Treść opublikowana przez djtatra
-
Zbyt duże pobieranie prądu ----> rozładowanie akumlatora-----> problem
Witaj Z założonym amperomierzem wyciągaj bezpieczniki (odłączaj urządzenia). Najprawdopodobniej alarm, radio, navi (lub inny sterownik np. centralnego) Musisz szukać...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzisiaj przed 15:00 pod MrCleanerem otomsono - transakcja się odbyła :P
-
Zasięg na pełnym zbiorniku paliwa wg FIS ile wam pokazuje ?
Nawet jak skasujesz FIS to tylko na potrzeby zasięgu FIS sobie zapamięta ostatnie spalanie. Dlatego jak mam trasy pokazuje mi 1200 km, w mieście 900 km i się to zmienia :] a na rezerzwie gdy było 0 i wskazówka leżała zrobiłem kiedyś 20km po mieście, potem na stacji odpalił od strzała więc jeszcze coś musiało być w układzie :]
-
kupno kamerki samochodowej
banan87 na 1 str. masz mojego posta o zamówionej kamerce z foxoffer :]
-
jakiego koloru jest czujnik temperatury w audi a4 b5 1.6 adp 95 rok
w ASO lellek gliwice 90 zł
-
jakiego koloru jest czujnik temperatury w audi a4 b5 1.6 adp 95 rok
kolego kup czujnik w aso, te z hurtowni sobie odpuść wiem co mowie, miałem ori niebieski, teraz mam ciemno zielony z ASO i pięknie chodzi, zero błędów :]
-
Otworzenie samochodu - brak zamka w drzwiach
nie wiem dokładnie jak to działa, ale kiedyś miałem akcje z pilotem, nie dało się otworzyć auta. Dopiero po włożeniu nowej baterii, pilotem próbowałem wciskać przyciski i nagle załapał, chyba dobre 5 min tak klikałem :] a swoją drogą to klamkę się zmienia na pełną bo to dodatkowe opóźnienie dla włamywacza a nie żadne tjuning jak ktoś wyżej napisał :] ... zostawiasz sobie "gdzieś" takie gniazdo szczelne, do niego podłączasz plus i minus z aky i przewody od zamka lub np. kabel od otwarcia szyby :]
-
Co moge z tym zrobić (kable w bagażniku)
Widać czerwony kabel zasilający dość dziwnie zakończony :] Mam nadzieje, że od strony aku jest wyciągnięty bezpiecznik Żeby wzmacniacz działał potrzeba jeszcze minus, na pewno był z najbliższej śruby masowej Te żółte to sygnał z radia do wzmacniacza, Audio IN Ten cienki żółty to tzw sterowanie wzmacniaczem REM+, Remote itd jak masz ori audio to przy wzmaku też masz sygnał załączenia wzmacniacza :]
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Chorzów Batory online :] Tymczasowo :] http://djtatra.dyndns.org:8484 user--------------user----------
-
kupno kamerki samochodowej
Ja podobnie jak prezes zamówiłem z dalekiego wschodu :] Na portalu FoxOffer model GT550WS za 107 $ + 16,90 $ kurier DHL z trackingiem :] Zobaczymy jak przyjdzie, aktualnie jest w HongKongu :] oo dokładnie taki model Shadow Recorder GT550WS 1080P Car Dash Camcorder [GT550WS]FoxOffer - Wholesale, OEM, Drop shipping from China directly na portalu autowrzuta.pl trochę poczytałem i dlatego taki wybór :] ---------- Post dopisany 07-12-2013 at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 22:09 ---------- No i przyszła do mnie kamerka DHLem :] Wszystko fajnie oprócz tego, że Chińczyk na full legalu wysłał i zapłaciłem opłaty celne 70 zł :/ ale i tak za ta cena to kamerka bardzo ładnie nagrywa :] w komplecie dwa uchwyty były, jeden na przyssawkę, drugi z taśmą 3M, przewód hdmi, przewód usb, ładowarka do zapalniczki i nano podkładka :]
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Chorzów Batory - Czempiela Czarne B6 Avant SD... :] Na zakazie :] Poleciało do straży miejskiej :P Kto to :>
-
[A6 C6 CDYA] Audi A6 C6 Avant
bardzo ładna A6 - szukam czegoś takiego :] dasz na pw jakieś namiar na stronę tego salonu??
