Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. umożenie lodów u żułwia
  2. kichol nie siej zamętu
  3. to raczej termistor i jest to właśnie coś co odpowiada za pomiar przepływomierza, jeśli nie masz tego to przepływomierz nie będzie mierzył i żadne czyszczenie nic tu raczej nie da
  4. turbina nie napompuje Ci nagle z niczego, poza tym musi się troszkę "rozpędzić" a to chwilę trwa tak zwana "turbodziura"[br]Dopisany: 27-06-2007, 11:29:05_________________________________________________ oczywiście że tak, temperatura płynu chłodzącego powinna być w granicach 90*C a 75 to zdecydowanie za mało, chyba że nie rozgrzałeś auta i robiłeś logi na zimnym [br]Dopisany: 27-06-2007, 11:30:49_________________________________________________ poprawnie w 100% jest wtedy gdy w grupie 003 pozycja 3 jest równa pozycji 2, u Ciebie jest nieznacznie mniejsza, a te przpływki niestety lekko zaniżają :/ logi ze starej były w wpozycji 3 o połownę mniejsze niż żądana a to na pewno za mało.
  5. turbinka chodzi ładnie, przepływka toże jeździć i się cieszyć
  6. teraz logi pierwsza klasa :oklaski: ale następna wiadomość jest niestety niemiła: termostat do wymiany !!! przepływka lekko zaniża przy wyższych obrotach, ale słyszałem że "ten model tak ma" musisz najpierw zadbać o odpowiednią temperaturę i potem działasz dalej
  7. ja myślę że kolo musiał nabić 2g a miał tylko ciężarki 5 i 7 :polew:
  8. w niemczech jak masz opony starsze niż 4lata to nie przejdzie auto przeglądu
  9. jadąc dzisiaj do pracy nie mogłem się oprzeć, popatrzcie na miejsca założenia ciężarków ciekawe czym kierował się ten super fachman :oklaski: sorki za jakość fotki ale robione fonem
  10. dawki paliwa na pewno większe niż seria, turbinka dmucha więcej niż seria, a przepływka raczej za mało pokazuje przy takim ciśnieniu doładowania
  11. jutro zrobimy tak jak mówi generał Murzyn i oceni je swoim okiem i 10 pewnie też się przyda
  12. bardzo blisko:) jakieś 500 m.
  13. przecież przodu nie ma to i trixenonów też :polew:
  14. fajna temperatura paliwka
  15. LL to zło w naszym kraju nie powinno się jeździć na LL
  16. Wiciu edward nic nie wie o chłodzonym schowku w B5
  17. trochę inny soft, inny przebieg momentu, AKN ma niżej max moment. fizycznie raczej mało czym się różnią "na zewnątrz", o ile czymś się różnią
  18. o jakoś na to nie popatrzyłem, ciekawe co może być przyczyną?
  19. zrobiłem sobie wykresik (stara zasada inżyniera, jeden rysunek = 1000 słów) i moim zdaniem nie wygląda źle, ale ... cały czas powyżej zadanej, co prawda lekko faluje, ale może jak angela rozrusza turbinkę to będzie lepiej
  20. z temperaturą jest OK, autko stało długo przed zrobieniem logów i temp troszkę spadła. na 010 wskazania przepływki skaczą bo, zobacz na ciśnienie doładowania, to był pierwszy log dynamiczny popatrz na 003 on był robiony jako ostatni, angela stwierdziła że po vagowaniu auto zaczęło lepiej jeździć, tak na prawdę trzeba by powtórzyć 010, ale myślę że będzie ładny :oklaski: trzeba ogólnie wytłumaczyć angeli jak ma jeździć
  21. a najlepiej na początek zrobić całościową diagnostykę VAGiem
  22. angela prosi o analizę logów: statyczne: Basic Setting: no i dynamiczne: z moich obserwacji kierownice chodziły słabo, ale troszkę się rozruszały (log 010 i 011 dynamiczne), angela została pouczona co robić przejrzyjcie resztę, może coś znajdziecie
  23. trzeba było mówić to byśmy zrobili próbną jazdę, albo na następnym spocie jak już odbierzesz swojego, to będzie lepsze porównanie
  24. najpierw spier.... a potem pojedź panie do kogoś kto się zna to panu naprawi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.