Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B6/B7] Zachowanie napędu podczas parkowania/skrecania w uliczki/manewrów
U mnie też czegoś takiego nie zaobserwowałem.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Stałem na światłach od strony nowego bytomia, ty skręcałeś w lewo na dtś-kę. Jechałem eSą, mignąłem światłami ale nie widziałeś...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Krolu widziany na DTŚ-ce w stronę Katowic na wysokości Chebzia.
-
[ALL B5] Nie leci powietrze przez nawiew
Witam. Dzisiaj zauważyłem taki problem, nie dmucha mi powietrze na boczną szybę od pasażera z tego małego nawiewu. Z innych leci normalnie... Co się mogło stać ? Zatkało się coś czy jak ? Może miał ktoś taki przypadek. Pozdrawiam
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
I przy tej glebie zostanie stać progami na ziemi
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Ja właśnie zaopatrzyłem się w świece, mają być NGK PFR6Q. identyko jak do AEB - platynowe Dokładnie tak
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Ja właśnie zaopatrzyłem się w świece, mają być NGK PFR6Q.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Wygląda smakowicie, trzeba będzie pomyśleć
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Czyli do S4 z 98r z fisem podpasował by taki liczniczek bez problema ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Robi robotę Kupiłeś ten z allegro ?
-
[ALL B7] Program komputerowy do serwisowania autka?
Ściągnij sobie program AUTKO.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
AvUS 3 wygląda że jest bardziej wklęsły + inny dekiel...
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
W takim razie szukam AVUS 3 Dobrze wiedzieć że były 3 wzory
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Nie jest to AVUS I ?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor, jak będziesz koła sprzedawał to biorę
-
RS4 Cantona
Cantona, jak auto bedzie w 100% sprawne i twoje i Nika to zróbcie jeszcze jedną próbę
-
RS4 Cantona
Bo ma jakieś problemy ze skrzynią podobno, jak będzie wszystko opanowane to wtedy będzie wiarygodny wynik.
-
[ALL B5] Brak ładowania
Albo regulator napięcia wariuje..
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Gratulacje Jest smakowicie ;-)
-
[B5 1Z] A4 TDi
Właśnie nie wiem czy przez neta czy poszukam w jakimś elektronicznym, narazie muszę się zorientować czy u mnie te same są
-
[ALL] Pęknięta felga czy opona?
Mogła być pospawana w tym miejscu i pękło po uderzeniu w szynę.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Super sprawa oświetlenie wnętrza na ledach Jutro jeszcze sprawdzę jakie u mnie są diody żeby mieć pewność na 1000% i zamawiam...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Audi 80/100/200 miało takie coś
-
[B5 1Z] A4 TDi
Podziękował
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mi chodziło o rodzaj diód do wnętrza: pod nogi, do podsufitki i ajk się orientujesz to jakie są w lampkach w tylnych słupkach...