Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
umożenie lodów u żułwia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kichol nie siej zamętu
-
[B5 AFN] Przepływomierz - czy tu coś brakuje ?
to raczej termistor i jest to właśnie coś co odpowiada za pomiar przepływomierza, jeśli nie masz tego to przepływomierz nie będzie mierzył i żadne czyszczenie nic tu raczej nie da
-
[B5 AKN] Prośba o ocenę przepływki
turbina nie napompuje Ci nagle z niczego, poza tym musi się troszkę "rozpędzić" a to chwilę trwa tak zwana "turbodziura"[br]Dopisany: 27-06-2007, 11:29:05_________________________________________________ oczywiście że tak, temperatura płynu chłodzącego powinna być w granicach 90*C a 75 to zdecydowanie za mało, chyba że nie rozgrzałeś auta i robiłeś logi na zimnym [br]Dopisany: 27-06-2007, 11:30:49_________________________________________________ poprawnie w 100% jest wtedy gdy w grupie 003 pozycja 3 jest równa pozycji 2, u Ciebie jest nieznacznie mniejsza, a te przpływki niestety lekko zaniżają :/ logi ze starej były w wpozycji 3 o połownę mniejsze niż żądana a to na pewno za mało.
-
AFN 1,9TDI brak mocy; prośba o analizę logów
turbinka chodzi ładnie, przepływka toże jeździć i się cieszyć
-
[B5 AKN] Prośba o ocenę przepływki
teraz logi pierwsza klasa :oklaski: ale następna wiadomość jest niestety niemiła: termostat do wymiany !!! przepływka lekko zaniża przy wyższych obrotach, ale słyszałem że "ten model tak ma" musisz najpierw zadbać o odpowiednią temperaturę i potem działasz dalej
-
mistrz wyważarki
ja myślę że kolo musiał nabić 2g a miał tylko ciężarki 5 i 7 :polew:
-
Nieużywane ale wiekowe opony
w niemczech jak masz opony starsze niż 4lata to nie przejdzie auto przeglądu
-
mistrz wyważarki
jadąc dzisiaj do pracy nie mogłem się oprzeć, popatrzcie na miejsca założenia ciężarków ciekawe czym kierował się ten super fachman :oklaski: sorki za jakość fotki ale robione fonem
-
[B5 AKN] Prośba o ocenę przepływki
dawki paliwa na pewno większe niż seria, turbinka dmucha więcej niż seria, a przepływka raczej za mało pokazuje przy takim ciśnieniu doładowania
-
[B5 AFN] analiza logów angeli
jutro zrobimy tak jak mówi generał Murzyn i oceni je swoim okiem i 10 pewnie też się przyda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo blisko:) jakieś 500 m.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież przodu nie ma to i trixenonów też :polew:
-
[B6 AWX] Logi adamooo
fajna temperatura paliwka
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
LL to zło w naszym kraju nie powinno się jeździć na LL
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu edward nic nie wie o chłodzonym schowku w B5
-
AKN/AFB - różnice
trochę inny soft, inny przebieg momentu, AKN ma niżej max moment. fizycznie raczej mało czym się różnią "na zewnątrz", o ile czymś się różnią
-
[B5 AFN] analiza logów angeli
błędów zero
-
[B5 AFN] analiza logów angeli
o jakoś na to nie popatrzyłem, ciekawe co może być przyczyną?
-
[B5 AFN] analiza logów angeli
zrobiłem sobie wykresik (stara zasada inżyniera, jeden rysunek = 1000 słów) i moim zdaniem nie wygląda źle, ale ... cały czas powyżej zadanej, co prawda lekko faluje, ale może jak angela rozrusza turbinkę to będzie lepiej
-
[B5 AFN] analiza logów angeli
z temperaturą jest OK, autko stało długo przed zrobieniem logów i temp troszkę spadła. na 010 wskazania przepływki skaczą bo, zobacz na ciśnienie doładowania, to był pierwszy log dynamiczny popatrz na 003 on był robiony jako ostatni, angela stwierdziła że po vagowaniu auto zaczęło lepiej jeździć, tak na prawdę trzeba by powtórzyć 010, ale myślę że będzie ładny :oklaski: trzeba ogólnie wytłumaczyć angeli jak ma jeździć
-
2.5 tdi 150 km (99-00) spadek mocy(dziura) na dwójce
a najlepiej na początek zrobić całościową diagnostykę VAGiem
-
[B5 AFN] analiza logów angeli
angela prosi o analizę logów: statyczne: Basic Setting: no i dynamiczne: z moich obserwacji kierownice chodziły słabo, ale troszkę się rozruszały (log 010 i 011 dynamiczne), angela została pouczona co robić przejrzyjcie resztę, może coś znajdziecie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba było mówić to byśmy zrobili próbną jazdę, albo na następnym spocie jak już odbierzesz swojego, to będzie lepsze porównanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najpierw spier.... a potem pojedź panie do kogoś kto się zna to panu naprawi