba, ale zanim tej temp. nie osiagnie to nie wolno go wkrecac na wysokie obroty-to jest fakt, z tym sie nie dyskutuje.koniec z tym txtem odnosnie turbo u mnie Ci sie udalo regenerowalem nowa turbine, ale nie z winy mojego użytkowania jak plany masz to trzymam kciuki, byleby owocne byly. poczytaj wiecej troszke jak dbac o autko i tyle pzdr
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
sorry za ot, ale nie moge suhy dzieciaku Ty swoje auto jakims niebezpiecznym uczuciem darzysz(kochana, slicznotka itd) takie uczucia to na dziewczyne przelej,a nie na auto, bo chyba jeszcze z nim nie spisz Ty chlopie troszke doczytaj, bo nie spotkalem sie jeszcze ze stwierdzeniem ze silnik ,ktory ledwo co przekroczyl 60'C mozna krecic prawie do odciecia na maksymalnych obrotach 90'C jest to optymalna temperatura pracy silnika, wtedy wiadomo ze olej jest wszedzie rozprowadzony i dopiero przy osiagnieciu optymalnej wartosci wciskaj gaz do konca. No chyba ze sie myle, jak sie myle to dawaj dalej wraz z kolega katujcie auta, jemu turbo padnie, a Ty rozwalisz glowice bo widze ze masz podtlenek LPG
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
przeczytalem caly watek o twojej furze i jestem zalamany, robisz jakies tam mody, ok chwal sie. ale litosci, chwalisz sie chlopie filmikiem z youtube jak na praktycznie zimnym silniku dajesz furze w piz*e do samego konca, no masakra, az zal patrzec,a potem pewnie na allegro wystawisz z opisem ze zadbana, doinwestowana itd, zal zal zal
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
sliczny furacz, w fajnym stanie, graty za poczynione zmiany i trzymam kciuki za nastepne mody
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
teraz tylko pytanie: w jaki sposob zmienic ta chromowana obramowke na czarno? papierek scierny i czarny spray?
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
po prowizorycznej przerobce zdjecia jestem za czarnym grillem i juz zaczalem sie zastanawiac zeby u siebie na czarno tez zrobic:)
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
porobilem kilka nowych fotek, w sumie to nic sie nie zmienilo poza przyciemnieniem tylnej szyby i lekko dymionym kierunkom z diodami po bokach. Zalozone na poczatku plany bede musial zweryfikowac, heh gleby nie bedzie, chyba ze za 100lat jak zrobia drogi, do silnika to jedynie moze na jesieni chip poleci, poki co to nawet jeszcze lusterka nie wymienilem ale naprawilem listwe przy progu:D Pochwale sie ze wczoraj "wciagalem nosem" A4 2.5tdi-kolezka kolegi sobie kupil i chcial przetestowac sie z moim:] i cuz, nawet chlopakowi znaczek 2.5 tdi rs4 nie pomogl :/ nie wiem cos mi sie fotosik wiesza, nie moge zaladowac reszty zdjec, dorzuce pozniej
-
Spoty Olsztyńskie
elo chlopaki! kto jutro wpadnie? ja na 99% bede :]
-
Strefa Śmiechu
straszny beton :| co w tym smiesznego ze jakis mops bzyka na spiocha innego psiaka :/:/
-
Ciekawa gra jak komuś nudzi się w pracy :)
http://www.wykop.pl/ramka/223997/wydaje-ci-sie-ze-masz-podzielna-uwage-flash
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
gratuluje 2 miejsca!! Twoja fura jest dla mnie rewelacyjna, w takiej formie jak jest teraz wyglada swietnie. wiem ze masz jeszcze plany wiec trzymam kciuki i dalej bede sledzil watek Twojej niuni bo milo jest ogladac tak zadbane auto!
-
Strefa Śmiechu
ale fele 20' :kox: i w srodku mega :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
ja bede!
-
Spoty Olsztyńskie
Marianb- fajny pomysl, ostatnio bylem na majowce rotarianskiej n dajtkach to meeega aut na parking sie ustawiala, taka kolejka aut audi prezentowałaby sie rewelacyjnie:D
-
Spoty Olsztyńskie
jak dla mnie to pomysl ze spotem na dajtkch
-
Ceny paliwa marzec 2026
na bliskiej w olsztynie bioester po 3.15 a zwykly ON-3.70 Pb 95 na NESTE 4.40 :/
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
dokladnie to co powiedzial armistread: ze b5 staja sie coraz czesciej ofiarami agrotunningu, sa coraz tansze i coraz wiecej wiejskich szpanerow bedzie je miec:/ takze namawiam do bojkotu wszyskich posiadaczy a4 b5!! podnosmy cene rynkowa nasych aut, w ogloszeniach, na gieldach, wystawiajcie je drozej:D:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam wszystkich audimaniakow z okolic Bielska-Bialej!! goraco pozdrawiam ze stolicy Warmii i Mazur, od kilku dni jestem na szkoleniu z pracy w Bielsku i chcialbym pochwalic Wasza okolice, pierwszy raz jestem w tych regionach i bardzo mi sie podoba!! szkoda ze nie moglem wpasc na Waszego spota i Was poznac, ale, niestety, praca... Zapraszam wszystkich do krainy 1000 jezior i przy okazji na niedzielnego spota:D !! wielkie Pozdro, hej!
-
Spoty Olsztyńskie
mnie tez nie bylo:/ zaluje, ale prac, ehh no ale widzialem na Tuwima wieczorem Taktusia, jechal z rodzinka, a ja citroenem c15 , pozdrowienia z drogi:)
-
[ALL B5] B5 z dużym grillem hit czy kit
sam nie wiem, w sumie tragedii nie ma, najgorzej to nie wyglada, ale brakuje temu autu "czegos" w sumie gdyby to nie byl automat,a chcialbym miec sedana to pomyslalbym o tym egzemplarzu i potem rozkminial jak je ulepszyc:)