Treść opublikowana przez djtatra
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
Ok dzięki za info A planujesz coś jeszcze modyfikować? ...ja mam program zrobiony z CTR i się zastanawiam czy coś jeszcze nie pozmieniać poza ickiem, choć przy FWD i fabrycznym sprzęgle to chyba nie ma sensu
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
leewang i jak po założeniu? czuć różnice? Założyłeś od 3.0 8K0.145.805 E??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany szybkie pytanie .. Gdzieś na śląsku jest jakiś warsztat samoobsługowy? Stanowisko z podnośnikiem płatne na godziny? Ktoś coś kojarzy?
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
W firmie mamy w leasing Ducato z 2015, silnik 2,3 Diesel 130KM wersja L2H1, od stycznia jeździ i nic mu nie dolega, głównie po mieście. Średnio pali 8-9 lecz jak się nim goni to nawet 12 ON Jeździłem kiedyś przez 2 lata T5 1.9TDI , było bardziej komfortowo, ciszej. Przez 220 tys był spokój z usterkami. Potem był Crafter 2.5TDI, te auto było dla mnie najbardziej wygodne i mocy nie brakowało, lecz powyżej 120 km/h palił jak smok. Wiadomo, że to auto nie do gonienia po autobahnie Serce mówi Transporter T6 lub Crafter a rozum Fiat Ducato
-
Suppl. heater w CAR (MMI 3G)
Pytanie, co zmienia ta funkcja jak na zdjęciu poniżej: Auto lub OFF czy to jest dodatkowe ogrzewanie elektryczne dla nadmuchu powietrza w zimie?
-
Wgranie PL menu do mmi 3G +
Masz 3G z HDD :]
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Miałem to samo, wymina kompletu (sprzegło, dwumas, łożysko, zimmering) i teraz jest spokój. U mnie był LUK, taki też założyłem, Dzwoń do dzika, ma bardzo dobrą cenę za zestaw. acha, mechanik marudził coś, że miedzy sprzęgłem a dwumasem idzie półoś i było trochę rozbierania.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
SH 8888 To ja :] Leciałem z urlopu do domu.
-
B8 TrOOOOp
Panowie gdzie w Polsce jest dobry warsztat od naprawy skrzyń tiptronic? Dostałem namiar na : - Piotra Tarkę z Jastrzębia (firma SYNCHROCAR) - SOTO z Sędziszowa Małopolskiego czy jest coś jeszcze polecanego, ktoś już gdzieś robił remont TIPa i jest zadowolony Skrzynia była robiona u Pałki w Mysłowicach i dalej są problemy. Nie polecam, obsługa masakra :/ Pracownicy urządzają sobie konkretne wycieczki autami klientów. pomoże ktoś??
-
B8 TrOOOOp
Ok dzięki za linka:] ...pomyśle, ja kiedyś kupiłem na aliexpress LED CREE do halogenów, miały mieć 35W a jak zmierzyłem moc to wyszło 6W :/
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Komoornik :] << dobry nick macie już wytestowane jakies LEDy w kierunki?
-
B8 TrOOOOp
2010 rok przedliftem. lampy LED nie NEON :]
-
B8 TrOOOOp
Dobry :] szybkie pytanie: Jakie są żarówki w kierunkowskazach w lampach tył? Audi A4 (B8) 2.0 TDI Avant - lampy tył LED jest gdzieś rozpiska pod tylne lampy bo nie umiem tego znależć w dziale elektrycznym i szukajką :/
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
ładny allroad Mam jedną prośbę jak będziesz sprzedawał autko po skończeniu budowy to jestem w kolejce do kupienia bo akurat takiej szukałem ...chyba jestem pierwszy w kolejce z Chorzowa 15 min i jestem :]
-
po wymiania lozyska wyciskowego dalej szumi
Panowie jest gdzieś w jednym wątku opisane co potrzeba na wymianę koła dwumasowego wraz z tymi łożyskami itd itp.?? To ja zacznę: 1. Łożysko nr.1 0B1 105 561 C ( data produkcji do 07.02.2011) lub 0B1 105 561 E ( data produkcji od 07.02.2011) 2. Łożysko nr.2 079 105 313 A 3. Uszczelniacz 0B1 105 245 4. Koło dwumasowe SACHS nr. .................. lub LUK nr. ................................... 5. Swoje sprzęgło oddać do regeneracji z obiciem np. kevlarem (podobno wtedy trzeba dać komplet z dwumasem, żeby to jakoś spasować) 6. O czym zapomniałem? OPCJA >> Zamiast pkt. 4,5 można kupić zestaw (Koło zamachowe, Tarcza, Docisk, Śruby) Sachs 2289000148 (ten znajduje mi wyszukiwarka InterCars) czy Sachs 2294000752 (ten model kolega z forum podał w jednym z postów) Pomoże ktoś dopisać resztę i sprawdzić te numery?
