Treść opublikowana przez audia4s4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
martin a4, zderzak tez ale fele i te łezki na lampy ,,kamei'' tez robią swoje
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
miron78, dzięki za pochwałe :exclaim:
-
a4 1.8 125PSvs2.0 115 opel vectra
ja sie ścigałem sie swoim audi z passatem 110ps i koles tylko tylnie światła mojej a4czki widział a ja w luterko i widze jak sie robi coraz mniejszy :twisted:
-
Auto drży przy około 930 - 980 obr/ min.
hornet, moze jakąś oszukaną tą verve lałeś bo ja czasem leje i nic mi sie nie dzieje chodzi jak rakieta
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
no ten tył mi sie nie podoba ale mickowi chyba tak
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
tam niemiec w te tłumniki włożył dużo pieniędzy,jestem ciekaw czy podnaszą moc
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
za 23tys ją sprzedam taniej nie
-
czy taki filtr powitrza poprawi moc audi a4 1.9 tdi
to juz lepiej tłumnik se kup
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
moje a4 tdi 110ps fele 17'' klimatronic elektryka 4 airbagi,
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
no moze byc
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje autko!!!!
fajny kolorek
-
a4 1.8 125PSvs2.0 115 opel vectra
ale przeciez by go wyprzedził moze vectra ma lepsze odejscie z miejsca a na wyższych pred. puchnie
-
[B5 1Z]A4 (1.9 TDI)
ładna,ale te fele to do merca 124
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj,zwierzak
-
[B5 1.9TDI 110KM avant]Mój Avancik
co za słaby motor jest ok ja mam 110ps i mi wystarczy ale audik ładny
-
Jak odświezyc nikiel i chrom z atrapy
no i dobrze mu powiedziałem a wy byście mu tam wymyślali jakie s dzikie weze płyny takie tam bajery
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
fajna
-
[B5 1,9 TDI AFN 99 r AVANT] - "ONA"
ładna
-
Jak odświezyc nikiel i chrom z atrapy
no to taką bez granulek nawet w niemczech w tv pokazywali
-
Blad w liczniku ? Help!
mysle ze to inspekcja 1
-
Kujawski i oranżada
u mnie tak samo
-
Jak odświezyc nikiel i chrom z atrapy
pastą do zębów ja znaczki (kółeczka) czyszcze
-
[B5 1.8] 1998r.
no tera bez klimy to ciężko sprzedać
-
(B5 1,8T) Wentylator ten nie od klimy gwiźdże
moze cos wpadło