Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. a oponki dobre masz, bo jak masz łyse letnie i będziesz próbował jeździć w takich warunkach to ABS na pewno nie pomoże :/
  2. ładuje się prądem 10razy mniejszym niż nominalna pojemność aku, więc jak masz 60Ah to ładujesz przez 10h prądem 6A ps odłączanie klem w aku: Najpierw odkręca się masę, a dopiero potem +, żeby przypadkiem w czasie odkręcania plusa klucz nie zetknął się z blachą auta i nie zrobił Ci przypadkowych fajerwerków
  3. możesz zakupić aku o większej pojemności, ale jeśli latasz w długie trasy to nie ma problemu, bo zdąży się doładować, ale jeśli latasz tylko na krótkich odcinkach to co jakiś czas dobrze by było go podładować np. prostownikiem w domu
  4. a widziałeś jaki wąż idzie do spryskiwaczy reflektorów :?: wygląda jak od podlewania ogródka :twisted:
  5. oczywiście przód, jak Ci tył zarzuci to poćwiczysz drifty, a jak Ci przód nie zahamuje i nie ruszy to będzie gorzej.
  6. koleś mi opowiadał jak jego znajomy gumista pokazał mu taki experyment: dwa koła, jedno napompowane powietrzem, drugie azotem. zrzucił oba z podobnej wysokości i to napompowane azotem odbiło się na niższą wysokość ------ ja tego nie widziałem, tylko słyszałem z opowieści więc nie bijcie jak mnie koleś wkręcił :mrgreen:
  7. chodzi mi o to czy mam się martwić termostatem jeśli na wskaźnikach o tej porze roku ciężko osiągnąć mi 90°C, chociaż na klimatroniku mam 90 po 2-3km spokojnej jazdy :?:
  8. Jak się ma temperatura silnika wyświetlana w klimatroniku (51 Temperatura chłodzenia silnika (ECT) in oC) do temperatury pokazywanej przez wskaźnik na desce. U mnie wskazówka na desce zaczyna się podnosić dopiero wtedy jak na klimatroniku jest już 90°C
  9. ja zakupiłem takie: KRISTALL SUPREMO 205/55/R16 i właśnie czekam na kuriera ma być lada chwila
  10. i żeby miał z dobrej strony plus i minus, bo są różne typy i można się naciąć jak ktoś nie wie :idea:
  11. wybór należy do Ciebie, ale odradzam obniżać auto półśrodkami, jeśli już to pożądne gwinty, wtedy nie będzie tanio :neutral: , ale będziesz mógł je sobie odpowiednio zestroić do stylu i warunków jazdy
  12. każdy musi przejść "prawie" przez obniżenie auta i sam pojeździć i dopiero wtedy wie o co chodzi, na początku jest super, autko fajnie wygląda extra się prowadzi, ale z biegiem czasu zaczyna Cię wkurzać że musisz uważać na każdą koleinę, co pół roku do fizjoterapeuty na nastawianie kręgów :twisted: itp. ja nie żałuje że kiedyś jeździłem obniżonym, ale teraz sam bym nie obniżył
  13. nie zmienia to faktu że będę miał za to 10 kompletów :twisted:
  14. a ja kupiłem w markecie za 4,50 za sztukę i jestem zadowolony, jak wytrzymają 3 miesiące to będzie super, wole kupić takie niż valeo czy boscha za 140 komplet i mi starczy na rok jak nie ukradną :???:
  15. ja na razie jestem zadowolony, chociaż jeżdżę nim dopiero 3 miesiące (7kkm), autko mi się podoba, a szczególnie jego pomruk jak prawa stopa leży na podłodze a obrotomież jest powyżej 3k rpm :twisted: spalanie moje raczej mieści się spokojnie poniżej 10, ostatni zbiornik 9,0 a w trasie 7,5 niestety nie mam komputerka i spalanie podaje średnie z całego zbiornika (liczone przy tankowaniu), bo pewnie jak się wyjedzie na miasto w piątkowy wieczór to wyjdzie sporo większe :twisted:
  16. SebMis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    im większa pojemność tym lepiej, a że technologia starsza to i łatwiejszy w exploatacji.
  17. lepiej kupić gorszej firmy nowe niż lepszej stare i używane, pamiętajcie że guma szybko się starzeje :!: dla niedowiarków proponuje eksperyment z "gumką recepturką" zostawcie ją na parapecie (ale tak żeby nie uciekła) na miesiąc i zobaczycie co z niej zostanie :twisted:
  18. SebMis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    i d e a l n a
  19. to widzę że umknęła mi niezła imprezka :twisted: he he he
  20. i jednak racja, zadziałało i już mi nie wali po oczach AIRBAG [/b]
  21. kabli nie rozłączałem bo te wtyczki siedzą bardzo pewnie i wyglądają jak nowe (zresztą nie mam pojęcia jak je rozłączyć żeby nie ich połamać) po wykasowaniu błędu niestety pojawia się znowu
  22. Mam bład poduchy: zapaliła mi się kontrolka po jeździe z dzieciakiem na foteliku, który kopał bez przerwy w fotel pasażera, od tego momentu zapaliła się kontrolka AirBag, podłączyłem vaga i wyszedł powyższy błąd, poszperałem troszkę na forach i wyczytałem żeby sprawdzić kable pod fotelem i trzymają się jak noofki nic nawet nie draśnięte. Co może być jeszcze przyczyną może ktoś miał coś podobnego?
  23. podobno nieźli magicy od klimy są w ząbkach, poszukaj w pkt znajdziesz do nich numer.
  24. obiecuje że będę, ale ostatnio ciągle mi coś akurat wypada, to auto musi zostać u mechanika, to w pracy muszę akurat zostać, ale mentalnie jestem z Wami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.