-
zaczyna mi sie delikatnie slizgac sprzeglo po CHIPIE
Odświeże kotleta :] Kolego Tazio jak tam po dłuższym czasie spisuje się tarcza obita kevlarem z AARONEX??
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Które kupiłeś: 1. Xenarc OEM Original http://www.osram.com/osram_com/products/lamps/vehicle-and-bicycle-lighting/cars/gas-discharge-headlight-lamps-for-cars/xenarc-original/index.jsp?productId=ZMP_61165 2. Xenarc CBI (CoolBlueIntense) up to 5500K http://www.osram.com/osram_com/products/lamps/vehicle-and-bicycle-lighting/cars/gas-discharge-headlight-lamps-for-cars/xenarc-cool-blue-intense/index.jsp?productId=ZMP_1074186 Ja kupiłem akurat te drugie CBI 5500K i jestem mega zadowolony. ja akurat w Intercarsie nie mam zniżek, tutaj są te co mam za 390 zł :] http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3316202235171-OSR66340_XENARC_CBI-zarowka-d3s,scr_dItems.html
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam Dopiszcie mnie do listy u Aligatora .... 2.0 CAHA :]
-
wymiana lamp
Panowie trochę się wtrącę ale po przeczytaniu kilkunastu tematów nie umiem znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie" Jak wyłączyć w VCDS przednie lampy diodowe tak aby nie świeciły się w pozycji " 0 " wyłącznika świateł. Teraz przy włączonym zapłonie zawsze świecą, można to gdzieś wyłączyć?? Audi A4 B8 2010 2.0 TDI lampy bixenon z led
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=osram+d3s&bmatch=s0-aut-1-4-0827 Te z allegro to se można do fiata wsadzić :/ Kupiłem OSRAM w hurtowni elektrycznej, były na zamówienie, czekałem 2 tyg ale warto było :] Teraz jest bajka :] ok.370 zł / szt D3S
-
Jakie rozmiary opon dopuszczalne w a4 b8 po lifcie 2.0 tdi
Problem jest przy montażu z nabiciem powietrza bo opona jest wąska a felga szeroka i trzeba się trochę nagimnastykować :] Dobry oponiarz se poradzi na lajcie :]
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Panowie, ja mam przy akumulatorze tubę basową a na tym normalnie leży dojazdówka, wszystko fajnie ale nie mam lewarka :] W skrzynce jest klucz, hak. śrubokręt ale lewarka brak :] Poniżej zdjęcie, ktoś mi podpowie co tam powinno być :]
-
Odcięcie.
No właśnie, ludzie pytają co przeciąć a nie gdzie mają przełącznik zamontowany! ....kolejne bezsensowne odpowiedzi typu "Tak jest możliwość ale nie powiem"
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Pany gdzie kupić D3S Osram ori poza aso???
-
Basen ogrodowy - eksploatacja
Trochę się wtrącę :] 1. PW Wody w basenie, najlepiej ok.7.20 Im niższe PH, tym bardziej kwaśna woda, im bardziej kwaśna woda tym szybciej będzie się robić mętna. Stosuj środki PH Plus sprawdzone takich firm jak HTH lub BAYROL, chemia z marketu to wogóle szkoda kasy (Marina itd itp.) 2. Zalewanie basenu Zawsze jak nalewasz świeżą wodę do basenu to robisz chlorowanie szokowe, czyli kupujesz tzw. Chlor Szokowy w proszku, mieszasz w wiadrze z ciepłą wodą, wlewasz do basenu, tam też mieszasz. Zostawiasz tak basen na cała noc z włączona pompą. Wtedy masz pewnośc, że wszystko co było w wodzie zostało wybite. Tu tak samo polecam kupić droższą chemię raz a dobrze. 3. Systematyczna dezynfekcja Kupujesz boje pływającą, do tej boi wrzucasz tabletki chlorowe tzw. chlor wielofunkcyjny. i masz spokój raz na dwa tygodnie. 4. Filtracja Ogólnie zaleca się flltry piaskowe. te kartuszowe wymienne trzeba często płukać wodą jak kolega wyżej wspomniał. 5. Sprawdź twardość wody, ogromny wpływ na komfort kąpieli. W razie pytań o baseny pisać śmiało - szczególnie te profesjonalne :]