Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. I co tu dziwnego ? to normalne że radia mają inne wyjscia, znormalizowane jest tylko iso. Natomiast złącza w radioodbiornikach są indywidualną kwestią każdego producenta. Do tego złącza nie podepniesz alpiny czeka cię cięcie i lutowanie chyba że uda ci się znaleźć przelotke z renault na iso i dopiero z iso na alpine. Wtyczka wychodząca z auta to ori instalacja tylko pod ori radio.
  2. napęd nie musi byc uszkodzony jeśli płyta jest nagrywana to czasami navi ma problem z wypchnięciem cd a to z tego względu iz ori płyta jest delikatnie grubsza. Płyty nagrywałeś właściwie soft ? nagrywarka ?. Błąd odnośnie tunera tmc będzie cały czas do momentu podłączenia tunera. Navi z zegarami musisz połączyć przez ena,clock i data po can nie ruszy
  3. nie jedyne radio które pasuje p&p to z a6 c5
  4. vcds ,vag-com w kodowaniu sobie to wyłączysz w zegarach
  5. Adapter który masz powinien zmienić sygnał przeszukałem adaptacje i kodowanie i tam nie ma takiej opcji pal czy ntsc
  6. najprawdopodobniej brudny laser lub dobiega końca jego żywotność
  7. nie każda nagrywarka nagra cd, to że jest stara nie gwarantuje poprawnego nagrania
  8. uniwersalny nie zadziała szukaj dydykowanego albo zapomnij o dodatkowych funkcjach
  9. Coś się posuło 1 elektronika 2 mechanika 3 soft
  10. 100% uszkodzony mechanizm
  11. tuner nie ma tu nic do znaczenia, skoro radio nie reaguje na cd eject no najprawdopodobniej uszkodzony jest napęd słychać cokolwiek z napędu czy nic ? Płyta zostaje automatycznie połknięta czy sam ją wciskasz ?
  12. tylko concert 2 z a6 c5 ori a4 b5 nie ma wyjścia na 4 głośniki przód aktywny tył pasywny
  13. Co powiecie na to ?
  14. Tom A4 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    Świece , przewody, cewka w jakim stanie? może gdzieś zbiera się wilgoć.
  15. Tak da się to naprawić. Zdejmij porętło i tam masz nakrętke która trzyma potencjometr zapewne się odkręciła i wpadł do środka. Dokręć nakrętke i wszystko wróci do normy.
  16. radio musisz mieć włączone 1 godzine tak aby wyświetlacz się świecił, po tym czasie wyzeruje się licznik błędu i będzie można wpisać kod.
  17. oderwałeś go od modułu w napędzie cd tam jest taka blaszka i oczko ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- moduł gps wmczarnej ramce
  18. wszystko mam podpięte prawidłowo wg manuala a jak podam impuls z czujnika do pinu na którym jest tem oleju zaraz drze ryja sensor co może być nie tak. Może problem tkwi w tym że liczni mam z s4 ? ale pinologia jest ta sama
  19. sprawdź czy przelotka nie ma gdzieś zamenionych pinów na wyjściu głośnikowym bo może jest tam coś namotane i robi zwarcie i zabezpieczenie w navi wyłącza wzmacniacz
  20. Jesli wszystko jest ok pokazuje się wybur trasy ,a skoro u ciebie się nic nie pokazuje i nie kręci cd to coś jest nie tak cd musi pracować. Najprawdopodobniej masz uszkodzony mechanizm cd powinno połknąć bez wzgledu na to czy opcja navigation jest włączona czy też nie oczywiście przy włączonym rns-d włożenie cd do napędu bez włączonego radia jest niemożliwe ( Uszodzony mechanizm )
  21. zerkałeś w instrukcji od navi ?
  22. chyba raczej nie zbyt stara navi ale mogę się mylić
  23. ja zamontowałem u siebie z s4 i nie jest aż tak wiele roboty a co szalejącego wskaźnika to obstawiam uszkodzony pływak
  24. sprawdzałeś czy radio na stole gra normalnie z tą przelotką ? zmostkowany pin tak ma być.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.