-
jakie najwieksze(amper) alternatory były montowane do A4?
Nie 120 V tylko 120 A :]
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
.....ale się ruszyło jak napisałem z tym czerwonym licznikiem hahaa Jak to tylko dodatek to przyjadę czerwonym Kangurem silnik 1.2 60KM - tam jest fajny pomarańczowy licznik ---------- Post dopisany 02-12-2013 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 11:29 ---------- nooo dzisiaj znowu kolegę widziałem ok. 9:00 - skrzyżowanie Piotrowicka - Panewnicka w KCE :]
-
Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
egon Niemców nie lubią tyle grzebać co Polacy w autkach :]
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
akajm to daj na PW jakieś info do tego gościa, może bliżej niż do ćwiary :] Nie przyjadę na spota z czerwonym licznikiem przecież :]
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
Na spota wybieram się już 2 lata :] Krolu miał mnie kiedyś zabrać ale zapomniał o mnie :] Pajda dasz jakiś namiar na gościa co Ci ogarnoł kolorowego fisa?? Mam juz licznik tylko szukam kogos na miejscu = może być PW
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
Witaj Bardzo ładny czarny avancik :] 4 lata temu takiego szukałem ale coś nie miałem szczęścia :] Ja akurat mam srebrną, też AVF ale mi tylko 160 KM poszło na programie i kreski nie takie ładne :/ oprócz skór, kiery, bixów, to mam podobnie :] Swoją drogą wczoraj ok.11-12 podjechałeś na Katowicach pod sklep BNS z częściami elektronicznymi :] Pozdr.
-
Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
Jak nie otworzyłeś tego warsztatu to znaczy, że dopiero otworzysz tak Bo ja ciągle czekam :] A tak na poważnie mogę zapytać o przyczynę, finansowo czy rokowania złe??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Czarny Avant B6 na tablicach SM ..... Dzisiaj ok.11 w Katowicach - Tysiąclecie - Sklep elektroniczny BNS :]
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Wszystko fajnie, ale te podkładki z nierdzewki lub czarne by lepiej wyglądały :]
-
Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
Pytam się znajomych, nawet pytam na stacji diagnostycznej, pytałem po forach i nic! Albo nie ma takich warsztatów na śląsku albo źle szukam :]
-
Mechaniczne zabezpieczenie przed kradzieżą
Ja już widziałem wiele rozwiązań - aby odpalić trzeba wcisnąć przycisk jakiegoś urządzenia - odcinanie czujnika obrotów wału / zapłonu / pompy / komputera - magnesy, pastylki itd. - nawet można mieć dodatkowy pilot przy sobie, który radiowo gdzieś coś przełacza. a z fajnieszych to np. - wywalenie zamka z lewych drzwi, wstawienie pełnej klamki i listwa z kamera zamiast zamka w klapie i podciagnięcie kabelkow od aku gdzies pod auto (jakby aku padł i wtedy d*pa :] - gniazdo OBD, przeniesienie spod kierownicy w inne miejsce i zrobienie innej wtyczki (wiadomo przejsciowka dla VCDSa) Parkowanie w miejscach gdzie lawetą będzie cieżko wytargać Sposobów jest mlion, ale jak sie złodziej uprze to przyklei naklejkę na tylną szybę gdy parkujsz przodem do ściany i gdy odpalisz auto, zerkasz w tył a tam naklejka, wychodzisz żeby ją ściagnąć a w tym czasie złodziej wskakuje i prawie Cie ma rozjechać przy uciekaniu. Wszystkie te informację są ogólno dostępne w necie, więc można je wykorzystać ale zrobić samemu, dobrze przemyśleć i nikomu nie mówić co i jak :]
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
widzę, źe sterowanie zaworami idzie z zestawu elmesa :] polecam te sterowniki :] Są nie zawodne :] u mnie działa jako bajer m.in http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/comming-and-leaving-home-pilota-inaczej-247205/ reszta opcji do zabezpieczeń :]
-
montaż pasków ledowych w drzwiach
Też kiedyś to widziałem w aucie ale po zimie się to odklejało :/