Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. mrog, dobrze mówisz kolego
  2. nie raczej nie to nic niema wspólnego
  3. ja tez wymieniałem w poprzedniej jak uważasz ze powinnaś go wymienic to wymień(sprawdz w ks. serwisowej kiedy klima była sprawdzana)
  4. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ale tą bmw odsadził
  5. no fajne było rok sie jeżdziło avant jest dobry podobają mi sie audiki avant
  6. audia4s4 odpowiedział(a) na Slot temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne tylko szkoda ze bez klimy
  7. ja do swojej nie raz wleje ale nie cały czas (lepszy opał niz odbarwiona ropa)
  8. no te drugie ładne tylko tak tłucze na 17'' ja tez mam po wertepach to wolniutko
  9. nie warto duzo wyciskac z motoru
  10. mi nie wyskakuje zadne man tylko od razu mam juz manualne wyszukiwanie [ Dodano: 12-04-2007, 18:33 ] obydwie strzałki trzymaj
  11. zależy jak bedziesz jezdził jak poludzku to około 8l
  12. gościu co to mondeo sprzedaje to jest w szoku
  13. no tak ale o tym 2.5 tdi pisaliscie a to tez jego byłe auto było [ Dodano: 12-04-2007, 18:36 ] avant jest ładny ładniej sie prezentuje(nawet b4 )
  14. alvaroalvaro78, moze kolega tamten słabiej jej cisnął? [ Dodano: 11-04-2007, 20:22 ] alvaroalvaro78, tak naprawdę to masz śliczną tą audiczke podoba mi sie tez musze sobie kupic b6(przepraszam pomyłka z tym b5)
  15. kierownica nie jest jescze tak wytarta ale to siedzenie to tragedia
  16. spedyt, to moje poprzednie audi juz je sprzedałem
  17. witaj bogusiu :exclaim: jak tam twoja a4
  18. a czemu na pokrywie nie masz czerwonego DI a ty masz tylko I czerwone moze ty masz 115ps albo 101ps
  19. tylko audi witajjurekpogoda
  20. ta niebieska to jest twoja a czemu na zdj. jest kiera z prawej strony
  21. jakby paliwo było tanie to bym 2.8 bądż 2.6 jezdził jak za dawnych czasów np.(audi 90 2.3 w 1994r) [ Dodano: 11-04-2007, 19:10 ] no dalej klubowicze opisujcie czekam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.