Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Baza za***ista, powodzenia w modach
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
wiesz jak tam brudno? Nadrobię Jeszcze Cię zaskoczę :grin:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Tam mnie jeszcze nie było :grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy, dobrze to wygląda Drażni mnie tylko brak dekielków, ale to pewnie ogarniesz
-
[ALL B5] Audi S4
Kilka "ukradzionych" fotek z cotygodniowych spotów...
-
[ALL B5] Audi S4
Dociera się
-
[ALL B5] Audi S4
Żyje żyje... Dalej jeździ tyle co nic ale to się pewnie nie zmieni Zrobiłem około 220km i nic nie odpadło więc już chyba nie odpadnie
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Byłem, widziałem, macałem, siedziałem Podoba mi się :kox: Fajnie było poznać, pozdro
-
[ALL B5] szerokie s4
Były dwa rodzaje, przedlift i polift...
-
[ALL B5] szerokie s4
Dużo lepiej Popraw sobie opaskę zaciskową z przelewu bo wygląda jakby nie siedziała na swoim miejscu a szkoda by było jak płyn ochlapał nowy zbiorniczek
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hahahaha dobre:grin: Ale auto załapało się fartem na fotki z rejsizmu:wink: Ty już swoją upalasz? Na razie się przetoczyłem trochę po tej naszej wsi, jeszcze muszę kilka rzeczy dopracować... dla mnie i tak już po sezonie więc nie ma parcia...
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Fura na stancenation.... możesz sprzedawać, osiągnąłeś wszystko
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Też myślałem że BIX przereklamowany ale tak nie jest... Warto
-
[ALL B5] Audi S4
Wcześniej miałem i nie używałem więc co to za różnica? Temat klimy uważam za zakończony, nie ma i tyle
-
[ALL B5] Audi S4
Nie, klima wyleciała na stałe, wszystko było sprawne ale w tym aucie i tak nie używałem, oczywiście wszystko leży schowane w kartoniku i czeka na lepsze czasy O komorę "będziem" dbać
-
[ALL B5] Audi S4
ja jebie :kox::slina::slina: qr**, już to pisałem i powtórzę - fury z salonu nie są tak dopicowane jak Gracjanowe S4 Kilka rzeczy trzeba jeszcze dopracować, posprawdzać jak tam ten silniczek będzie hulał itd
-
[ALL B5] Audi S4
Tak, klimy i tak nie używałem a auto traktowane wyłącznie jako "zabawka" więc nie było sensu jej trzymać Po placu jeździ na drogę się na razie nie wybieram bo nie mam przeglądu, jutro muszę "zrobić"
-
[ALL B5] Audi S4
Robi się Niestety, wszystko się trochę poprzeciągało ( jak ma być wszystko dobrze zrobione, to potrzebuje to czasu ) ale myślę że dzisiaj będę pierwszy raz odpalał, jutro albo jeszcze w nocy wyjazd ---------- Post dopisany 30-06-2013 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 14:38 ---------- Auto wróciło do żywych
-
[ALL B5] Audi S4
Zaczęło się to trzeba skończyć... ale już na finiszu Żeby jeszcze było tyle warte
-
[ALL B5] Audi S4
to ja Ci radzę wgrać serię i wystroić gdzie indziej bo boost to z tego co pamiętam miałeś konkretny... 1,32b w peaku i spada na 1,1... Silnik gotowy do włożenia, czekam jeszcze tylko na pospawanie osłony termicznej z lewego downpipe i na blokadę wałków...
-
[ALL B5] Audi S4
Był już wyczuwalny luz poprzeczny na wirniku, zawiozłem do sprawdzenia i okazało się po rozebraniu że trzeba łożyska wymienić no i tą gruszkę... Turbiny mają około 12-13tyś km przebiegu..
-
[ALL B5] Audi S4
Piaskowanie i malowanie proszkowe ( ral 3020 )
-
[ALL B5] Audi S4
Nie ma szans, wybieram się ale daily... Koło wtorku mają być części, trzeba poskładać ten silnik, głowice albo już są gotowe albo w poniedziałek będą. Po poskładaniu trzeba wszystko sprawdzić itd, nie odważyłbym się jechać 400km nie będąc pewny co i jak ---------- Post dopisany 23-06-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 18:18 ---------- Mały aktual... Głowice po regeneracji - płaszcz wodny szczelny, planowanie, wymienione prowadnice zaworów wydechowych, wszystko wymyte, nowe uszczelniacze wałków i uszczelki napinaczy, nowe szpilki... Turbiny przeszły małą regenerację, wymienione łożyska i gruszka... Kolektory wydechowe wypiaskowane... Następnie odebrałem od znajomego dół silnika, który zajął się mierzeniem wszystkiego, sprawdzeniem, honowaniem i poskładaniu wszystkiego na nowych częściach - panewki główne i korbowe, pierścienie, uszczelki dekli przód i tył, zimmery przód i tył... Na tą chwilę wygląda to tak: Zostało ustawić rozrząd, jutro jadę po blokadę bo jakoś cechom nie wierzę do końca... Następnie przykręcić zamach, sprzęgło, skrzynie biegów i silnik można wsadzać do budy, najpóźniej w środę chciałbym odpalić ale jest plan na wtorek a w środę już wyjechać na drogę na pierwsze testy
-
[ALL B5] Audi S4
Komora czysta, czeka na silnik...
-
[ALL B5] Audi S4
"Nowy stary" dół silnika - Audi A6 C5 2002r. - APB Dekle wypiaskowane i pomalowane proszkowo... Panewki, pierścienie zamówione. Głowice prawdopodobnie jutro będą gotowe. Powolutku do przodu:thumbup1: