Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B6 AWX] Jaka powinna być kierownica ?
Ja mam trojramienna kiere ( gładka skóra ) i gałeczka ta ładniejsza jak s-line też gładka
-
A5 8T 3.0 TDI Q Tiptronic S-line
Kapitalna :kox: Marzy mnie się taka furmanka
- S8
-
[B5 AFN] Od czego jest ten pilot ?
Też tak myśle
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Iverson fajny wypasik Fajne plany szykujesz
-
[INNE] GOLF lV OZNACZENIE SILNIKA
Ja miałem Bore TDI 110ps miałem ozn. AHF a Golfa IV TDI 90ps ALH
-
S8
pet3r ja bym nic nie zmieniał
-
S8
Jap..... Jaki kox Też mam taką na oku za 8tys eur nie wiem czy to dobra cena
-
Jak oni oni sie wożą
Dużo audików
-
[B6 AKE] Bajer czy kicz - polerowane listwy wewnętrzne
Czym polerowałes?
-
[B5 AAH] Mały drag z BMW 323 w Wieluniu
:polew: Ja bym sie przestraszył samego znaczka 323
-
[B5 AAH] Mały drag z BMW 323 w Wieluniu
Moim równiez. Musicie mu za ten wyczyn ostrzeżenie sciągnąć
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
http://moto.allegro.pl/item421047574_nowe_felgi_aluminiowe_19_5x112_styl_na_audi_rs4.html#photo A takie coś?
-
[ALL B7] 1.9 TDi vs 2.0 TDi - który wybrać ?
A ja wybrałbym 2.0 TDI 140ps
-
citroen xsara picasso
Mnie tam sie to nie podoba jak i w srodku tak i na zewnątrz, a jak juz z francuza to nie lepiej Scenica DCI
-
[B5 AFN+] 1.9 TDI by -adek (TURBO awx + program DYNOSOFT)
Oj adziu coś słabo dajesz żeby nie dać rady paskowi 110ps (jezeli był w seri) ja AFN-em takie coś to na raz brałem
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Bo w Polsce to są barany chcieli by za darmo te samochody
-
[B3 RU] Weteran szos AUDI 80 B3 1.8 PB
No 90tka 2.3 fajnie mruczy miałem dwie 90tki z tymi silnikami a najbardziej byłem zadowolony z Quattro.Kup sobie taką Quattro albo 2.3 20V 170ps
-
Przekręcone liczniki. Jak to się robi w PL
Taka polska rzeczywistość
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa do Poznania w jedną strone spokojnie 130-140km/h - 6 l spowrotem 160-170km/h i na światłach troche ciągłem na biegach wyszło coś około 8-9 l. Przy jeździe typu emeryt poniżej 6 l
-
[ALL B5] szukam zdjęć granatowych/niebieskich Audi przerobionych na IIlift lub S4...
Wejdz sobie na mobile tam jest tyle Esek
-
Nowe policyjne fury..
U mnie dzielnicowi mają auto salonowe, marki Fiat Albea Nawet jeżdzi :drool:
-
Nowe policyjne fury..
Panda 1.1 też fajna by była na radiowozik
-
[ALL] Kupujemy audi u turka :D
:polew: Turasy takie nadpobudliwe nie są
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Kapitalne to radio , mnie najbardziej podoba sie opcja wyswietlanie obrotów silnika