Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5] Podłokietnik
Wymien cały podłokietnik bo ta góra nie wiem czy wystepuje osobno(mógłbys dac foto jak to wygląda)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no czesc
-
audi a4-kradzieze
a co myslisz ze z garażu to nie kradną jak sie komus za mocno spodoba
-
Moja A4-18.95r.
he :biggrin: no włsnie juz wczesniej Ci napisałem, hack dobrze Ci mówi [ Dodano: 05-05-2007, 17:11 ] A i jeszcze ten znaczek AUDI na desce z modelu B3
-
audi a4-kradzieze
oczywiscie :exclaim:
-
Moja A4-18.95r.
Dokładnie i te w przednim zderzaku kratki na czarno psiknij
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
REMUSA sobie załóż
-
Moja A4-18.95r.
To z kiery sciągnij i gałke na orginał zmien,a i ten kawałek tej wklejki przy pokrętłach nawiewu zlikwiduj
-
Moja A4-18.95r.
TE kratki pomaluj na czarno w zdrerzaku
-
Opiłki w oleju
Tryby musiały sie przytrzec wymien olej :exclaim:
-
Granatowy sedanik - serial z dodatkami [B5-AHU]
Ja mam brewki w mojej i mi to nie przeszkadza mnie sie podoba ale kazdy ma inny gust
-
audi a4-kradzieze
Ja trzymam pod blokiem
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
Hauzer, masz racje kolego te są ładne
-
Granatowy sedanik - serial z dodatkami [B5-AHU]
ładny TDI
-
[ALL] Koszt pomalowania A4
Powyżej 2000zł taniej nie licz
-
kontrolka AIRBAG
Jedz na VAG :exclaim:
-
[B5 AJM] Wyciek płynu chłodzącego
sprawdz przewody w miejscach gdzie są zacisnięte opaską moze jakas pósciła
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
Benzyne starego golfa 2 to se mozna myc przy zapalonym silniku
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
Fele są ładne orginalne
-
[b5 1.9 TDi AFN] czarny avancik ;)
Ładny avancik w TDI
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
mało tych fotek dwie tylko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
ładna jak kazde a4
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
nie lej po kompie :exclaim:
-
[B5 AFN]Zielona Iguana...moja A4-ka...
ładny kolorek