Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Sprintery chodzą super ale lepiej nie kupuj bo sa popularne, moze renault master 2.8Dti albo LT-ka
  2. To głupota taki mały dzieciok i 100km/h, jechał bo jechał jak by mu cos wyskoczylo to 0 opanowania
  3. :drool: Kapitalna! Odlot, Widac ze robiona z gustem :th:
  4. No teraz te lampki ładne :th: blind zapodaj glebe i moze jeszcze jakis zderzaczek od S4
  5. Dokładnie, a ty moze widziałes trojramienną S-line
  6. U mnie tam w urzędzie celnym takiego przepisu nie ma
  7. Mi w latach 90tych do felg ktore miałem na golfie sie dobierali w biały dzien, i przypadkowo ich naszedłem to mu tą felge ( jedna wyciągli) o łeb roz.... Wiem kolego co poczułes jak to ujrzałes, takich h.. to tylko tłuc i patrzec az puchnie
  8. Ładna farba i wypas. Troche ten zbyt ciemny odcien przedniego zderzaka mnie razi, ale auto git sam bym takie zakupił :th:
  9. a moze w weekend majowy cos sie ze spoci?
  10. Tragedia ale felga ładna
  11. Raczej są takie same lecz nie jestem pewien
  12. Albo zapraw cienkim pedzelkiem
  13. Ładna felga :th: A tak na boku to chyba 310Nm
  14. A żubr zyje w puszczy a nie w Tirze
  15. No podłokietnika nie ma troche nie moge sie przyzwyczaic
  16. Miałem ją sprzedac lecz postanowiłem zarejstrowac i pojezdzic troche czasu. Jest to moje pierwsze B6 i jest naprawde auto klasa, jest kolosalna róznica po przesiadce z B5. Jest to wersja standard. Opis: AWX 131ps, 07/2001rok, Radio chorus, wszystkie swiatełka na dywaniki przód i tył ( nie wiem czy wszystkie to mają) ESP,Elektryka( jak w każdym B6) Fotki:
  17. Zakładaj od eski, popatrz sobie na auto Alvara czy Flyera, jak juz zakladasz te listwy to pomysl o zderzakach i duzych felach
  18. ja kiedys wyciągałem w B5 tą górę, bo prałem,chodzi mi o tą z matriału podspodem jest z takiej pianki zrobiony, no jest tam kilka małych imbulsowych sróbek.
  19. Ściągnij zderzak
  20. Jak zapłaciłes jakies smieszne pieniądze ( 20zł) to chyba nie ma sensu dobiegac sie o to
  21. Lampy ładne, do ciemnego koloru beda ok :th:
  22. Najlepiej załóz wszystkie o jednakowym rozmiarze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.