Treść opublikowana przez daniel40
-
Intercooler zalany czarnym olejem
Ahh myślałem że zalany w środku olejem.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jakiej marki olej lać do 1Z i AJM?
-
Problem z ustawieniem kąta wtrysku.
Czujnik magnetyczny w pompie - ale wtedy kąt wtrysku powinien Ci wariować a auto ciężko palić.
-
Intercooler zalany czarnym olejem
Diagnostyka dynamiczna? Jeśli cooler zawalony olejem to turbo rzuca.
-
[B5 AFN] Pisk przy maksymalnie skręconych kołach
Dokładnie, leci pompa pewnie Już końcówka.
-
Cieknie olej
Umyj silnik myjką ciśnienową dokładnie. Potem zobaczysz gdzie leci olej.
-
Łożyska /zawieszenie
DOkładnie, byle nie optimal
-
Uderzenie w zawieszeniu odczuwalne na kierownicy
Takie stuki które przenoszą się na kierownice często spowodowane są uszkodzonym krzyżakiem.
-
Dziwny dzwięk z tyłu albo z przodu auta. Proszę o pomoc.
Nie. Sprawdzić z grubsza można jedynie słuchowo. Dokładniej trzeba ściągać skrzynię.
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
Ciekawy temat... Pomyślę o czyszczeniu tym motulem.
-
Błąd 575
Dobrze byłoby też prysnąć / przeczyścić zaworek N75 (podciśnienia)
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
Wygląda to naprawdę świetnie.
-
Metamorfoza B7
Niesamowita muzyka! Czuć dreszcz!
-
wymiana lamp - tył (Clear)
Kojarzą mi się z golfami 3 na wiejskich numerach
-
Grill rs look
Po co przepłacać skoro efekt ten sam?
-
Podlokietnik
Only oryginal!
-
Czujnik ABS
Chyba raczej Rear Right. Po 1 to poruszaj kostką na czujniku ABS - sprawdź styki. Po 2 pewnie sam czujnik się kończy
-
Problem z odpowietrzeniem zacisku
Dokładnie, podziel się solucją
-
Dziwny dzwięk z tyłu albo z przodu auta. Proszę o pomoc.
Skrzynia? Łożysko oporowe? Gdy jedziesz i puścisz gaż nadal słychać?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
FEBI już od dłuższego czasu robi kiepskie części.
-
Przepływomierz audi a4 objawy uszkodzenia
Bez logów z VAGA nie odejdzie się.
-
Poduszki silnika
Poduszki silnik są olejowo - gumowe lub gumowe. Możliwe że strzeliła i zaczyna lecieć.
-
Fotele do B6
Kolego w Wawie tego pełno. Poszukaj po szrotach. Koszt to max 300 zl
-
Zmiana "pleców" tylnej kanapy na takie pod roletę
A czy w tych fotelach z sedana widać miejsca (otwory) do przykręcenia uchwytów?
-
Odgłos turbinki
Efekt świetny! Cena też nie jest jakaś kosmiczna...