Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5 AHU] Jak wyregulować przedni zderzak ?
Podreguluj tam przy ,,stycach''
-
[ALL] A4 B5 w gazetach motoryzacyjnych
Ja mam Motor z artykułem o A4 B5
-
[B5 AHL] Czy te fele będą pasować do B5 ?
Fele kox :th: Tak jak napisał Iverson obniż zawieszenie
-
[B5 ADR] Oświetlenie deski rozdzielczej/zestawu wskaźników
Bezpieczniki sprawdziłes?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moze wpadne do tego poznania, bo nie wiem czy Haubice nie sprzedam
-
[ALL B5] Nierozwijajacy sie ani zwijajacy pas bezpieczenstwa kierowcy
A ja mam speca co naprawia takie pasy, najlepiej to kup używane bo nowe to pewnie kosmiczna cena
-
[B6 AWX] Jak sciągnac listwe progową?
Wczoraj sciągałem i zakładałem nową, bardzo proste, u góry 10 śróbek , i podspodem 10sróbek, klucz imbuls. Gdy odkrecimy wystarczy lekko pociągnąć.
-
[ALL B5] Jakie kółka do mojej czarnej A4 ??
Ja bym wybrał 7, one są jakimis podrobami od S4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja raczej w sobote nie przyjade, jeszcze dam znac. Głosowałem za niedzielą
-
[B6 BDH] Jak dbać o ten silnik? I o całe auto?
Ale ty masz ten silnik mniej awaryjny bo symbol silnika zaczyna sie na ,,B''. Flyer kiedys pisał o tym, o ile dobrze pamietam
-
[B5 1Z] Dodatkowe oświetlenie kabiny z tyłu
Link nie działa
-
[B5 AVG] jaka oryg 17-stka do mojej A4??
Kup takie od S4 , takie jak ma kolega alvaro
-
[B5 AFN] rura odpowietrzenia głowicy
Opaski pusciły i pewnie stąd ten olej, spróbuj docisnąć lub kupic nowe
-
Z okazji świąt życzę Wam....
Ładna pisanka - włosanka
-
[B5 1Z] Czy ja mam czujnik zużycia klocków ?
A A4-ki czasami nie wychodziły z takimi czujnikami od 96r?
-
[B6 AWX] Spryskiwacz tylnej wycieraczki
Sprawdziłes płyn?
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
Dokładnie o gustach sie nie dyskutuje, komus sie podoba przerabianie B5 na B7 to sobie przerobi. A co tu ma sie niby dziac? Przeciez nie bedzie wszystkich watków na temat firmy Hofele
-
[B5 AVG] ...i następna stówka stuknęła
Mi tez sie przypomniał stary dobry film
-
Z okazji świąt życzę Wam....
A ja wam tego życzę http://playwielkanoc.pl/ Wesołych Świąt Życzy - Robcio
-
[ALL B5] Podłokietnik obicie do wymiany - szukam tapicera 3miasto
Dobrym rozwiązaniem było by kupić drugi ktos chce sprzedac z klubu, wejdz w dział ,,Sprzedam''
-
[ALL B5] osłona prawego progu, nietypowe
http://moto.allegro.pl/item330222230_audi_a4_1_6_anglik_bardzo_maly_przebieg_na_czesci.html#photo tu sprzedaje na częsci,zadzwon :th:
-
[ALL B6]przedni zderzak
Szczerze?? To ja bym takiego zderzaka nie zakładał, nie lepiej kupic od eski?
-
[ALL B5] osłona prawego progu, nietypowe
W ASO lub allegro, ale na allegro za duzego wyboru nie ma. Tez szukałem tyle ze do B6 i kupiłem w serwisie.
-
[ALL] opcja Płatek śniegu
I gaśnie od razu bo sa niskie temp. i klima sie nie załacza
-
[B6 AVF] pomoc przy zakupie ori felg AUDI
Cena dobra, zadzwon zapytaj sie czy ta cena podana w ogłoszeniu jest aktualna czy to jeszcze do licytacji