Treść opublikowana przez mar_92
-
[ALL] Jak zdjąc dekielki?
myślę ze wystarczy zrobić haczyk z drutu,na środku jest dziura i tam wkładasz ten haczyk i wyciągasz
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Kolego ten castrol to półsyntetyk
-
Spociki Łódzkie
Witam po przerwie
-
Przerwa w dostępie do forum
Co poniektórzy mogą zacząć trenować przed Bukowiną
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Motul 8100 X-Clean C3 5W40
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Masz linki Kolega TOM77 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0;highlight=tom77 Lub do kolegi dzik,jak napisał tomek20stencel5
-
[ALL B6] Źle spasowany błotnik?
Kolego,może ktoś kupił w kolorze te części i wymienił
-
[ALL B6] Źle spasowany błotnik?
Może jakaś mała stłuczka była
-
[ALL B6] Źle spasowany błotnik?
Skąd wiesz że ta z lewej jest idealna,może powinna być większa i wtedy były by obie takie same
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego nie kupuj na allegro,ja kupiłem raz i okazało się że kasa wyrzucona w błoto
-
[B7 BRB] Próba włamania
Kolego uważaj na auto,po wyjęciu wkładki mogą sobie dorobić kluczyk,potem podłączając kompa i odjeżdżają Tak miał kuzyn,po tygodniu znikło auto
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
kolego, chyba jednak układ chłodniczy
-
[B5 AFN] nie mogę wykręcić jednej świecy żarowej
rób tak żeby się nie ukręciła będziesz wymieniał,jeśli tak to pamiętaj żeby posmarować smarem do świec,żeby Ci się nie zapiekły
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
To zrób jedno, apotem następne
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
kolego czy tak trudno poszukać kogoś z twoich okolic,albo na spota podjechać
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
zatankuj do pełna zrób z 200km i znów do pełna,będziesz jedno wiedział na pewno,jakie spalanie masz
-
[B5 AHU] Silnik traci moc przy przyspieszaniu
Dokładnie jak pisze kolega malinek21 szkoda czasu i nerw
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
dlaczego nie robisz logów?
-
Spociki Łódzkie
Autko po twoich logach śmiga jak ta lala Pozdrawiam,wszystkich
-
Spociki Łódzkie
witam LDZ Banda
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
bzdury wierutne,metal w ceramizerze reza silnik pisałam pracę magisterską popartą masą testów na temat dodatków do olejów silnikowych do skrzyń,mostów a także do układu wsomagania,brane pod uwagę były:Modyfikator plus,Motorlife i ceramizery różnych firm...i najbardziej efektywnie chroniące silnik są dodatki na bazie ceramiki,powiem więcej kiedy film olejowy zostanie zerwany to ceramika chroni silnik a nigdy nie szkodzi,panowie jak ktoś nie stosował nie testował po co wygłasza teorie na konkretny temat no to dawaj prace i te testy słucham? a po co mam publikować prace jak tu co niektórzy wiedzą wszystko naj... dodatkom mówicie NIE to mówcie nie mając o nich pojęcia. żeby nas przekonać
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja zrobiłem 845km,50/50 zatankowałem do pełna 51,5 litra.Wyszło 6,1
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
będziemy mogli coś powiedzieć, tak to wróżenie z fusów
-
[B5 AHU] Silnik traci moc przy przyspieszaniu
Kierowałeś się naszymi 110, on ma 75 czyli to nie ten problem
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
słabo szukasz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5141.0